Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Varane dobi crveni na pravdi boga
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Sta rade francuzi sa igracem manje deru engleze uzduz i popreko

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Nadam se da ce Mbape i Dembele igrati cesto za reprezentaciju u buducnosti jer je ovo fantasticno koliku brzinu u napadu imaju sa njima dvojicom. Lemar isto dobro odigrao.

        Comment


        • Pickford brani upm

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Bice Desamp na slatkim mukama sto se tice ofanzivne linije. Videli smo sinoc Mbape Marsjal Lakazet, a kada tu pridodamo i Komana i Grizmana .... Ma sa petoricom napred neka igra
            Po trenutnoj formi i igri Grizma komotno na klupu.
            Ko je ono kritikovao Vernera pricajuci da je nedovoljno iskusan za najvecu scenu? Fiksni?
            A Mesutara je OTAC sta god ko god da kaze.
            Last edited by Sandugp; 15-11-17, 08:52.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Bice Desamp na slatkim mukama sto se tice ofanzivne linije. Videli smo sinoc Mbape Marsjal Lakazet, a kada tu pridodamo i Komana i Grizmana .... Ma sa petoricom napred neka igra
              Po trenutnoj formi i igri Grizma komotno na klupu.
              Ko je ono kritikovao Vernera pricajuci da je nedovoljno iskusan za najvecu scenu? Fiksni?
              A Mesutara je OTAC sta god ko god da kaze.
              Fiksni stara gatalica sve pogadja.
              Zaboravio si Lemara, mada dobro on moze i u vezi da igra.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Kad je Italija otpala neko napisa eto Njemci osvajaju, neko dodao Brazil, i usput se dodala Spanija u stilu njih ne otpisujte. Ali bome Francuzi ce imati sta za rec na WC, respektabilna ekipa na svakoj poziciji imaju kvalitet...

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Bice Desamp na slatkim mukama sto se tice ofanzivne linije. Videli smo sinoc Mbape Marsjal Lakazet, a kada tu pridodamo i Komana i Grizmana .... Ma sa petoricom napred neka igra
                  Po trenutnoj formi i igri Grizma komotno na klupu.
                  Ko je ono kritikovao Vernera pricajuci da je nedovoljno iskusan za najvecu scenu? Fiksni?
                  A Mesutara je OTAC sta god ko god da kaze.
                  Nisam ga kritikovao,cuj, meni on omiljeni igrac i za mene buduci spic Nemacke u narednih 10 godina,samo nisam siguran da ce u startu dobiti sansu ,kao prvi spic mislim na Leva,gurao je Milera, Wagnera,pre njega mislim da je pocinjao i Gece neku,da se ja pitam meni bi on prvi pocinjao,eno na temi MU sam pisao koje bi prve igrace iz Bundesa dovodio navedeh njega,pusti ti Adama.sve sto on kaze uzmi sa rezervom (ne zezam se) evo spominje Lemara jer,je samo za njega cuo van ovih iz PL,e nece taj ni pocinjati jer bolji u FRA na tom mestu

                  Da ja sam rekao za Brazil,a Francuze bi stavio mozda i kao prve favorite al da im selektor nije Desamp,jer imaju najsiri roster sto se kvaliteta tice,ali ovako Brazil No1

                  A Sandugp je rekao da nema ko sad Nemce da izbaci,bice tu i mali Dembele ali zavisi kakav bude posle povrede u Barsi
                  Last edited by 61563; 15-11-17, 14:21.

                  Comment


                  • Bice i Dembele. Samo videcemo u kakvoj ce biti formi. Jaki su Francuzi - nema sta.
                    Opet nisam ja izjavio da Nemacka osvaja, samo da nema ko da ih izbaci, a to je drasticna razlika. Mogu oni da odigraju losije ili da im se kockice ne posloze (kao na prethodnom Euru) pa da ispadnu ni krivi ni duzni.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Mo nastavlja!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Ali Ronaldo koji daje u 92 za 1-1 i trci po loptu da vrati nazad kao da je finale
                        Nakon toga jos jedan gol u 95toj, neverovatan lik

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • https://streamable.com/jiu26

                          Ovako se igra kontra. Ovaj Propper (ovaj sa osmicom) je odradio fantastican posao, ukrao loptu, potegao napred i nije samo nabio ka nikome, nego odlican pas u sredini i ubrzanje napada. Skolski.

                          Comment


                          • Jedno veliko bravo za Sampaolija.

                            Comment


                            • Je li gledao neko Kolumbija - Argentina?

                              Jesu li Argentinci prodisali bez Mesija?

                              Comment

                              Working...
                              X