Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Leroy Sane je dobio novu pesmu

    Comment



    • I za sve navijace M. Junajteda [posto na ovom forumu navijaca M. City i nema, osim moje malenkosti ], secanje na proslu utakmicu na njihovom stadionu od pre godinu dana i na atmosferu posle gola Kevin de Bruyne i na kraju pobede od
      2-1 za Manchester City

      Comment


      • Pa vrlo vjerovatno da Pep nece imati dugu trenersku karijeru. Ocekujem u Siti da bude pet godina, znaci najvise do sada. Novinari ga ne smaraju mnogo kao u Spaniju i Njemacku. Znaci pet, maksimum sest. Posle toga pretpostavljam da ce gledat da preuzme neku reprezentaciju, mozda Spaniju, mada mu je zelja bila Brazil da vodi.
        U Francusku tesko da ce zalazit, a za Italiju ne znam, to je veliko mooozda.

        Ne bi me zacudilo da na kraj karijere podje u MLS i uziva.

        Comment


        • Manchester City vs Crystal Palace.jpg
          Raheem Sterling umesto Gabriel Jesus, koliko je to pametno.
          Tako je nesto vec najavio, da sebe ne vidi kao trenera u nekim poznim godinama. Dovoljno je zaradio da moze to sebi da priusti i da lepo planduje po belom svetu.
          Ne znam zasto Arsenal ne razmisli o opciji Mikael Arteta posle Arsen Wengera, meni deluje kao da ce izrasti u predobrog trenera, a posto je bio igrac Arsenala, eto teme, dileme za razmisljanje.

          Comment


          • Crystal Palace.jpg
            Crystal Palace i njihov sastav, ovakav tim i poslednje trenutno mesto bez boda i datog gola, da ne poverujes.
            Za Leroy Sane je bilo ocekivano da bude u sastavu, nagrada za data 4 gola, ali za Sterlinga bas i ne.

            Comment


            • Kakav ti je osjećaj navijati za Manchester City?
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Manchester City – Cristal Palace – 5-0 – Leroy Sane, Raheem Sterling x2, Sergio Aguero i Fabian Delph.
                Prvo poluvreme tesko za gledanje zbog rastrzane igre i zbog par ociglednih prilika koje su prosto neverovatno, ali istinito ostale neiskoriscene.
                E, kada se sam povredis, to se desilo Benjamin Mendy prilikom starta na protivnickog igraca.
                Izlazi John Stones ulazi Fabian Delph… kakva izmena i onda nastaje opsta tumbancija pozadi, Danilo sa levog beka ide na desnog beka, Kyle Walker sa desnog beka pravac centralni bek [valjda mu je ta pozicija prvi put u zivotu data], i Fabian Delph ide na levog beka.
                Manchester City igra nestvarno brzo uz neverovatne kontranapade i presinge, kada se to sve slozi, deluje jako mocno!
                Zabranio bih ovo dizanje ruku, kao slobodan sam… prosto moze saigraca da omete u ideji kome poslati loptu.
                Crystal Palace solidna ekipa, nezasluzeno poslednja.
                Last edited by C'mon City!; 23-09-17, 17:19. Reason: Greska u kuckanju

                Comment


                • Prvo poluvreme tvrdo pokusaji i sanse imali su i jedni i drugi... Palace nije ni imao srece da postigne gol... City se trudio, stvarao sanse i pred kraj poluvremena dao je gol sto je dosta olaksalo ovu utakmicu za City... u nastavku naravno City ohrabren golom nastavlja sa ofanzivvom i unistava Crystal Palace... Sane opravdao poverenje... Sterling takodje... Aguero spasao ove sto su ga ubacili u fantasy sa golom i asistencijom... i na kraju lepotica Delph-a... i da napomenem Silva jos nema gol ali zato je izbio na prvo mesto po broju asistencija - 6 sto je za svaku pohvalu !!!

                  Brine me povreda Mendy-ja ...kad neko sazna sta je sa njim tacno neka napise. Hvala.

                  Comment


                  • U svakom slucaju raznobojan je osecaj navijanja za Manchester City.
                    Evo, sada i vise nisam jedini sitijevac ovde, tako da mogu i da se povucem, a da tema ne zamre, cilj je ostvaren, tema je postala 'ziva'.
                    Last edited by C'mon City!; 24-09-17, 06:42. Reason: Greska u kuckanju

                    Comment


                    • Jos od Blekburna 1958-59 nijedan tim nije postigao zaredom po 5 i vise golova na 3 spojene utakmici.
                      Sutra ce se znati ozbiljnost povrede Benjamin Mendy, bice potrebni odredjeni pregledi.

                      Comment



                      • Odredjene i precizne direktive skupljacu lopti

                        Comment


                        • Evo dali su konacno i pogodak van 16.
                          Videli ljudi valjda a nije zanimljivo ovako - da se svaki put usetaju u protivnicki gol ili da sa 3-4 metra od istog postizu pogotke, pa da se da nesto i van 16 - iskusno.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Za nevericu je da je postignut gol po prvi put ove regularne sezone van 16 metara i da se nisu zamalo, pa ‘usetali u gol I bas takav gol ga dade Fabian Delph od koga se najmanje ocekuje da tako nesto uradi i plus da bude po drugi put levi bek u postavi.
                            Posle ovih silnih pobeda sa velikim ciframa, kakva ce tek ocekivanja biti u utorak uvece protiv Sahtjora u LS, mozda izadju na teren sa velikim pritiskom da ponovo iste ili slicne rezultate, pa im se to obije o glavu. Pritisak cudo pravi. Mora malo da se relaksira cela atmosfera sada oko ekipe.
                            3 zuta kartona su dobijena, valjda je i dalje M. City prvi i po broju dobijenih kartona, sto zutih, sto crvenih.
                            Kyle Walker i Benjamin Mendy se na socijalnim mrezama sale ko je vise lopti primio kroz noge za sada je rezultat 2-1 za Benjamin Mendy.
                            Raheem Sterling ce dobiti nov, poboljsan i duzi ugovor, ne svidja mi se to ni malo jer je vec pod ugovorom za naredne 3 god, sta ako mu bas lose krene, i ovako ne mislim nista sjajno o njemu, onda ce da bude kao Samir Nasri koji je otaljavao ugovor u poslednje 2 godine.
                            Kapiten Sahtjora Hrvat Dario Srna zbog doping situacije propustice utakmicu protiv Mancester City.
                            Last edited by C'mon City!; 24-09-17, 06:31. Reason: Greska u kuckanju

                            Comment



                            • I evo jedne poslastice, lik inace ima bend, sviraju post-rock, ali je i zaludjenik za M. City.
                              Lep dozivljaj utakmice Manchester City – Everton iz pravog ugla navijaca i sa pravog mesta na tribinama

                              Comment



                              • Pep Guardiola, posto je video uklonjen sa YT, evo bar slika da ostane kao svedok jednog cudnog gesta.
                                Trenutak kada nesto prica skupljacu lopti i daje precizne smernice sta i kako sa loptama koje odu u aut.

                                Comment

                                Working...
                                X