Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ederson has signed a new 7-year contract at Manchester City.
      “It means that the Club is happy with my work, they trust me, and I hope to meet their expectations on the pitch and bring a lot of joy to the fans."

      Comment


      • Comment


        • E da, da ... ucini mi se da sam nesto video i reko daj da skoknem do foruma - podelice neko sigurno.
          Prava vest.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Liga ne laze:

            Rekordi:

            Najvise poena - 100
            Najvise poena u gostima - 50
            Najveca razlika u odnosu na drugoplasiranog - 19 poena
            Najvise pobeda - 32
            Najvise pobeda u gostima - 16
            Najvise golova - 106
            Najbolja gol razlika - +79
            Najvise uzastopnih pobeda - 18
            Najveci posed lopte u gostima - 82,13% protiv Evertona
            Najmanje minuta su gubili - samo 153 minuta
            Najbrze postignutih 100 golova - nakon 35 utakmica
            Najbrze osvojena titula - 5 utakmica pre kraja sezone (dele taj rekord sa Junajtedom 00-01)
            Najvise uzastopnih pobeda u gostima - 11 (dele taj rekord sa Celsijem 07-08 i 08-09)
            Najvise protivnika pobedjenih - svih 19 (dele taj rekord sa Celsijem 05-06, Junajtedom 10-11 i Junajtedom 17-18)

            Znaci suma-sumarum 11 novih rekorda postavljeno ove sezone i 3 izjednacena. Malo da se pohvali, red je.

            A posto liga ne laze - BRUTAL. Treba Pepu dati ugovor do penzije. Vrlo moguce da je ovo najbolja sezona jednog tima u PL ikada. Najdominantnija sigurno. Eto ta Arsenalova nepobediva moze da stane rame uz rame sa ovom - iz jednog prostog razloga - nevidjeno tesko je ne izgubiti, a njima je to poslo za rukom tada; sto se tice svega ostalog daleko su iza ovosezonskog Sitija.
            Ovo samo gledamo rezultate, ne igru, ne leprsavost, ne dopadljivost - samo rezultate.
            Toliko dominira da su raznorazni "strucnjaci" poceli najkonkurentniju ligu na svetu da srozavaju - cisto da mu (im) umanje uspeh. A i oni sami vrlo dobro znaju koja je liga u poslednje vreme (vise od decenije, ako ne i dve) najkonkurentnija. A sve to uradio Peponja na svoj nacin uz svoju filozofiju. Mada, necemo sada o tome - to nije bitno.
            Last edited by Sandugp; 19-05-18, 22:35.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Zanimljive stvari je izneo Jaja Ture, medjutim sve to tesko da ima ikakvog smisla.
              Prica kako Pep ne voli Afrikance, a znamo svi koliko je igraca africkog porekla igralo za Pepa. I to imalo ozbiljne role. Onda prica kako ne voli crnce - isti slucaj kao sa afrikancima uostalom jos izrazeniji.
              Nije mi jasno sta je cekao do sada? Zasto svoje nezadovoljstvo nije izneo dok je igrao pod Gvardiolom? Dve sezone je proveo zajedno sa njim u Sitiju. Prica kako je od prvog dana bilo nesporazuma izmedju njih dvojice, ali ljudi zaboravljaju da je Jaja prosle sezone igrao znatno vise. Ali to nije toliko bitno. Bitno je sto nakon te sezone on potpisuje produzetak ugovora na godinu dana! U koliko je bilo nekakvih problema, zasto je potpisao? Zasto je produzio ugovor, zasto nije otisao negde gde ga vise cene, vole, postuju? A mogao je.
              Ne, Jaja produzava ugovor na godinu dana i nakon ove sezone, kada definitivno odlazi iz kluba on opljuje po menadzeru istog. Zvuci mi kao nekakvo opravdanje sebe samog, jer nije igrao dovoljno.
              Ponavljam, mogao je to da uradi na samom startu, mogao je da iskaze svoje nezadovoljstvo nacinom na koji je tretiran i tokom ove (druge njihove zajednicke) sezone. Ne bi to nista drasticno promenilo, on je svakako malo igrao, tako da prica da bi izgubio mesto u timu trpeo nekakve konsekvence - pada u vodu.
              Nije ovo nikako trebalo Tureu, ali tako je kako je.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ma totalno van smisla izjave. Ne bih ja imao nista protiv tih izjava da je to smisleno nesto, ali teske gluposti. Niti ja hocu da kao branim nesto Pepa jer otkud ja znam kakav je on kao covjek a niti je to toliko bitno iz mog ugla, ali evo ne znam da je neki igrac bio u top formi u klubu u kojem je Gvardiola trener a da ga je Pep zakucao na klupu iz nekih licnih razloga.

