Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield,FA Cup and Carling Cup 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Gerrard garantuje

    Prvo gore govori da je 99% siguran da nije go,jbg onda i ja garantujem da je 99% go,naravno cisto objekitvno .

    I pravo ste osteceni ili je morao priznati go Garcia-e ili je morao svirati penal uz mogucnost da Cech bude iskljucen
    Tarot iz tebe govori, ti bi znao sav scenarij. Nigdje ne pise da bi zabio. Gerrard bi zabio sigurno, kao sto je zabio u finalu Carling Cupa ove godine. Pricamo o onome sta se desilo a ne sta bi bilo...

    2005. za 2012. - oko za oko, zub za zub.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Nije tarot vec sesta kasika .

      Ja te samo pitam kako neko moze garantovat da ono 99% nije u golu uz konstataciju da je objektivan i objasni mi kako neko moze biti ostecen kada postoje dvije situacije ili go ili penal plus mogucnost da golman dobije crveni.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Al' covjece te gol tehnologije nema u primjeni, rekao sam ti.
        Nisi mi odgovorio. Zar bi ti ispravno u djelicu sekunde sa onakve udaljenosti odlucio ispravno?
        Ovo pitanje se uvek postavlja kad je ostecen Liverpul, onda su i sudije ljudi.

        Joe je objasnio situaciju sto se tice polufinala LS a taj penal da se svirao i da nije priznat gol, ne vidim kako bi ga Dzerard promasio u takvom mecu ali nebitno je. Ni prvi ni poslednji put da se ovo desava. A evo naisao sam sinoc na podatak da je u 36 ligaskih meceva Liverpula bilo 20, kako oni to kazu, teskih sudijskih odluka koje su uticale na tok meca, 3 na stranu Liverpula i 17 protiv. Sto ne opravdava suntave Engleze i sablonce u ekipi ali pokazuje neke druge stvari.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Nije tarot vec sesta kasika .

          Ja te samo pitam kako neko moze garantovat da ono 99% nije u golu uz konstataciju da je objektivan i objasni mi kako neko moze biti ostecen kada postoje dvije situacije ili go ili penal plus mogucnost da golman dobije crveni.
          Pa tih 1% uvijek nekoga sjebe, a mora sjebati jer gol tehnologija ne postoji u praksi.

          De procitaj ponovo moj post ispod, jer nemam namjeru jedno te isto 2 puta pisati.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Pa eto i ja sam 99% siguran da je go i nije samo zato sto sam navijac Liverpool-a.

            Sta bi bilo kad bi bilo to ne znam,ali znam da se ne mozete zaliti da ste osteceni u onoj situaciji.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Pa eto i ja sam 99% siguran da je go i nije samo zato sto sam navijac Liverpool-a.

              Sta bi bilo kad bi bilo to ne znam,ali znam da se ne mozete zaliti da ste osteceni u onoj situaciji.
              Hahahah, to to. Objektivno.

              Fali ti opet 1%, to pravi razliku.

              Sefovi ste. Ljudi isplanirali i rezervni razvoj situacije. Sudija je onda ispravno odlucio jer je priznao gol Garcie. A da nije, bio bi penal iz kojeg bi 1000% bio postignut gol.

              Bravo!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Svasta sam vidio ali da se neko zali da je ostecen jer nije sviran penal protiv njih gdje je golman mogao dobit i crveni to nisam jos vidio.

                Kradja nevidjena!
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Ja sam samo rekao istinu, ono sto se desilo. Razumijes? Desilo se i nema povratka. Vi bi mozda dali jos 2 gola, a mozda i primili toliko, mozda bi promasili penal sto se zna desiti. Od svega toga, desio se onaj gol. Ne interesuju me ostale varijante i mogucnosti, jer se desilo ono sto se desilo.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Sto se tice FA kupa, lopta je presla liniju vecinom svog obima ali nije cela presla... to je ono kljucno.

                    Comment


                    • Koga je uopste briga, ne znam zasto se zamlacujete s tom pricom... Ja kao navijac nmg da kazem da je lopta presla jer nisam siguran 100%... I posle ovih gif-ova i video zapisa, opet nisam siguran... Ali opet ne kapiram zasto dalje pricati o ovome kad je finale zavrseno, i Celzi je zasluzeno pobedio, bili su bolji, mi ocajni i kraj price...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Ako tad nije bio go Luis Garcie onda je bio penal tako da ti dodje na isto.

                        A bas si objektivan,niko ne moze garantovati 100% jel usla ili nije,a vise je u golu nego vani,ko sto nam nije priznao go mogao ga je priznati mirne duse i da mu niko nista ne moze prigovorit.
                        O cemu pricas ti covjece??!!
                        Zasto 99 %? Zato sto sam pitao minimum 10 osoba sta misli o toj situaciji, a svi su neutralni, i svi su rekli da lopta nije presla gol liniju! I sta ti sad nije jasno? Kakve to ima veze sa mnom, na koji to nacin pokazuje koliko sam objektivan??? O meni ne govori nista, ali o tebi govori. Budi covjek pa priznaj da ta lopta nije presla gol liniju cijelim obimom, bolje ti je i to nego da se zalis.
                        Ne postoji dokaz da je lopta presla liniju, nemas ga! Ovo sto kacite ovdje nema veze sa vezom, ovaj zid i ova cuda, to je napravio neki fan poput vas, kojima je zadnja opcija da prihvate poraz i da cestitaju protivniku.
                        Uhvatio si se za ovih mojih 99 % i to je sve, to ti je odbrana? Smijesno...
                        I pitaj neutralne, pa napisi procenat.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          O cemu pricas ti covjece??!!
                          Zasto 99 %? Zato sto sam pitao minimum 10 osoba sta misli o toj situaciji, a svi su neutralni, i svi su rekli da lopta nije presla gol liniju! I sta ti sad nije jasno? Kakve to ima veze sa mnom, na koji to nacin pokazuje koliko sam objektivan??? O meni ne govori nista, ali o tebi govori. Budi covjek pa priznaj da ta lopta nije presla gol liniju cijelim obimom, bolje ti je i to nego da se zalis.
                          Ne postoji dokaz da je lopta presla liniju, nemas ga! Ovo sto kacite ovdje nema veze sa vezom, ovaj zid i ova cuda, to je napravio neki fan poput vas, kojima je zadnja opcija da prihvate poraz i da cestitaju protivniku.
                          Uhvatio si se za ovih mojih 99 % i to je sve, to ti je odbrana? Smijesno...
                          I pitaj neutralne, pa napisi procenat.
                          Hvala ti puno nisam bio siguran jel go,ali posto je tebi 10 neutralnih osoba reklo da nije go sad i ja znam da nije bio
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Hvala ti puno nisam bio siguran jel go,ali posto je tebi 10 neutralnih osoba reklo da nije go sad i ja znam da nije bio
                            E super, drago mi je zbog toga
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Manchester City i Chelsea ce narednu sezonu otvoriti utakmicom Community Shielda koja ce biti odigrana 12. avgusta na Villa Parku u Birminghamu.

                              Comment

                              Working...
                              X