Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Biće gusta ova sezona stvarno su se mnogi timovi pojačali što se kaže imamo faktički 6 timova koji imaju veće šanse za titulu na početku sam mislio da će Liverpul voditi glavnu reč za titulu ove sezone ali sad mislim da će glavna bitka biti u Mančesteru.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • #32
      Pa ako Arsenal zadrzi Fabregasa i onaj Vermalen prestane da se povredjuje oni su meni posle Junajteda glavni kandidati za osvajanje.
      sigpic

      Comment


      • #33
        pa ja sam poprilicno sigurna da Fabregas ide, na BBC-ju rekose pre par sati da ce ici u Barsu i da se za vikend ocekuje prelazak, a Nasri u Siti. Van Persi je povredjen. zato ocekujem slabiju poziciju Arsenala.
        http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

        http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

        http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

        Comment


        • #34
          Van Persi nije povredjen, bice spreman za mec sa Njukaslom. ;)
          sigpic

          Comment


          • #35
            Originally posted by Krle View Post
            Ajde sad da probaju da prebace na SK meč Liverpula koji je trebao da ide na Prime-u. Mada možda stave na SK i Blekburn protiv Vulvsa (Raća i Milijaš) i QPR igra protiv Boltona, i to će isto biti zanimljivo zbog povratka rendžera.
            To ce biti kao trka puzeva, dva najsporija igraca u skorijoj istoriji
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Evo sta SkySports predvidja:
              SkySports Prediction for EPL 2011/12 season:

              1 Man United
              2 Man City
              3 Chelsea
              4 Liverpool
              5 Arsenal
              6 Spurs
              7 Everton
              8 Aston Villa
              9 Sunderland
              10 Stoke
              11 Fulham
              12 Bolton
              13 West Brom
              14 Newcastle
              15 Wolves
              16 Blackburn
              17 QPR
              18 Wigan
              19 Swansea
              20 Norwich
              sigpic

              Comment


              • #37
                Ma Vigan je takav tim da ne može da ispadne iz lige I da hoće da ispadnu ne bi mogli Mislim da bi Vulverhempton mogao da ispadne iz lige, neka moja procena...

                A za titulu jesu Junajted i Siti najveći favoriti. I ja sam isto do pre mesec, dva mislio da će i Liverpul biti tu negde ali trebaju oni ići postepeno... U Čelsi imam isto poverenja da mogu nešto da urade...

                Lično navijam za Sparse, nekim čudom bi možda mogli do 4. ili 5. pozicije na kraju. Ovako su mi Liverpul i Čelsi malo draži timovi od Junajteda i Arsenala, za Siti sam neodređen još. Mada to su sve sitne razlike između ovih timova A i nisam neki fan Totenhema Navijam za interesantnu sezonu, i u borbi za titulu ali i za opstanak u ligi!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • #38
                  Budimo realni, najvise se pitaju Chelsea, City i naravno United (po imenima imaju najjace timove u ligi)....ako igraci Arsenala budu zdravi onda nesto i mogu, ovako....mada, ja opet verujem da ce imati dobru sezonu. Gervinho je veliko pojacanje, a ako do kraja dođe recimo Samba, eto Arsenala u samom vrhu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #39
                    Sto se Sitija tice, ako dodje Nasri stvarno ce to biti pakleno. U mecu protiv Junajteda smo videli da sto se same igre tice nema napretka, ali to je jedan mec, videcemo sve. Tim je odlican, mnogo jak ali mislim da je Mancini tu najveci problem.

                    Viganu je otisao N'Zogbia koji ih je izvlacio, bio bi red da ispadnu a Vulvsi i Blekburn su takodje opasno ugrozeni. Mislim da ce Njukastl biti koju poziciju vise rangiran, kao i QPR.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Mislim da su Siti precenili, pogotovo ako ostane Mancini. Sve ostalo u top 6 je manje vise realno. Od 7. do 17. mesta je prakticno nemoguce predvideti jer je vecina timova vrlo slicnog kvaliteta i mogu se boriti i za Evropu i za opstanak, zavisi kako bude isla sezona i njihovi medjusobni dueli. Vigan je ponovo medju najslabijima, ali nesto opet kontam da ce se izvuci kao i prethodinh godina.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        Odložen meč Totenhem - Everton
                        Izvor: B92

                        Premijer liga objavila je da je meč prvog kola između Totenhema i Evertona odložen, zbog nereda koji od vikenda besne u severnom Londonu.





