Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Mislim da tako nikada nije bilo. Evropa je Evropa bez obzira za koje takmicenje je igrac registrovan on ne moze u istoj sezoni da igra ni jedno evropsko takmicenje u koliko promeni sredinu.
    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-play-11110389

    Evo.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Sve je to lepo, ali zamisli kada Aguero bude odmarao. Nemas pravog centarfora u ekipi .. .tacnije imas Sanceza. Pre bi Benzemu Karima doveo, ako vec Real hoce da ga proda. Samo sto su to ipak zelje.
      Klasican centarfor da medja Kuna i to je to. Ako moze da pri tom bude i tehnicki potkovan super.

      Da ne pisem o tome da ne moze da igra LS tako da bih ja doveo nekoga koga mogu registrovati i za Evropu. Pitanje je samo koga, ali verujem da imaju zanimljivih opcija i po tom kriterijumu.
      Šta će Pepu klasičan centarfor?

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Sve je to lepo, ali zamisli kada Aguero bude odmarao. Nemas pravog centarfora u ekipi .. .tacnije imas Sanceza. Pre bi Benzemu Karima doveo, ako vec Real hoce da ga proda. Samo sto su to ipak zelje.
        Klasican centarfor da medja Kuna i to je to. Ako moze da pri tom bude i tehnicki potkovan super.

        Da ne pisem o tome da ne moze da igra LS tako da bih ja doveo nekoga koga mogu registrovati i za Evropu. Pitanje je samo koga, ali verujem da imaju zanimljivih opcija i po tom kriterijumu.
        Pa pravi centarfor ce biti jedino Zezus. Aguero ce otici najverovatnije na leto ako dodje Sancez. Za Pepov sistem i nije bas nesto neophodan pravi centarfor. Moze Sancez da se registruje za LS.

        Comment


        • Pepu samo treba da napadac ima odlican work rate i da se konstantno krece, ucestvuje u igri i trazi prostor da utrci.

          Moze to Sancez, ali i meni zao sto ce uzimat minute Saneu, a ne bas i Sterlingu iako je clutch ove sezone bio masu puta, ali imam osjecaj da ce vazda iste greske pravit.

          Najvise mi zao tu Bernarda Silvu, ali nadam se da ce ga polako prebacat da igra u vezi, ima sve predispozicije za to.

          Comment


          • Originally posted by PRINCIP View Post
            Pa pravi centarfor ce biti jedino Zezus. Aguero ce otici najverovatnije na leto ako dodje Sancez. Za Pepov sistem i nije bas nesto neophodan pravi centarfor. Moze Sancez da se registruje za LS.
            Ja gledam to kroz prizmu ove sezone. Sezone u kojoj su Sane i Sterling ekspolirali, sezone u kojoj je Isus povredjen verovatno na dva meseca, sezone u kojoj je Aguero igrac Sitija i posvecen je timu, tako da verujem da bi bilo kakva tumbanja nastala dolaskom Sanceza u Siti samo pormentila ekipu. A nesto nisam raspolozen da gledam Aleksisa kako igra devetku i kako se bori za Kunom za mesto u startnih 11, ili kako uzima minute Saneu i Sterlingu.


            Verovatno zato sto nije odigrao ni minuta u EL ove sezone.
            Last edited by Sandugp; 08-01-18, 14:46.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Baka View Post
              Pepu samo treba da napadac ima odlican work rate i da se konstantno krece, ucestvuje u igri i trazi prostor da utrci.

              Moze to Sancez, ali i meni zao sto ce uzimat minute Saneu, a ne bas i Sterlingu iako je clutch ove sezone bio masu puta, ali imam osjecaj da ce vazda iste greske pravit.

              Najvise mi zao tu Bernarda Silvu, ali nadam se da ce ga polako prebacat da igra u vezi, ima sve predispozicije za to.
              Meni uopste nije zao za Bernarda jer mi je on mnogo bolji u vezi na Silvinoj poziciji na primer nego na strani. Po strani kada igra jedino dolazi do izrazaja njegov odlican centarsut, ali niti je brz kao ova dvojica niti prodoran niti jak. Tako da mi je Bernardo kao zamena za KDB i Silvu idealna opcija. On i Gundogan ne mozes na svetu naci jace rezerve.
              Uzimace Sancez minute i Saneu i Sterlingu, nebitno stave njega na levu stranu a Sanea primera radi presaltaju na desnu - Sterling na klupu. Ili on levo Sterling desno - Sane na klupu. Stavis ga umesto Aguera, i dobijes centarfora koji bi se verovatno u Pepovom sistemu odlicnoi pokazao i u isti uklopio ali onda krades minute Agueru.
              Ne volim ga, nije neophodan, stavise ....ne treba nam ni za kurac....
              Last edited by Sandugp; 08-01-18, 15:02.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ja gledam to kroz prizmu ove sezone. Sezone u kojoj su Sane i Sterling ekspolirali, sezone u kojoj je Isus povredjen verovatno na dva meseca, sezone u kojoj je Aguero igrac Sitija i posvecen je timu, tako da verujem da bi bilo kakva tumbanja nastala dolaskom Sanceza u Siti samo pormentila ekipu. A nesto nisam raspolozen da gledam Aleksisa kako igra devetku i kako se bori za Kunom za mesto u startnih 11, ili kako uzima minute Saneu i Sterlingu.




