Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Murinjo je gospodin

    Comment


    • Moram ovdje







      sigpic

      Comment


      • LOL
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ronaldov gol je bio iz ofsajda,ali kao sto strucnjak za sudjenje kaze:"However in real-time it would be almost impossible to make a correct decision."


          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Da vidimo parove 1/4 finala Kupa Kralja. Mislim da nema svrhe pisati o formama svake ekipe pojedinacno, jer sam pisao o tome u maloj najavi za poslednje kolo Primere.


            Jedan je mec izmedju prvoligasa i treceligasa, ostali su mecevi izmedju prvoligasa. Medju njima mec izmedju najvecih klubova Baskije i Balearskih ostrva, Atletik Bilbaa i Majorke. Tu je gradski derbi Valensije: istoimeni klub odmerice snage sa timom Levantea.

            I na kraju: El Klasiko. U poslednjih godinu dana ih je bilo puno, ali kao da medijska paznja sve vise raste iz meca u mec.

            Bice ovo zanimljivo 1/4 finale. Pobednik meca Valensija-Levante ide na pobednika El Klasika, a bolji iz dvomeca Espanjol-Mirandes ide na ekipu koja ce biti bolja iz duela Atletik Bilbao-Majorka.
            Last edited by Bogi; 16-01-12, 21:27.

            Comment


            • kakav preokret espanjola!!!

              Comment


              • Bas tako. Ja sam utakmicu bio primoran gledati jer mi je brat cekao Espanyol na kladionici i kad onaj celavi iz Mirandesa potkopa za 0:2 izadjem sa stream-a, kad na teletekstu 2:2, dok sam ponovo dosao do stream-a 3:2.

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Bas tako. Ja sam utakmicu bio primoran gledati jer mi je brat cekao Espanyol na kladionici i kad onaj celavi iz Mirandesa potkopa za 0:2 izadjem sa stream-a, kad na teletekstu 2:2, dok sam ponovo dosao do stream-a 3:2.
                  dok je bilo 0-1, psovao sam espanjolu sve zivo a na 0-2 sam potpuno zanemeo i seo za komp
                  a onda ni iz cega, prvo weiss dao gol, pa prodor romarica i asistencija na 2 metra fonteu i onda jos jedan na "frku" verdua mozda i ne zasluzena pobeda, al kad smo vec igrali keca, red je i bio da dodje

                  Comment


                  • VIDEO: Espanyol - Mirandes 3:2



                    Od 0:38 majstorija Pablo-a iz Mirandesa.

                    Comment


                    • Infante...sesti gol u ovosezonskom izdanju Kupa Kralja ako se ne varam. Setite se samo majstorije na Madrigalu, pa ovo danas...Bravo lafe. Za sada najbolji strelac takmicenja.

                      Zao mi je Mirandesa, ali opet sve cestitke Espanjolu.

                      Comment


                      • sad kad ovo pogledam "hladne glave", sve mi se nesto cini ko da je bila namestena tekma

                        Comment


                        • Pa jbt kako? Mirandes je vodio 0:2 pred kraj ako se ne varam?

                          Comment


                          • Gledao i ja zadnjih 10 minuta kad ono imao sam šta da vidim! Kakva završnica luda... Ovo je draž španskog fudbala a ne samo demoliranja ostalih timova od strane Reala i Barse...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Veceras su na rasporedu dvije utakmice 1/4 finala Copa del Rey i to:

                              Real Madrid - Barcelona (22:00)
                              Atletic Club - Mallorca (20:00)

                              Novi El Clasico u Copa del Rey-u i ovo je 30. u ovom takmicenju. Slika pokazuje koliko ko ima pobjeda i broj golova postignuti u tim mecevima. Sa strane su prikazani najbolji strijelci u svim El Clasico-ima.

                              Spoiler


                              Moguci sastavi prema MARCA-i

                              Spoiler
                              Hvala Mandi na slici


                              Otvorena je anketa za vecerasnju utakmicu Real Madrida i Barcelone.

                              Veceras bi zamolio bez provokacija i prisjecanja na sudijske greske.

                              Comment


                              • Bas me zanima kako ce Real da izgleda bez Di Marie. Kao simpatizer Rela ja bi bio sretan sa nerjesenim rezultatom a na Kamp Nou treba ici na jedan gol. Mislim da je Murinjo dosta toga naucio iz ovih duela i da veceras nesto dobro moze da isadne.

                                Sto se mene tice, provokacija nema

                                Comment

                                Working...
                                X