Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbrana Man City-a je spora i nesigurna. Cim izgube posjed lopte pocnu se gubiti i primati golove.

    Comment


    • Ma City uskoro pada, pazi sta sam rekao.. Mislim da oni nece moci izdrzati tempo liga prvaka-fa liga... City nikada necu ni smatrati nekim rivalom za UTD niti nekim klubom koji bi mogao konkurisati za naslov prvaka, ukoliko Arsenal i Liverpool ovako nastave sa losim rezultatima City moze da bude na 4 mjestu.

      Jedini klub koji trenutno postujem (pored UTDa) i mislim da bi mogao da bude u trci za prvaka je Chelsea, nimalo mi nebi bilo krivo kad bi oni osvojili..

      Comment


      • Mnogi ljudi su poceli da otpisuju Siti posle jednog kiksa

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Mnogi ljudi su poceli da otpisuju Siti posle jednog kiksa
          Ja sam ih otpisao i prije nego sto je sezona pocela. Jednostavno nije sve u novcu, ekipa treba da se uigra, bit ce jos pobjeda za njih ali oni jos nisu ni blizu elitne cetvorke u Engleskoj.

          Za ostalo, link u mom sigu sve govori

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Mnogi ljudi su poceli da otpisuju Siti posle jednog kiksa
            man utd,real,barca,chelsea pa citi....realno su u top 5 na svijetu.............prvak je man utd tu nema dileme, za 2 se bore siti i chelsea, dok za 4 mjesto ostaju liverpul i totenhem....... ;)

            Comment


            • Pa dobro sad, mozda je i rano govoriti ko je prvak ali uvjeren sam da City sigurno nije.. Sve mogu podnjeti ali da oni budu prvaci nemogu nikako.

              A sad da li su u top 5 kao sto si rekao saznat cemo kad se zavrsi liga prvaka, odnosno dok je City bude igrao

              Comment


              • Bice Siti u TOP3, odlicni su koliko god vecina nas htela da ne bude tako. Sa boljim trenerom bi se prosetali do titule jer imaju najjaci igracki kadar. A imaju sansi i ovako, mada ce Mancini izgresiti nesto 99% sam siguran.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Fanta View Post
                  Ja sam ih otpisao i prije nego sto je sezona pocela. Jednostavno nije sve u novcu, ekipa treba da se uigra, bit ce jos pobjeda za njih ali oni jos nisu ni blizu elitne cetvorke u Engleskoj.

                  Za ostalo, link u mom sigu sve govori
                  A koja je to elitna cetvorka ako u njoj nije City?
                  City ima strasnu ekipu, jedan kiks nista ne znaci. Ono sto bi moglo da ih omete jeste cinjenica da imaju najtezu grupu u LS, ne mogu da priuste da tu odmaraju igrace, dok npr. United moze, jer osim Benfike niko im ne moze nista. Ali opet City ima neverovatnu dubinu u ekipi, i zato ih ocekujem u borbi za titulu, prerano je otpisati bilo koga ili bilo kome dodeliti titulu posle 5 kola, setite se samo prosle sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni samo nije jasno kako jedna ekipa koja pretenduje da osvoji EPL dozvoli sebi dva puta da vodi 2-0 i da to prokockaju (Fulham 2-2, Man Utd 3-2)

                    Comment


                    • Elitnu cetvorku cine: Arsenal, United, Chelsea, Liverpool.

                      I sad kada se pojavio odjednom taj City koji prije nego sto je kupio x skupih igraca nije imao nijednog fana van Velike Britanije moze tek tako da udje u elite 4? Oni jos nisu ni priblizno uradili naspram onoga sto uradila 4 kluba koja sam nabrojao.

                      City ima test u ligi prvaka i tu cemo ih vidjeti, ali ukoliko odluce da igraju na oba fronta onda ce im to predstavljati kobnu pogresku.

                      Comment


                      • pa jara nisu oni west ham.................cuj kobna greska ako igraju dva takmicenja
                        a sto se tice elitne cetvorke nemoj gledati historiski nego gledaj trenutno stanje, napoli derne milana pa sto siti nebi remiziro, iako je igrom zasluzio i da pobjedi.........jedini test im je bajern, tu ce biti borba za prvo mjesto........ima citi igraca za dvije lige prvaka ;)

                        Comment


                        • Meni je taj Siti antipaticniji i od Liverpula ali je cinjenica da je trenutno uz Junajted najozbiljnija ekipa iz Engleske.Po meni su oni jedini koji imaju sredinu da pariraju Barsi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by edohz View Post
                            pa jara nisu oni west ham.................cuj kobna greska ako igraju dva takmicenja
                            a sto se tice elitne cetvorke nemoj gledati historiski nego gledaj trenutno stanje, napoli derne milana pa sto siti nebi remiziro, iako je igrom zasluzio i da pobjedi.........jedini test im je bajern, tu ce biti borba za prvo mjesto........ima citi igraca za dvije lige prvaka ;)
                            Nisu west ham ali nisu ni ekipa koja ima iskustva da igra na 2 fronta, tj da pariraju i u LP i u prvenstvu.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Meni je taj Siti antipaticniji i od Liverpula ali je cinjenica da je trenutno uz Junajted najozbiljnija ekipa iz Engleske.Po meni su oni jedini koji imaju sredinu da pariraju Barsi.
                              A ko da im postavi taktiku za Barsu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Moze City do titule... ali ne sa Mancini-jem!

                                Comment

                                Working...
                                X