Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakva golcina Lamparda

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Upravo to ti i pokusavam cijelo vrijeme da kazem,ne zanima me prica o poredjenju tih igraca nego si spominjao Hendersonov potez i odlicne igrace Arsenala koji to nisu,to je to

      Sto se tice Neymara on me uopste ne zanima jos uvijek,ali da citam ove vase komentare a pojma nemam ko je lik,mislio bi da se ne treba baviti fucom
      Jebo Nejmara bre, obican detlic. Super Frank!
      sigpic

      Comment


      • Frenki majstorski, Volkot kao preporodjen u drugom poluvremenu. Runi asistencija. Izvedi Runija, dosta je bilo
        sigpic

        Comment


        • Frank
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Odličan Bejns.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kad smo kod igracina,ali onih pravih,istinskih
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Kakva golcina majstora !
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Frenk. Odusevljava me...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    U Bayernu je sjajan ove sezone stvarno , ali neprestano forsiranje njega i Podolskog u startnih 11 reprezentacije mi opasno ide na zivce ..
                    Zabija on nema sta, ali nije desno krilo njegova pozicija. Forsiraju ga previse na toj poziciji, vidjecemo kako ce u zavrsnici LS to izgledati ja nisam bas optimista.

                    Comment


                    • Али да ова Италија има овакве крш бекове то је нестварно - Абате, Сантон, Балзарети које рупе, ма то нису рупе, то су јаме

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Zabija on nema sta, ali nije desno krilo njegova pozicija. Forsiraju ga previse na toj poziciji, vidjecemo kako ce u zavrsnici LS to izgledati ja nisam bas optimista.
                        Apsolutno se slazem .. Ne znam , ni ja nemam nesto previsoko misljenje o njemu , ali eto , ove sezone je dobar , mada meni ne bi ni u ludilu bio prva u Njemackoj , a Podolski jos manje ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Али да ова Италија има овакве крш бекове то је нестварно - Абате, Сантон, Балзарети које рупе, ма то нису рупе, то су јаме

                          ps: Pojescu sebi ruku zbog te tekme!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Apsolutno se slazem .. Ne znam , ni ja nemam nesto previsoko misljenje o njemu , ali eto , ove sezone je dobar , mada meni ne bi ni u ludilu bio prva u Njemackoj , a Podolski jos manje ..
                            U prvoj su samo zato sto su Reus i Gotzinho bolesni. Zna se ko je inace starter.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nisam bas siguran Wade , ova dvojica su i na EURU bili u prvoj , ali se nadam da ce tako biti .. Bez ikakve dileme bolji igraci , a s ovom formom ako ne zasluzuju da igraju u startnih 11 , stvarno ne znam kad ce ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Kakve trikove zna Nejmar, kako plese oko lopte, samo sto ga Geri ceka pa onda siroma' ne zna sto ce da uradi, ne idu svi kao bravi u Brazilu na njega. Pa ove makazice sad 10 m preko gola. Klasicni klovn
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X