                        Policija je u sredu uveče konačno uspostavila kontrolu nad većim delom Londona, ali se nasilje u međuvremenu raširilo na druge engleske gradove.

                        Meč na Vajt Hart Lejnu prvi je u Premijer ligi koji je zbog nereda otkazan. Tokom nedelje otkazana je utakmica reprezentacije Engleske sa Holandijom, kao i nekoliko mečeva Karling kupa u Londonu i Bristolu.

                        Izvršni direktor Premijer lige Ričard Skadamor očekuje da će preostalih devet utakmica prvog kola biti odigrano.

                        "Stvar se sada smirila, ali je taj kraj bio bojno polje cele nedelje i lokalne vlasti nemaju vremena da sprovedu neophodne pripreme. Ostali mečevi u ovom trenutku izgledaju dobro, ukoliko nasilje ne eskalira".

                        "Policija je odlično odradila posao i mi potpuno poštujemo njihove preporuke. Oni žele da mečevi budu odigrani upravo koliko i mi", zaključio je Skadamor.

                        Konačna odluka o rasporedu mečeva ovog vikenda trebalo bi da bude doneta u četvrtak u 19 časova po našem vremenu.

                        Meč Totenhema i Evertona bio je zakazan za subotu u 16 časova, kada je 6 paralelnih utakmica trebalo da otvori sezonu u Premijer ligi. U ovom trenutku nije poznato kada će meč biti odigran.

                        U subotu od 16 časova trebalo bi da igraju:

                        Blekburn – Vulverhempton
                        Fulam – Aston Vila
                        Liverpul – Sanderlend
                        QPR – Bolton
                        Vigan – Norič

                        Dva i po sata kasnije sastaju se Njukasl i Arsenal, a u nedelju su na programu dva meča: Stouk – Čelsi (14.30) i Vest Brom – Mančester Junajted (17.00). Kolo zatvaraju Mančester Siti i Svonzi u ponedeljak od 21 čas.


                        Za sada je jedna utakmica odlozena...

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Reise View Post
                          Van Persi nije povredjen, bice spreman za mec sa Njukaslom. ;)
                          kul. a sta je sa malim Volkotom, zar nije i on povredjen?
                          http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                          http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                          http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                          Comment


                          • #43
                            Odavno nisam vidio da su engleski novinari ovako slozni po pitanju "ko ce biti sampion".Naravno velika je glupsot sada razmislajti o tome..treba prvo izvuci ova prva 2 mjeseca,pa cemo onda vidjeti.Ja sam siguran da ce Fabregas i Nasri otici.To znatno smanjuje Arsenalove sanse za top 3...sta znam..Mislim da je Siti uz Junajted glavni kandidat za titulu i naravno tu ce se dobro umijesati Celzi.Liverpul ce vjerovatno zavrsiti u top 4...ne znam mogu li do titule ove sezone..treba ovoliko novih uklopiti,a i Daglisu ce ovo biti prva full sezona,tako da ce on tek ove godine imati priliku da utemelji svoj tim i svoju igru.
                            E sad,ko bi mogao u nizi rang Sto rece S-Nash,red je da Vigan ispadne.Za ostale ne znam.Tu su mi najklimaviji Svonsi i Norvic.A sredinu je stvarno tesko prognozirati...tu je gomila "istih" timova.
                            Nesto mi se cini da ce Runi imati fantasticnu sezonu

                            Comment


                            • #44
                              http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...enhem--Everton

                              Dobro je

                              Comment


                              • #45
                                Jel moze neko da mi objasni zbog cega se toliko veruje u taj Siti? Trener im je medju losijim strucnjacima u ligi, igraci ne osete jedni druge, losa kretnja bez lopte, sve im se svodi na individualna resenja i prekide. Tako je izgledalo prosle sezone a i sad protiv Junajteda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X