Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo da kazem ko nije vidio asistenciju Ozila sinoc nek pogleda,evo opet ide snimak na TV-u pa sam vidio ludilo opet

    Brate evo Hazard ne igra zadnje 2-3 utakmice pa Chelsea bas doslovno ne moze da se sastavi,cuj isto on i Marin...kraj price ne idem dalje tek sam ovo sad vidio
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Prvo da kazem ko nije vidio asistenciju Ozila sinoc nek pogleda,evo opet ide snimak na TV-u pa sam vidio ludilo opet

      Brate evo Hazard ne igra zadnje 2-3 utakmice pa Chelsea bas doslovno ne moze da se sastavi,cuj isto on i Marin...kraj price ne idem dalje tek sam ovo sad vidio
      Где сам написао ИСТО
      И још нешто ја мислим да одсуство Азара није разлог лоших игара Челзија тренутно, но ајде да не улазиму у другу тематику.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Где сам написао ИСТО
        И још нешто ја мислим да одсуство Азара није разлог лоших игара Челзија тренутно, но ајде да не улазиму у другу тематику.
        гурне се у игру Мосес или Марин и то је негде то

        Ovo su tvoje rijeci cije je znacenje skoro pa identicno ovome sto sam ja naveo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Marko Marin je fudbaler koji je u Werderu bio katastrofalan i meni je bilo smijesno sto jedan takav mutavac ide u Chelsea , on ne bi smio u istu recenicu sa De Bruyneom ( koji je sad jedan od najboljih igraca Werdera , ako ne i najbolji ) , a kamoli sa Matom , Hazardom , Mosesom ..
          Last edited by Dale; 07-02-13, 16:39.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Marko Marin je fudbaler koji je u Werderu bio katastrofalan i meni je bilo smijesno sto jedan takav mutavac ide u Chelsea , on ne bi smio u istu recenicu sa De Bruyneom , koji je na posudbi u Werderu , a kamoli sa Matom , Hazardom , Mosesom ..
            Kao papagaj sam ja to ponavljao godinu i po
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Верати је ове сезоне одиграо 16 мечева, 928 минута, од тога 12 почео, 4 пута ушао са клупе, статистика иако је не волим претерано. Више гледам шта дечко може на терену, а то је невероватан смисао за додавање, плус невероватна тачност тих додавања, плејмејкер прави.
              Што се Азара тиче доведен је као велико појачање, да прави разлику, а оно што је очигледно када се гледа Челзи је то да када у њиховој екипи нема Лампарда они су за класу слабији, Лампард је тај који диктира темпо меча, тренутно ненадокнадив, и искрено није ми јасно ккако то људи Челзија не виде и не продуже му уговор, док се одсуство Азара може надокнатиди, гурне се у игру Мосес или Марин и то је негде то, ок Азар је бољи и више доприноси али се његово одсуство не осећа као одсуство Лампарда. Е Иско, Верати, Геце, Џек су момци који имају потенцијал да буду ти играчи којима ће игра њихових клубова када они одсуствују попримати сасвим неку другачију, лошију димензију, незамењиве карике. Надам се да си ме укапирао шта хоћу да кажем, мсм волим ја и Азара сјајан играч, али ови су главне карике, покретачи екипе, док је Азар више егзекутор, направи дриблинг, центрира, да гол, завршни пас, евентуално прекид. И на крају увек ће играч типа Азар добијати оличење пре играча типа Верати због бројева, као што смо имали случај Снајдера и Месија, што је, ПО МОМ МИШЉЕЊУ, тужна реалност данашњег фудбала, али исти опет не може ни без играча типа Верати и играча типа Азар.
              Брате па тумачи мало, паметан си лик не морам све да цртам, поента је приче је да је тај Азар надокнадив, док играчи који диктирају утакмицу нису, у осталом да није исто написао сам ти у наставку те реченице коју ето ниси преписао, што не бих да улазим у то, али ово што ти тренутно радиш је извратње контекста целог поста.

              Originally posted by AK47 View Post
              гурне се у игру Мосес или Марин и то је негде то

              Ovo su tvoje rijeci cije je znacenje skoro pa identicno ovome sto sam ja naveo

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Znatno slabije igra drugi dio sezone,a jbg jasan mi je Carlo da ne dira pobjednicku ekipu

                Mogu on i Matuidi igrati zajedno bez problema,ali Verratti iz nekog razloga daleko slabije igra u zadnje vrijeme,tako da ja ne bih njega jos uvijek uvodio u pricu

