Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Kad je tek dogovoren prelazak ti , Maric i ja smo govorili da je on u Werderu bio ocajan i da nam je smijesno sto ide u Chelsea , ostali su govorili male su pare , dobra je to kupovina ( ne sjecam se ko , ali nije to ni bitno ) ..
    Od sve tri sezone koliko je bio u Verderu, on je prosle bio ocajan sto zbog povreda sto zbog toga sto se gurao na poziciji koja mu nije bas lezala.Secam se prve sezone koju doduse nisam gledao, ali na nemackom dsf-u sam preko teleteksta gledao formacije, video da je igrao poluspica u nekoliko utakmica ili krilo.Ozil je tada bio desetka.Problemi naravno nastaju kada Ozil odlazi i kada nije dovedena adekvatna zamena i Marina su tu gurali povremeno u pocetku i od tada je pocela njegova stagnacija u Verderu.Za divno cudo u drugoj sezoni nije bio povredjen, ali u poslednjoj sezoni su ga povrede unistilie.Celzijevi navijaci su ga pamtili po dobrom sto je igrao za Elfe na SP 2010, posle toga nisu puno pratili njegov razvoj.Njima se moze oprostiti, a Wadsonu koji ga je branio ne.
    Licno sam ocekivao da ce preci u Inter, posto se prosle zime spominjala ponuda Intera.Ovako cim se pojavio Celzi, uzevsi u obzir da je odigrao dvadesetak meceva u sezoni(da nisu igrali Evropu i da su ispali odmah u prvoj rundi Kupa sto govori dovoljno o tome kako ga je zdravlje sluzilo tokom sezone), naravno da mi se cinilo da je to preveliki zalogaj za njega.Stvarno ne znam zasto ne dobija sansu u Celziju u prethodnih mesec dana kada se uzme u obzir da je Mozes na AKN.Ako nije spreman da pocne u startnoj postavi i da izdrzi 60 minuta, pa valjda moze da odigra 20-30 minuta na visokom nivou.Na neki nacin mi je i krivo sto nije dobijao vise sansi do sada, a koliko znam ne vuce nijednu ozbiljnu povredu.Cenim da ce na leto proci pripreme sa Celzijem pa ako novi trener Celzija ne racuna puno na njega sigurno ce preci negde drugde.
    Mada kada pogledas koliko Celzi trosi, sta je za njih 8 miliona?
    Last edited by Ricma; 07-02-13, 22:46.

    Comment


    • Marko Marin je gospodin, a to sto debeli stavlja Bertrand-a je druga stvar.

      Solidan igrac, ne znam sto ga pljujete toliko, evo zdrav je sada i debeli iako kaze da zna da Bertrand nije krilo, opet ga gura tu. Chelsea je sa debelim neozbiljan i ne dirajte Marina. Maricu, svoj ti pos'o.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Marko Marin je gospodin, a to sto debeli stavlja Bertrand-a je druga stvar.

        Solidan igrac, ne znam sto ga pljujete toliko, evo zdrav je sada i debeli iako kaze da zna da Bertrand nije krilo, opet ga gura tu. Chelsea je sa debelim neozbiljan i ne dirajte Marina. Maricu, svoj ti pos'o.
        Od stakla je Wada, povredio bi se cim bi usao na teren i potrcao malo, zato Bertrand igra krilo, jeste krsh, ali on bar igra 90 minuta...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Marko Marin je gospodin, a to sto debeli stavlja Bertrand-a je druga stvar.

          Solidan igrac, ne znam sto ga pljujete toliko, evo zdrav je sada i debeli iako kaze da zna da Bertrand nije krilo, opet ga gura tu. Chelsea je sa debelim neozbiljan i ne dirajte Marina. Maricu, svoj ti pos'o.
          Gospodin sigurno nije,a to je potvrdio na prijateljskoj utakmici Njemacke i BiH gdje je nakon jednog duela sa Spahicem u lice opsovao majku nasem kapitenu nakon cega je popio samar uz ovacije 10k nasih navijaca,gad mali

          Upravo to solidan igrac oskudne fizicke spreme koji je skroz nepotreban Chelseau i to je to...ima onakvih
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Svasta se kaze na terenu Akane, nemoj tako.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Prijateljska je utakmica gdje su sve svi igraci ljudski odnosili jedan prema drugom,a posebno su nasi bili korektni prema Marinu jer je Srbin ali je porijeklom iz BiH,on je to uradio onako bas hinjski,nepotrebno;)

              Evo pogledaj kad se u PL-u sretnu igraci s ovih prostora kako se srdacno pozdrave,na terenu ima faulova ali kad sudija svirne tu si ili seljak ili gospodin,Marin je seljo mali
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma slazem se ja da je tu ljakse ispao, ali ajde, nije ni bitno sada.

                Gotivim ja Marka, iako nije neka klasa. Solidan igrac i to je to..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment




                • Jedna vaspitna
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment



                  • sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Mozda je ovo cak i gol...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Mozda je ovo cak i gol...
                        Komentator kaze da jeste.

                        Jbg, tesko je videti, a i slika nije neka.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment



                        • Oтац свих голмана !!!

                          Comment


                          • Очекиване поеставе за вечерашњи дерби свих дербија


                            Сумњам лично у ове поставе, јер где ће Ђакерини у игру пре Монтолива, а и некако ми је чудно да Ел Шарави седи на купи.
                            4-3-3 бих ја, ова одбрана доле, веза -Маркизио-Пирло-Де Роси и горе Ел Шарави-Балотели-Ћерћи, не може јаче !

                            Comment


                            • Je l' prenosi SK ? Vidim da nema u programskoj semi. Da Englezi igraju sa Mongolijom prenosili bi.

                              EDIT:
                              Pa da, prenose prijateljsku Engleska - Rumunija U21.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da Arena ima prava na sve prijateljske utakmice Brazila jer ih uvijek prenose,a i veceras je to slucaj draga mambice
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X