Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Koliko je Sulejmani dobar igrac, zasluzuje mesto u prvoj postavi. Bane Ivanovic kapitenski, Kuzmanovic vrlo dobar, on nam bas treba za ovaj stil igre. Markovic dobar na debiju, neka ga gore, mnogo smo pokretljiviji sa takvim tipom napadaca u spicu, jer ionako imamo slabu kreaciju. Za tu kreaciju je zaduzen Ninkovic koji u principu nije los igrac, ali za to mesto mora da se popravi.

    Sa druge strane, nista posebno. Kod prvog gola iz igre smo napravili prostor za sut, sto je dobro, kod drugog smo imali malo srece. Stvari su krenule na bolje kada su usli Tosic i Tadic, do tada bledo.

    Comment


    • #32
      za večeras:
      Asmir Begović (Stoke) - Sanel Jahić (Karabukspor), Saša Papac (Glasgow Rangers), Emir Spahić (Sevilla), Boris Pandža (Mechelen) - Haris Medunjanin (Maccabi T.A), Elvir Rahimić (CSKA), Zvjezdn Misimović (Dinamo Moskva), Miralem Pjanić (Roma) - Vedad Ibišević (Stuttgart) i Edin Džeko (Man. City).

      još kad se vrate lulić i mujdža....... ;)


      Sastav brazila:
      Cesar, Alves, Luiz, Thiago Silva, Sandro, Marcelo, Hernanes, Fernandinho, Leonardo Damiano, Ronaldinho, Neymar
      Last edited by edohz; 28-02-12, 19:44.

      Comment


      • #33
        Ibiseviccccccccccccccccccc

        Comment


        • #34
          Ima li Bosna na necemu sto se hvata u Srbiji?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35
            ne hvatate BHTV1 ??? Koliko znam samo bh prenosi ,nista vise ;) Inace Bosna lepo igra ,sasvim solidno
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ima li Bosna na necemu sto se hvata u Srbiji?
              Imas dobrih streamova,a evo ti nekih vecih televizija koje prenose,ne znam sta imas kod kuce Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport +3, Sport (France), Digi Sport (Hungary), Digi Sport 1 (Romania), ESPN (UK/Ireland) EuroSport (Germany) Nova Sport (Bulgaria) Sport 1 (Israel) SuperSport 3 (Za) TRK FutbolTRT 3 [Spor], TV10 (Sweden), Viasat Football (Norway), Al Jazeera Sport HD1, C+ Sport HD (France), ESPN HD (UK/Irleand), Sport 1 HD (Israel), TRT HD (Turkey).

              Comment


              • #37
                Bosna trenutno bolje igra,sasvim fino kombinuju na sredini,Dzekson igra jako dobro...
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • #38
                  Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Imas dobrih streamova,a evo ti nekih vecih televizija koje prenose,ne znam sta imas kod kuce Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport +3, Sport (France), Digi Sport (Hungary), Digi Sport 1 (Romania), ESPN (UK/Ireland) EuroSport (Germany) Nova Sport (Bulgaria) Sport 1 (Israel) SuperSport 3 (Za) TRK FutbolTRT 3 [Spor], TV10 (Sweden), Viasat Football (Norway), Al Jazeera Sport HD1, C+ Sport HD (France), ESPN HD (UK/Irleand), Sport 1 HD (Israel), TRT HD (Turkey).
                  Ma gledam neki film na kompu, mislio sam da pustim paralelno Hvala u svakom slucaju, sad se prebacujem, citam da Bosna igra dobro, to se mora gledati.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Igra Bosna konkretno,a Brazil ima incjetivu i posjed lopte,ali je davi.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #40
                      za ovih 45minuta spaha u džep stavio balvca neymara, lako je u brazilu davati golove a nešto sasvim drugo je igrati u evropi
                      nije loše, odigrali smo par strašnih akcija i miske i pjanke su imali zaista dobre šanse, sve kad se sagleda rezultat je realan

                      Comment


                      • #41
                        dal je moguce
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • #42
                          Ne mogu da vjerujem!? Ali svaka cast momcima,sjajno su odigrali!

                          Comment


                          • #43
                            Kakva je igracina Lucas Moura, strasno! Bosna nije zasluzila da izgubi, igrali su odlicno..najgore je ovako primiti gol...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #44
                              Jbg

                              Bravo momci , svaka cast , nije sramota izgubiti od Brazila , mada nije moralo bas na ovaj nacin , ali sta je tu je .

                              Svaka cast , idemo dalje , samo ovako nastavite
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #45
                                Kuvanjska pobjeda Brazila,koju nisu zasluzili,i barem da zabiju normalan gol nego ovakav.
                                Mada,ovo ne umanjuje dobru partiju Bosne,sa dva napadaca otvoreno su igrali da je bilo srece mogla je i pobjediti,bilo je suteva iz vana.
                                Iznenadjen sam prikazanim mislio sam da ce lagano Brazil da ovo odradi,ali se prevari.
                                Najmar je precjenjen,ne radi ovog meca gledao sam ga masu puta i nikako mi se ne svidja,sebican,pravi potez vise...
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X