Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nisam nezadovoljan,mada mislim da je trebalo da bude 1-1 ali prijateljska je imali smo sanse i za vodstvo,ako smo ovako igrali sa Brazilicima ima da natamburamo one u nasoj grupi.

    Dobar mec,Brazil imao vise posjeda lopte ali nasa odbrana je bila bas cvrsta kakvu je dugo nisam vidio,nismo dozvolili puno sansi u napadu solidno kombinovali,to je to.Glup gol na kraju,ali nema veze,cestitike za nase momke



    Ali Hulcina nije mogla maknuti pored Spahe,mada je na kraju ovo on ubacio za gol ali svejedno.A za Neymara nisam iznenadjen on samo moze prolaziti one u Brazilskoj ligi

    Comment


    • #47
      Kakva steta za Bosnu. Svaka cast na borbenosti
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Ta ce Brazil

        Svaka cast momcima na igri i borbenosti.Nesretan go na kraju ali nema veze.Spahic dvaput zakucao Neymara i pokazao mu da je jos balavac koji ima dosta toga za naucit.Falio nam je Lulic dosta,Pjanic rovit ali i ovako je odlicno.Dzeku sut nije nazalost isao,ali se Luiz odbijao od njega ko siroce.Jos jedan dokaz da nismo slucajno medju 20 na svijetu
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • #49
          Dzekin sut me je razocarao na trenutke i Misketovo zatezanja sa 10 metara na vrh tribine,ne znam zbog cega ali sut nas danas nije isao svaki preko i pored gola

          Comment


          • #50
            Brazil nas je dosta potcijenio i to smo mogli jos vise iskoristit da je Dzeko malo bolje sutirao u onim prilikama. Teren kao i vecina terena u Svicarskoj u ovom periodu dosta los i to je mozda neko opravdanje za Dzeku.

            Nadam se da ce Pape od sad forsirati tandem Dzeko-Ibisevic jer je Dzeko dosta opasniji kada ima jos jednog napadaca pored sebe.

            Atmosfera na stadionu je bila fenomenalna, gdje god da igramo ima nas. Sljedeca utakmica u Dublinu protiv Irske, pa onda rusenje rekorda u Chicago-u protiv Meksika. Gdje se ocekuje preko 40.000 nasi navijaca.

            Comment


            • #51
              Mislim da bi Pape trebao poceti forsirati neku zamjenu za Rahimica,stvarno svaka cast tom covjeku,legenda ali ne moze hoce ali ne moze,jedino jos moze koju loptu presjeci i to je to.

              I treba poceti zvati neke nove momke kao npr.Viscu ili Stevanovica koji bi meni prije usli u igru nego Ibricic,Maletic nije los ovako pred kraj posto unese malo svjezine.

              EDIT:Svi koji su usli nisu me odusevili,ustvari bili su losi.Treba malo noviteta na klupi

              Comment


              • #52
                @FC Nadal

                Gdje ces Generala dirati, on je nezamjenjiv i imat cemo dosta problema pronaci zamjenu za njega. Mi se moramo zabrinuti za nase golmane koji ne brane u svojim klubovima i dosta su nesigurni. Sehic sad ne brani jer ima u ugovoru klauzula da ako bude branio 20 utakmica za Mersin onda Zeljeznicaru ide dodatni bonus, a oni jos nisu ostetu platili sarajevskom klubu.

                Comment


                • #53
                  Mozda je odigrao jednu slabu,ali pa cu jos vidjeti na ovim prijateljskim moze li on izdrzati cijelu utakmicu

                  Ne znam za golmane,meni je toliko Begovic drag da kako god brani meni je dobar osim utakimce protiv Portugala u kojoj njemu pripisujem 2 gola.Meni je Bega sasvim dobar,a Sorensen je star pa mislim da bi on trebao vise da brani ali ko ce znati sta gleda njihov trener

                  Comment


                  • #54
                    Pa Rahimic je veceras odigrao najbolje.

                    Begovic je veceras bio dosta nesiguran kod ispucavanja i vidi se da na njega utice ne igranje. Znam ja da ga ti volis i da su ga vecina kod nas dizala u nebesa da je jedan od bolji golmana u Europi.