                Verovatno zato sto nije odigrao ni minuta u EL ove sezone.
                Ne bi zbog Sanceza niko ostao zakucan za klupu, uz to svi ti mladi ofanzovci Sitija bi mogli samo da napreduju i uce od Sanceza. A i valjalo bi pojacati konkurenciju u timu jer ce Siti rano uzeti titulu, a to bi se moglo negativno odraziti na LS, pa bi osvezenje igrackog kadra dobro doslo, uz to retki su igraci koji imaju vecu glad za pobedom od Sanceza, pa makar to bila i prijateljska utakmica.

                Igrao je protiv Kelna u Londonu koliko se secam.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Mislim da tako nikada nije bilo. Evropa je Evropa bez obzira za koje takmicenje je igrac registrovan on ne moze u istoj sezoni da igra ni jedno evropsko takmicenje u koliko promeni sredinu.
                  Može jedan igrač ako nije iz istog takmičenja. Recimo Ben ako pređe u Zvezdu iz Pireja imaće pravo protiv CSKA.

                  Comment


                  • Evo napisao je noto zasto moze. Tako da to je to. Ne volim Aleksisa dzaba ti Princevicu. Ne sumnjam ja da bi on doprineo, ali bio bih najsrecniji kada bi evo sada javili da ga je Liverpul pokupio.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Meni uopste nije zao za Bernarda jer mi je on mnogo bolji u vezi na Silvinoj poziciji na primer nego na strani. Po strani kada igra jedino dolazi do izrazaja njegov odlican centarsut, ali niti je brz kao ova dvojica niti prodoran niti jak. Tako da mi je Bernardo kao zamena za KDB i Silvu idealna opcija. On i Gundogan ne mozes na svetu naci jace rezerve.
                      Uzimace Sancez minute i Saneu i Sterlingu, nebitno stave njega na levu stranu a Sanea primera radi presaltaju na desnu - Sterling na klupu. Ili on levo Sterling desno - Sane na klupu. Stavis ga umesto Aguera, i dobijes centarfora koji bi se verovatno u Pepovom sistemu odlicnoi pokazao i u isti uklopio ali onda krades minute Agueru.
                      Ne volim ga, nije neophodan, stavise ....ne treba nam ni za kurac....
                      Kojima to nama Sandu.

                      Shvatam ovo za Sanceza, on ce biti undisputed starter, vazda ce neko ispastati i rijetko kada ce pocinjati sa klupe. Ali opet tesko je odrzivo ovoliko minuta za Sanea, Sterlinga i Aguera, a jedina zamjena je Brahimi koji se nece naigrati i Bernardo. Momci ce da pregore. Da se nije Gabrijel povrijedio, onda im ne bi i trebao.
                      A i da dodje Sancez, mislim da je to kraj Aguera posle ljeta. I mene opasno nervira sad u Arsenal, al mislim da bi se brzoooo ispravio inace ce i on pakovat kofere sa Aguerom.


                      David Silva napunio 32 godine. Volio bih da uzme na kraj godine nagradu za najboljeg igraca, cisto da i to ima u kolekciju, ali to je cini mi se vec rezervisano za De Brujna.
                      http://www.planetfootball.com/in-dep...t-anyone-else/

                      Comment


                      • Delf najverovatnije dve nedelje (mozda i tri) nece igrati .... Postavlja se pitanje levog beka, ali bolje je ne dovoditi nikoga na toj poziciji, jer Mendi ce se kad-tad vratiti. Moze Danilo i onaj mali Zincenko - odradice oni posao.
                        Sve vise se spominje Fred, to bi bilo odlicno pojacanje, nebitno da li sada ili na leto.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Evo ga zvanicno.

                          Comment


                          • Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                            Hvala najlepše!

                            Comment


                            • A gde ovde dodje robe .... ovde nema zive duse ... idi u Junajted pa spamuj njih tamo .... ima ih ko zutih mrava
                              Boli nas uvo dobili smo i spamera
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Coniska View Post
                                Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                                Hvala najlepše!
                                Vidi probaj okaci i na teniskom pdf i filmovima recimo...znaci ja ne znam,mislim da sam svaku popunio ,dodje neko okaci na jednom mestu,pa cak i pita prvo jel moze ,kako bi trebalo inace,a ti majstore zatrpa ceo forum za 2 minuta,bas necu da popunim

                                Comment

                                Working...
                                X