                Igra i Pastore u sredini jer u napadu sada igraju Ibra,Moura i Lavezzi...
                Ma nema Verrati jos kontinuitet, slabo se pokazao po meni npr u toj seriji od 8 tekmi, nijednom ja mislim nije zavrsio tekmu do kraja, uvek je bio zamenjen u 70-75 minutu. Drugo, on i Matuidi bi bili odlican par, ispred njih Pastore a u napadu pomenuta trojka. Ali Pastore je dosta seljakan sa pozicije na poziciju, igrao je i krilo, i poluspica, i klasicnog veznjaka, ono, zaista je tesko Carlu da mu nadje odgovrajucu poziciju. Npr protiv Tuluza je poceo kao krilo, a Moura bio poluspic u formaciji 4-4-1-1, Laveci(koji je u kanalu) isto bio krilo, onda su se Moura i Pastore zamenili, pa je Ibra ostao sam u napadu, a Pastore delovao kao desetka, i odmah je dao gol. I cini mi se da je to najsavrsenija formacija za PSZ.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma brate samo se ti krsti,ti si to rekao kao ono eto jeste bolji,ali uleti Marin i to je negdje to,kakav crni Marin jesi li ti lud
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Kao papagaj sam ja to ponavljao godinu i po

                    Kad je tek dogovoren prelazak ti , Maric i ja smo govorili da je on u Werderu bio ocajan i da nam je smijesno sto ide u Chelsea , ostali su govorili male su pare , dobra je to kupovina ( ne sjecam se ko , ali nije to ni bitno ) ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Sad bih izbrisao ovu temu sto se uopste spomenulo da moze Marin Hazarda da zamijeni adekvatno

                      @Dale

                      Svi ostali su govorili da je izvjesni Marko Marin dobra kupovina...

                      @Fresko

                      Taj prvi dio tvog posta je dao odgovor na moju poentu;)

                      Ma nema Verrati jos kontinuitet, slabo se pokazao po meni npr u toj seriji od 8 tekmi, nijednom ja mislim nije zavrsio tekmu do kraja, uvek je bio zamenjen u 70-75 minutu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ma brate samo se ti krsti,ti si to rekao kao ono eto jeste bolji,ali uleti Marin i to je negdje to,kakav crni Marin jesi li ti lud
                        Ето опет, стварно немам речи, стави било ког играча Челзија да игра уместо Лампарда то неће бити ни близу онога што он ради, ма неће бити ни 25 посто од онога што он ради, док Марин може да одради 50 посто посла Азара, а Мосес и више. Бољи је Азар од обојице, али није незамењива карика.

                        Што се Вератија тиче, има да се вуче по ПСЖ-у још годину дана, евентуално док је Карло тренер, после тога прелази у Јуве и ту ће имати сву слободу овог света и постати икона ток клуба, живи били па видели, док ће тај Азар бити једино икона својој жени у спаваћој соби.
                        Исто важи и за Гецеа у Борусији и Иска који ће прећи у Барселону, и Џека у Арсеналу. Амин.

                        Comment


                        • Pa ja i ti Akane pricamo o trenutnoj formi igraca u odnosu na ostale momke, a Brajki prica o potencijalu, zato i ne moze da se nadje sredina.
                          Ja sam prvi napljuvao kupovinu Marina, ne zato sto je on los igrac, ili sto je slabo igrao u Werderu, nego zato sto je momak "staklen", sto se kasnije i potvrdilo u ligi, ne znam da l' je odigrao 5 meceva u PL. O tome da on moze adekvatno da zameni Hazarda, ne moze ni u ludilu. Mozda Moses pak...

                          Hazard ako nije pokretac u Celsiju pored Mate, ja ne znam ko je onda. Ima dosta padova i uspona forme ove sezone, sve je to privikavanje na ligu, ali da je prikazao odlicne partije, jeste. Govoriti o njemu kao o nekakvom robotu, vrsti igraca koja se masovno proizvodi, nije istina, Hazard je unikat trenutno u svetu, nisam skoro video takvog igraca, koji moze sve da uradi sa loptom, apsolutno sve.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ето опет, стварно немам речи, стави било ког играча Челзија да игра уместо Лампарда то неће бити ни близу онога што он ради, ма неће бити ни 25 посто од онога што он ради, док Марин може да одради 50 посто посла Азара, а Мосес и више. Бољи је Азар од обојице, али није незамењива карика.

                            Што се Вератија тиче, има да се вуче по ПСЖ-у још годину дана, евентуално док је Карло тренер, после тога прелази у Јуве и ту ће имати сву слободу овог света и постати икона ток клуба, живи били па видели, док ће тај Азар бити једино икона својој жени у спаваћој соби.
                            Исто важи и за Гецеа у Борусији и Иска који ће прећи у Барселону, и Џека у Арсеналу. Амин.
                            Sve znas brate nema sta,potpis na ovo sve
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Sve znas brate nema sta,potpis na ovo sve
                              хахахха....рекох живи били па видели

                              Comment


                              • Vi izgleda ovde raspravljate koja je pozicija vaznija.

                                I ako je Gece bolji od Azara ja cu da pojedem 150 fudblaskih lopti.
                                Last edited by mark !t zer0; 07-02-13, 16:57.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X