                Comment


                • Samuel Eto?
                  sigpic

                  Comment


                  • Eto je konstantno igrao pod Gvardiolom. Cak i kada nisu bili u najboljim odnosima on mu je bio starter. Te njegove poslednje sezone u Baraeloni je u ligi postigao preko 35 golova. Bio je strelac i u finalu LS.
                    Daleko od toga da je bio zakucan za klupu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Znam da je igrao i imao odlicnu sezonu ali ga je dosta maltretirao te sezone kao sto je to Eto lepo i ispricao u onom cuvenom gostovanju na nekoj francuskoj televiziji. E sad meni nije problem da odvojim da je on vrhunski trener ali i ne bas dobar covek, sto u njegovom poslu na kraju dana i nije bitno. Dovoljno je reci da iz te njegove Barse nema nijedan igrac koji ga spominje u nekom pozitivnom kontekstu, u Bajernu su bukvalno slavili kad je otisao a evo sad i prvi koji je otisao iz Sitija odmah krece sa pljuvanjem, nije slucajno sigurno.
                      Sto se tice ovog zasto bi Jaja produzio ugovor, pa verovatno zato sto je ostao u tom Sitiju jako puno godina i oseca se tu kao deo porodice koja ga je na neki nacin izdala na kraju ali to je sad neka druga prica ali u svakom slucaju zasluzio je mnogo bolji ispracaj od kluba kojem je pruzio toliko mnogo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Volim kad se Peponja hejtuje al taj Jaja mi je bas nekako prsotina od lika i ne bih ga uzimao za ozbiljno.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Znam da je igrao i imao odlicnu sezonu ali ga je dosta maltretirao te sezone kao sto je to Eto lepo i ispricao u onom cuvenom gostovanju na nekoj francuskoj televiziji. E sad meni nije problem da odvojim da je on vrhunski trener ali i ne bas dobar covek, sto u njegovom poslu na kraju dana i nije bitno. Dovoljno je reci da iz te njegove Barse nema nijedan igrac koji ga spominje u nekom pozitivnom kontekstu, u Bajernu su bukvalno slavili kad je otisao a evo sad i prvi koji je otisao iz Sitija odmah krece sa pljuvanjem, nije slucajno sigurno.
                          Sto se tice ovog zasto bi Jaja produzio ugovor, pa verovatno zato sto je ostao u tom Sitiju jako puno godina i oseca se tu kao deo porodice koja ga je na neki nacin izdala na kraju ali to je sad neka druga prica ali u svakom slucaju zasluzio je mnogo bolji ispracaj od kluba kojem je pruzio toliko mnogo.
                          Ja bas mislim da ga svi iz Barselone postuju, a mnogi i vole. Takav sam utisak stekao.
                          Za Bajern, ne znam, opet to je specificna sredina i kada god je trener ne-Nemac odnosi su zategnuti. Ne moramo mnogo da se vracamo u proslost, stetimo se Van Gala, a najsveziji primer nam je Anceloti. Protiv koga su dizali bunu. Gvardiola je prosao dosta bolje od obojice. I sto se rezultata a i medjuljudskih odnosa tice.

                          U sustini, manje je bitno kakav je ko covek, ako se gleda cisto sa trenerskog (menadzerskog) aspekta, ali ovakve izjave Turea jednostavno lice na izjave pojedinca koji vapi za paznjom, pa zeli da je skrene na sebe po svaku cenu. Nemaju mnogo smisla i nisu osnovane. Opet njegova stvar, njegovo pravo...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Jaja Ture koji se zalio sto mu nisu spremili tortu za rodjendan. Nista od njega ozbiljno
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Izgleda da Zircenko odlazi .... Steta simpatican mi strasno taj igrac.
                                Ali logican potez, Mendi je zdrav, ima jos nekoliko igraca koji mogu da igraju tu poziciju (Danilo, Delf), pa se ne bi preterano naigrao. A mladom i perspektivnom igracu poput njega su potrebni minuti, potrebno mu je da igra.
                                Mozda je bolje bilo da se ide na neku pozajmica - varijantu, ali sta je tu je.
                                Last edited by Sandugp; 06-07-18, 12:40.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X