Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ide u Anderleht?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • U Anderlehtu je poceo karijeru, tamo ce je i zavrsiti.

        Respect!

        Vincent Kompany announces he is to become the player-manager of Anderlecht.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          nijedna lš

          i taj van 16 je sada postigao, kad je bilo najvažnije
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Odlazi u velikom stilu.
            Sa tripletom...

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              nijedna lš

              i taj van 16 je sada postigao, kad je bilo najvažnije
              To je bila bomba za titulu. I veci igraci su otisli u penziju bez klempe, jbg.

              Comment


              • Matijas De Liht i Hari Megvajer imena koja se dovode kao moguće zamene da popune upražnjeno mesto odlaskom Kompanija.


                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Matijas De Liht i Hari Megvajer imena koja se dovode kao moguće zamene da popune upražnjeno mesto odlaskom Kompanija.


                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  Ja čitao da i vi želite Megvajera. Mada ako ga i Siti želi, kontam da se neće mnogo razmišljati.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                    Ja čitao da i vi želite Megvajera. Mada ako ga i Siti želi, kontam da se neće mnogo razmišljati.
                    Megvajer bio aktuelan prošli prelazni rok , nznm dal i dalje ima interesovanja. Kapiram da ima pošto se United dovodi u vezu sa svima.
                    City i United će se boriti i za Sportingovog Bruna.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Strasan nivo je držao dugi niz godina, jedan od najboljih štopera koje sam ja gledao.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ferdinand, Teri, Adams, Vidic, Stam, Kembel, Desai, Karager i Kompani. Najbolji stoperi u istoriji PL. Uz Agera i Turea najznacajniji za uspjehe Sitija. Dvojicu od njih trojice je doveo Mancini, kicma koja je trajala toliko vremena.

                        Posebno se mora pomenuti King, jebeni medicinski fenomen.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ferdinand, Teri, Adams, Vidic, Stam, Kembel, Desai, Karager i Kompani. Najbolji stoperi u istoriji PL. Uz Agera i Turea najznacajniji za uspjehe Sitija.
                          Misliš Kuna Aguera [emoji3] Ager je bio štoper Liverpula [emoji6][emoji4]

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            nijedna lš

                            i taj van 16 je sada postigao, kad je bilo najvažnije
                            I 2012. u derbiju glavom dao gol za titulu praktično.

                            Comment


                            • Kompani je svakako jedan od izvikanijih centarhalfova u Premijer ligi, a realna vrednost mu je neuporedivo manja. Pep Gvardiola je jedva dočekao ovako nešto da ga se konačno reši.

                              Što se tiče njegove odluke da se vrati u Anderleht, ogroman respekt za tu odluku, kamo sreće da se neke naše "zvezde" ugledaju, pre svega Vidić i Stanković kojima su puna usta Zvezde, ali im nije padalo na pamet da se vrate.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Uli Hoeness potvrdio da je Bayern zainteresiran za Sanea. Spremni su da plate 80 miliona.

                                Sane nece da produzi ugovor, sve jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X