Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Tennis - Sport Klub 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasy Tennis - Sport Klub 2011

    FANTASY TENNIS 2011

    Sport Klub


    Konacno i taj dugo ocekivani "pravi" fantasy tenis. Malo ce kasno poceti ali sigurno da ce biti dobre zabave.

    Kliknite ovde i registrujte se, ako ste vec nekada igrali fantasy ovde onda se mozete ulogovati sa starim podacima.

    Rok za prijave i pravljenje timova je: 8. avgust 2011. 18:59

    Turniri koji ce se igrati: Montreal, Sinsinati, US Open, Sangaj, Pariz i London.

    Kliknite ovde da biste videli pravila.

    Kada sve zavrsite dodjite na opciju "Privatne lige" sa desne strane, u polje "Pridružite se
    upišite sigurnosni kod" upisite PL7YBEFX posle toga kliknite "Potvrdi" i usli ste u ligu "Sport Klub".

  • #2
    Hm meni pise
    Izmene timova su trenutno onemogućene.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by Vladan View Post
      Hm meni pise
      Izmene timova su trenutno onemogućene.
      Ne razumem na sta mislis

      Comment


      • #4
        Htio sam da naparvim tim,da ubacim igrace,ali ne moze
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by Vladan View Post
          Htio sam da naparvim tim,da ubacim igrace,ali ne moze
          Ne razumem, je l' si postovao sva pravila (1 igrac iz A, 2 igraca iz B, C, D, E i 1 iz bilo koje od preostalog novca)?

          Do sada su prijavljeni: Dacha, prskaj, Black Mamba 24 i Dusan.

          Comment


          • #6
            Ok je,tu sam
            sigpic

            Comment


            • #7
              ja nisam mogao da sacekam zreb pa onda da sastavim tim u fazonu 9 igraca mi je u istoj polovini
              Last edited by prskaj; 06-08-11, 15:14.
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • #8
                Dusane jesam li usao u ligu , klikcem , ali mi ne pise da sam usao niti bilo sta ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #9
                  Originally posted by prskaj View Post
                  ja nisam mogao da sacekam zreb pa onda da sastavim tim u fazonu 9 igraca mi je na istoj polovini
                  Mozes jos da promenis, samo idi na Transferi ;)

                  Comment


                  • #10
                    prikljucila sam se
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Dale View Post
                      Dusane jesam li usao u ligu , klikcem , ali mi ne pise da sam usao niti bilo sta ?
                      Usao si ;)

                      Prijavljeni: Dacha, prskaj, Black Mamba 24, Dusan, Vladan, Dale i Bojana.
                      Last edited by Dusan; 06-08-11, 15:15.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Dale View Post
                        Dusane jesam li usao u ligu , klikcem , ali mi ne pise da sam usao niti bilo sta ?
                        i ja sam se bio istripovao da se nista nije desilo ali onda sam izvalio da pise samo Sport klub na istoj toj strani gde se prijavljujes za privatnu ligu
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • #13
                          Prijavio sam se,ime tima enjoy..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • #14
                            Prijavio sam se i ja
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • #15
                              Kad hocu da se prikljucim pise pogresan PRISTUPNI KOD :S

                              Comment

                              Working...
                              X