Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pripremne utakmice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavi bubreg na Italiju...
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Jedini od kojih cemo mozda izgubiti u grupi su Nemci ili Izraelci.U drugoj dobijamo 2 od 3.I tako dalje do zlata.
      sigpic

      Comment


      • Ma ne mogu Novicki i Kaman sami da nas pobede...Ali ipak je zajebano jer bukvalno nema ko da cuva Novickog. Mozda Macvan moze borbenoscu,ali ne moze visinom.

        Comment


        • Bas protiv Nemaca cemo videti koliko je Novica u stvari bitan, Novicki ce nam nabiti 30+, zaista nema ko da igra flaster .

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ma ne mogu Novicki i Kaman sami da nas pobede...Ali ipak je zajebano jer bukvalno nema ko da cuva Novickog. Mozda Macvan moze borbenoscu,ali ne moze visinom.
            Bio nas Jagla prosle godine sam

            Comment


            • Pa i on zato sto je visok i zato sto ubada sa 9 metara od tablu...Moramo da ih bijemo pod kosem jer su tu najjaci-Kaman,Pleiss je isto odlican ali slabasan i Novicki,mada on i ne igra toliko pod kosem. Koristice on i Jagla svoju visinu za suteve sa polu-distance i distance. Ali zato cemo ih unistiti na spoljnim pozicijama. Za njih je i ludi Milosav izmislio basket

              Comment


              • Kaman je katastrofalno odigrao pripremne meceva,valjda ce tako i protiv nas.
                Last edited by Black Mamba 24; 27-08-11, 16:37.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ma ne mogu Novicki i Kaman sami da nas pobede...Ali ipak je zajebano jer bukvalno nema ko da cuva Novickog. Mozda Macvan moze borbenoscu,ali ne moze visinom.
                  Ma de ne mogu.. Pa Novicki sam 2005 dosao do finala EP...;) Davace taj po 30+ poena, nema njega ko da cuva ne samo u nasoj reprezentaciji, nego i uopste na celom EP. Pa u NBA nema ko da ga cuva, a ovde ce kao da ga cuvaju.. Covek je bre prerastao ovo prvenstvo, niko mu nije do kolena. On ako bude imao motiv Nemacka moze daleko da dogura a ima ga sigurno. Plus ova Nemacka je i jaca od one koja je bila u finalu 2005, sa Plajsom koji je dobar centar i Jaglom koji pogadja sve nemoguce. Plejmejkeri su im slaba tacka onaj Haman je ocajan, ne moze ni da sutne ni da proigra, jedino mu odbrana nesto vredi.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Znaci vi mislite da ako Novicki da 30+ poena,mi nemamo sta da trazimo?

                    Comment


                    • Moze novicki da daje 30+ poena,al sta ako ostali odigraju lose?Ti njegovi poeni nista ne znace.

                      Comment


                      • Pa Novicki ce zasigurno dati 30 poena protiv nas, tu nema price, ali fora je u krajnjem rezultatu, koji ce glasiti 80-30 za Srbiju, naravno . Pusti Dirkensteina, ostale zaustavi .

                        Comment


                        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                          Pa Novicki ce zasigurno dati 30 poena protiv nas, tu nema price, ali fora je u krajnjem rezultatu, koji ce glasiti 80-30 za Srbiju, naravno . Pusti Dirkensteina, ostale zaustavi .
                          Konacno neko ovo da konstatuje...isti fazon kao u NBA kad pustis Dvajta da ti uvali 40 poena a razbijes ih na kraju 15 razlike

                          Comment


                          • Pa ako Novicki da 30+ poena, a mi dobijemo, to ce znaciti da je ostatak ekipe Nemacke jako lose odigrao. Ne kazem ja da nemamo sanse, naprotiv, imamo i te kako , moramo zaista izvrsno da odigramo pre svega u odbrani, ali mnogo su jaki, po meni jaci od Francuske..
                            Last edited by Freshman; 28-08-11, 11:53.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma ako ih prokenja sut, kao sto je bio slucaj u grupnoj fazi SP-a, bice tesko pobediti ih .

                              Po meni kljuc njihove igre je Kaman . Dirk ce da uvali, pa ce da uvali, a od Kamana ce zavisiti da li ce doci do pobede . Slican slucaj je i u igri Heat-a, Wade i James ce dati 25+, Bosh je kljuc .

                              Comment

                              Working...
                              X