Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Govno cigansko isamarati posle utakmice.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Hahah pa ovo je presmesno za sta daju penal.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Oni se foliraju i na prijateljskoj utakmici

        Nije mi jasno kako neko moze da ih gotivi.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Oni se foliraju i na prijateljskoj utakmici

          Nije mi jasno kako neko moze da ih gotivi.
          Nauceno je to od malih nogu da padne i da se raduje kad mu uspe fora ;)
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Oni se foliraju i na prijateljskoj utakmici

            Nije mi jasno kako neko moze da ih gotivi.
            A seru da Italijani vise foliraju. Foliraju Italijani ali Spanci su ih odavno prejebali.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ma ako cemo vec da igramo sa igracima koji se dobro snalaze po boku i koji imaju dobar centarsut onda nam treba neki igrac od kojeg lopta bar moze da se odbije u gol,treba neko ko je tezi od 55 kilograma Bilo koji Scepovic ili cak nesrecni Lekic. Neka Sulejmani bude povuceniji,nece ga to spreciti da bude opasan po gol
              Delimicno tacno, ali sama pomisao da mi krstenog napadaca nemamo, bolje i on na neprirodnoj poziciji, nego Lekic koga ce "mozda" da pogodi lopta, i koji nije sposoban ni za sta drugo. E jedino Scepovic, ali to je vec kocka, mlad i neiskusan, bice vremena za njega..

              Tosic i Tadic na krilima, i Sulejmani u sredini, iza njega Djuricic, fantazija.

              Dadose nam gol iz nepostojeceg penala... Dal je moguce da se ovaj sam od svoje noge sapleo ??
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Po meni je bolji Adem od Djuricica...;)
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                  Po meni je bolji Adem od Djuricica...;)
                  I ja sam to mislio, ali Ljajic je poceo da se zajebava, izbacuju ga iz prvog tima, ne shvata ozb igru, dok Djuricic 17 asistencija u ligi... I po ovom sto je danas pokazao, Djuricic pre Adema sigurno...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jel moguce da ova Svajcarska ovako napuni Njemacku!?Pa ko im to igra u odbrani??

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      I po ovom sto je danas pokazao, Djuricic pre Adema sigurno...
                      Pa realno ni Adem ali ni Djuricic nisu bili na nivou danas.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        A seru da Italijani vise foliraju. Foliraju Italijani ali Spanci su ih odavno prejebali.
                        Italijani foliraju ali bas smekerski, na gospodsku foru. A ovi toliko providno i jadno.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Bez klasicnog spica se moze igrati ali za to ti treba ili dobro uigran sistem koji ima Barsa ili genijalac za trenera poput Spaletija(setimo se Rome bez spica kad je on bio). Miha se mozda pokaze kao dobar ali za tako nesto nije sposoban.

                          Spanci gamad i u prijateljskim, ako ne osvoje EP ja zadovoljan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Delimicno tacno, ali sama pomisao da mi krstenog napadaca nemamo, bolje i on na neprirodnoj poziciji, nego Lekic koga ce "mozda" da pogodi lopta, i koji nije sposoban ni za sta drugo. E jedino Scepovic, ali to je vec kocka, mlad i neiskusan, bice vremena za njega..

                            Tosic i Tadic na krilima, i Sulejmani u sredini, iza njega Djuricic, fantazija.
                            Moze i tako...sve u svemu treba probati vise formacija i sto vise igraca i pokusati pronaci najbolju.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Moze i tako...sve u svemu treba probati vise formacija i sto vise igraca i pokusati pronaci najbolju.
                              Naravno, slazem se. Zato me je i Miha prijatno iznenadio sa ovom 3-4-3 formacijom...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nismo bili losi, bice bolje..Samo da ovaj Radovanovic ne vidi vise reprezentaciju, lik je prelos.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X