                    Comment


                    • #55
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • #56
                        Mozda,ali to vjerovatno mislim zbog toga sto je par puta uzeo sevati i izgubio loptu kada smo mogli neku sansu napraviti,treba to ostaviti drugima.

                        Bio je nesiguran kada Brazilci udare presing,zbog kojeg ovi nasi ne znaju gdje gone,tako se i odbrana u par trenutaka bila pogubila.

                        Nadam se da ce Bega poceti igratu u Stoke-u ali evo ovu zadnju u PL je igrao tako da je to dobar znak

                        Comment


                        • #57
                          Sasvim nezaslužena pobjeda Brazila. Prije svega što su nas malo i podcijenili, a i oni su najavljivali kišu golova u našoj mreži, ali ono što su večeras pružili je dosta loše.

                          Našim momcima svaka čast. Kakav su samo otpor pružili velesili kakva je Brazil. No, po ko zna koji put nedostajalo nam je te sportske sreće. Kroz sve nedaće kroz koje je Safet prolazio posljednjih dana i više nego dobar rezultat - čak šta više odličan. Šteta što nisu mogli nastupiti Lulić i Mujdža jer sam uvjeren da bi ovakav Brazil pobijedili sa njima.
                          Dobro smo igrali čitavu utakmicu, igrači nam nisu bili prisebni nikako. Pa može se na prste jedne ruke nabrojati broj udaraca u okvir gola. U globalu gledajući niko nije drastično zakazao, svi su bili na nivou, trudili su se i igrali hrabro, ali smo imali tu nesreću da primimo taj gol u sudijskoj nadoknadi.

                          Begović bio dobar, ono što je ispucavao lopte u aut to je možda i dobro radio jer nije želio rizikovati. Ali čitavu utakmicu je bio na nivou, nijedan gol nije njegov. Spahić kao i uvijek kapitenski i borbeno, a šta drugo očekivati od njega? Pandža solidan. Jahić možda malo igrao ispod nivoa kojeg smo očekivali, kao i Medunjanin. Džeko se ponovo trudio, ali jednostavno ga u reprezentaciji u posljednje vrijeme ne ide. Ibišević dao gol više sretno nego spretno, ali i pored toga odigrao dobar meč.

                          U svakom slučaju pokazali smo zube još jednom, te da smo najozbiljniji kandidati iz naše grupe da zauzmemo to 1. mjesto i napokon odemo na SP. Ono što me radovalo, a u jednu ruku i iznenadilo jeste zadovoljstvo na licu Sušića, odavno ga nisam vidio da se toliko puta nasmijao i da je bio zadovoljan tako.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • #58
                            Kako igra Ignjovski..

                            Nismo lose odigrali prvo poluvreme, Sulejmani imao dve 100%-e sanse...jbg, jos se povredi na kraju prvog poluvremena, valjda nije nista ozbiljno..

                            I da, retardi stavili Slovacku zastavu umesto nase..
                            Last edited by D-Wade; 29-02-12, 14:49.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #59
                              U-21 : Srbija - Bosna i Hercegovina 2:0 (Ognjen Mudrinski i Nemanja Covic)

                              Po ovom kratkom video-u vidim Srbija iskoristila greske odbrane BiH. Prvi gol greska golmana jer ne smije iz one pozicije primiti gol, dok je drugi greska odbranbenog igraca s brojem 14. Veoma je lose utakmica ispracena cak niko nije prenijeo sastave obje reprezentacije.

                              Kako pise portal sportal.rs ponisten je gol Visce koji je bio offside-u.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by danijelkr View Post
                                U-21 : Srbija - Bosna i Hercegovina 2:0 (Ognjen Mudrinski i Nemanja Covic)

                                Po ovom kratkom video-u vidim Srbija iskoristila greske odbrane BiH. Prvi gol greska golmana jer ne smije iz one pozicije primiti gol, dok je drugi greska odbranbenog igraca s brojem 14. Veoma je lose utakmica ispracena cak niko nije prenijeo sastave obje reprezentacije.

                                Kako pise portal sportal.rs ponisten je gol Visce koji je bio offside-u.
                                Gdje si našao taj video? Nisam danas bio kući do 5, a ionako nije bilo nigdje prijenosa. Unaprijed hvala.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X