Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31


    Što se komentator primio.

    Fenomenalan gol Adama Džonsona! Midlsbro je specijalzovan za stvranje levih krila (Adam Džonson i Stjuart Dauning), mada Džonson stalno šparta po desnoj strani.

    Comment


    • #32
      Meni se dzonson nenormalno dopada. Dokaz da se i za male pare moze dovesti kvalitetan igrac.

      Comment


      • #33
        Navijači Mančester Sitija iz Srbije osvojili V turnir koji je održan na Adi Ciganliji, u nedelju 9. oktobra.
        http://www.mcfc-serbia.net/mancester...a-fan-klubova/

        Comment


        • #34
          Kakav kiselkast osmen Mancinija posle petog il sestog gola ! U fazonu, karaj najbolji smo
          Iritira coek samo tako !

          Comment


          • #35
            Kad vec ne moze Arsenal, neka osvajaju oni.
            Kakva akcija Silva-Milner-Balotelli kod drugog gola. Neverovatno.
            Last edited by Tobdzija; 24-10-11, 17:06. Reason: Nasri
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • #36
              Para vrti gde burgija neće!
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #37
                Originally posted by Topdzija View Post
                Kad vec ne moze Arsenal, neka osvajaju oni.
                Kakva akcija Silva-Milner-Balotelli kod drugog gola. Neverovatno.
                I kod prvog ista tri igraca...
                City je sjajan tim, imaju apsolutno sve, po fizickoj snazi mogu da se nose sa ekipama poput Stoke i sl., a po tehnici, kreativnosti, brzini su rame uz rame sa najboljim timovima Evrope. Ne vidim ko moze da ih zaustavi.
                Cinjenica da Samir Nasri, Dzeko, Kolo Toure, De Jong sede na klupi dovoljno govori, Adam Johnson nije bio ni u protokolu. Od ovih igraca Nasri bi npr. usetao u Unitedov tim, verovatno bi i Dzeko.
                Vise ne zavise od Teveza, jos samo da napusti ekipu, i to je to. Mislio sam da im je Mancini slaba karika, ali i on radi sve bolje i bolje. Odlicno izlazi na kraj sa svim tim zvezdama, svi su zadovoljni, i konacno koriste sav napadacki potencijal. Brutalna ekipa, nema sta drugo da se kaze, i samo cudo na Craven Cottage-u (Fulham) ih je sprecilo da imaju 100% ucinak ove sezone.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Manchester City je ove sezone jako dobar i mislim da će dogurati daleko u Ligi Prvaka i da će osvojiti Premijer ligu...Kun Aguero i Džeko su odličan tandem,a i odbrana im je jako dobra i zbog svega toga mislim da im nijedan tim ne može parirati u Premijer ligi ove sezone...
                  Visca el Barca y Visca Catalunya!

                  Comment


                  • #39
                    Mozda ce ovaj poraz od Napolija uticati na igru Cityja. Mislim da ce ih Liverpool pobediti u nedelju(Liverpoolovci odmarali dok se se ovi borili sa Napolijem). I onda ih mi dotucemo u Carling Cupu u sredu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • #40
                      Vjerovatno ce protiv Liverpoola misliti samo na match protiv Bayerna...

                      Comment


                      • #41
                        Kakav car...



                        A, ne mogu izostati Mario i Alex...slomio covek ruku saigracu u Lazio-u.


                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #42
                          "Ima li finih cura u M.Cityu?"
                          Odlican je

                          Comment


                          • #43
                            Prvih 11 za meč sa Portom:

                            Hart - Richards, Kompany, Lescott, Clichy - Barry, Yaya Toure, De Jong, Silva, Nasri - Aguero.

                            Ponovo nema Džeke, a Kolarova ni na klupi...
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • #44
                              Hoce Dzeko da ide u Siti, i evo gdje je sad dogurao. Igra samo "nebitne" utakmice, i ulazi kada je sve rjeseno. Tevez se uskoro vraca i kako ce tek onda da bude Dzeki?

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Fanta View Post
                                Hoce Dzeko da ide u Siti, i evo gdje je sad dogurao. Igra samo "nebitne" utakmice, i ulazi kada je sve rjeseno. Tevez se uskoro vraca i kako ce tek onda da bude Dzeki?
                                Da, upravo to. Igra protiv ovih manjih ekipa u ligi, ali kada je tu Liverpool, United, Chelsea, Liga Prvaka, Evropska liga Edina nema ili u najboljem slučaju dobije 20-ak minuta. Jasno je svima da je Edin Mancinijev tek 3. napadač, a uskoro možda bude i 4. s obzirom koliko je Mancini naklonjen Tevezu.

                                Mislim da bih dobra stvar za njega bila da na ljeto ode u Italiju ili Njemačku, jer sam siguran da bi tu uspio. Jeste da će teško ko izdvojiti toliki novac za njega, ali mislim da Edin vrijedi tih para. Bojim se da će ga Mancini poslati negdje na pozajmicu, a da će Edin napraviti neki belaj a Mancini će to jedva dočekati da ga se riješi.

                                U Cityu mi se posebno ne sviđa neprofesionalnost i to što Mancini nema baš nikakav autoritet. Pa čovječe Baloteli i Tevez su odavno zaslužili "nogu". Koliko je samo puta mogao kazniti Balotelija ali nikada nije, uvijek mu progleda kroz prste, a ovaj ponovo pravi piz*arije. Isto i Tevez, radi šta hoće kao da je to VI rang takmičenja i neki amaterski klub.

                                Ne znam, bojim se samo da ne unište karijeru našeg Dijamanta. Nadam se da će ili Mancini dobiti otkaz pa da dođe neki trener koji barem zna cijeniti trud, rad i profesionalnost pa da Džeko dobija mnogo više prilike ili da ode u neku od liga petica (samo ne Francuska).
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X