Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocele su i prijateljske utakmice reprezentacija koje se pripremaju za EURO. Upravo igraju Madjarska i Obala Slonovace. Pogledao sam samo par minuta, jer je strim jako los, a i utakmica je jos gora. U nedelju igraju Engleska i Turska.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Pocele su i prijateljske utakmice reprezentacija koje se pripremaju za EURO. Upravo igraju Madjarska i Obala Slonovace. Pogledao sam samo par minuta, jer je strim jako los, a i utakmica je jos gora. U nedelju igraju Engleska i Turska.
      Jedino me je interesovalo da li je Kirali u prvoj. Proverio sam, branio je prvo poluvreme. Neunistiv, bice prvi izbor pre Gulasija.

      Comment


      • Woj se drogira. Njemu Dier igra deep playa.

        Wilshere lopte pipnuo nije kako treba.

        Ako ovako budu igrali sa ovom formacijom ispadaju oni u grupi.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Vardy svaku utakmicu da gol, samo neka nastavi tako i na EP.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Prilicno slabi Englezi. Kejn postigao gol iz ofsajda, Vardi posle komicne reakcije na gol liniji protivnika. Jedina kvalitetna akcija bila je ona koja je prethodila nerealizovanom penalu.

            Drinkovoter u nekoj ofanzivnijoj ulozi, nejasno skroz. Vilsir isto...

            Turci nisu toliko losi, Terim je solidno slozio kockice. Topal prekomandovan na mesto stopera, imaju kvalitet u veznom redu, mozda i fali jos jedan brzi krilni igrac. Cenk Tosun je igrac na kojeg bi trebalo obratiti paznju, barem prema mom misljenju...
            Last edited by Bogi; 22-05-16, 21:33.

            Comment


            • Ja se nadam da ce prekriziti ovu formaciju jer je ovo sramotno bilo danas. Nidje veze, nigdje igre, nista.

              Dier mu glumi deep playa, Wilshere ne dobiva lopte, a onda defanzivno sve ode u vraziju mater jer ne znaju dje ce. Plus Vardy ispred Kejna na spicu u po dana u po noci!
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Drinkwater, Rashford.

                Comment


                • Bravo mali.

                  Comment


                  • Dajer već sada u tipičnom "Engleska na EP (SP)" raspoloženju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nolito show!



                      Comment


                      • Vidim Slovacka nastavila da gazi, 3:1 protiv Njemacke. Nova greska Ter Stegena, prilicno jaku ekipu izveo Lev.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nemci neubedljivi i u kvalifikacijama i sada,nadam se da tempiraju formu za nokaut fazu prvenstva Evrope.Slovačka možda i ima šanse da prođe,pogotovo kao top4 treća tima,kao i Austrija.Poljska po meni favorit iz senke,možda preterujem,ali ko zna,ako se Leva raspuca...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne zbog ubedljive pobede sinoć, ali stvarno mislim da Portugal ima vrlo dobar tim...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Kako je samo Švedska loša... Slovenci dominiraju

                              Comment


                              • Payet nije normalan. Kakva golčina iz slobodnjaka.

                                http://hr.n1info.com/a127527/Sport-K...rancuskoj.html
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X