Announcement

Collapse
No announcement yet.

ORGANIZOVANI PUT U BRNO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ciao svima još jednom,

    Mi krećemo u sredu uveče kolima. Videćemo još za smeštaj, šta ćemo i kako ćemo. Ukoliko bude mesta, rado delimo vožnju. Pošto nosimo opremu, ukupno će biti četvoro ljudi u kolima. Javljam koliko je slobodno. Već sam pričao sa deniom_el oko ovoga.

    Što se tiče posete padoku, za sada se javilo troje ljudi i redom kojim se javljaju ćemo ih ubacivati na spisak. Dogovor je da u ponedeljak pošaljem spisak Dorni i da vidimo šta možemo da uradimo povodom ovoga. Sigurno je da se ide, samo da vidimo koliko ljudi.

    Hurricane, reče mi denia_el da će vas biti oko deset, ali još nisam dobio nikakve precizne informacije. Molim te mi pošalji mail na:

    brno2011@sportklub.info

    Naravno, ukoliko ste zainteresovani. Isto važi i za ostale zainteresovane. Iskoristiću i spisak da vidimo ko kako i ide i da li je neko voljan da podeli vožnju, ukoliko ima mesta u kolima.

    Svi volimo MotoGP i mada nam nije uspela ideja da se ide zajedničkim prevozom, možemo još uvek da se organizujemo da svi uživaju.

    Poslaću vam i informacije za kamp. Možda ćemo i mi da odemo u kamp, da se podestimo izviđačkih dana

    Pozdrav,

    Srđan

    Comment


    • #17
      ovde mozete pogledati ponudu kampova,svi su tu negde pored staze i stvarno su povoljni,za 3 dana vas izadje 20-tak eura

      http://brno-circuit.com/en/travel-ag...es-around_1959

      nije kasno da se organizujete,ko zna kada ce nam se jos pruziti prilika da prosetamo kroz padok
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #18
        Ja se najezim na samu pomisao
        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

        Comment


        • #19
          hahahha i ja
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ko mi ovo skinu ban (:
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #21
              Ja bih se javio da necu moci, pre 3 meseca bilo je more ili Brno, a more je trebalo da bude skuplje, pa sam bio ubedjen da cu 100% ici u Brno, ali u medjuvremenu more je ispalo jeftinije, tako da...

              Dogodine!!!

              Comment


              • #22
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ja bih se javio da necu moci, pre 3 meseca bilo je more ili Brno, a more je trebalo da bude skuplje, pa sam bio ubedjen da cu 100% ici u Brno, ali u medjuvremenu more je ispalo jeftinije, tako da...

                Dogodine!!!
                Ista prica. Ja sam poceo da zivim sam od pre 10 dana, u stanu jos nemam ni kuhinju ni spavacu sobu, sve goli zidovi i plocice. Pa kad vidim cifru potrebnu za put, ja jednostavno ne vidim Brno, ja vidim nov sporet, frizider, usisivac, peglu, racun za struju...

                Necu da vas mracim, od srca vam zelim da odete i da se super provedete.
                Taman i da pripremite teren za dogodine, jer ja cim se skucim otvaram fond za motoGP turneju!

                Ocekujem detaljan izvestaj!!!
                http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                Comment


                • #23
                  JA cu da vidim za sledecu godinu da idem.....Zao mi je sto ovu necu,ali u svakom slucaju nek se lepo provedu oni koji budu isli i nek donesu neki autogram
                  Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                  Comment


                  • #24
                    Ljudi koji idete, lepo se provedite!
                    Pozdravite mi Marka, a Rosija mi utesite nekako, znam da mu je zao sto necu moci da dodjem!
                    I ja, kao Hayate, umesto Brna, vidim samo racune!
                    Uzivajte!
                    #58

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Pablo View Post
                      Ljudi koji idete, lepo se provedite!
                      Pozdravite mi Marka, a Rosija mi utesite nekako, znam da mu je zao sto necu moci da dodjem!
                      I ja, kao Hayate, umesto Brna, vidim samo racune!
                      Uzivajte!
                      Nista od baksisa obilatih kao dekolte izvesne konobarice... Bas mi je zao! Nista onda, idemo obavezno sledece godine!!!

                      Comment


                      • #26
                        Sta da se radi!
                        Hocemo li se mi organizovati da zajedno gledamo trku u BGu?
                        #58

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Pablo View Post
                          Sta da se radi!
                          Hocemo li se mi organizovati da zajedno gledamo trku u BGu?
                          Zamalo, u selu sam do pred kraj avgusta... Imam puno da pomognem dedi, otisao bih vec danas, ali morao sam da resavam neke druge probleme (imas u grupi o cemu pricam)... Nadam se da cu se vratiti za Indianapolis, potrudicu se!

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Pablo View Post
                            Sta da se radi!
                            Hocemo li se mi organizovati da zajedno gledamo trku u BGu?
                            Pa kome ja saljem poruke za gledanje trke a? ccc ;) jel ostaje standardna lokacija ili se menja nesto?

                            Comment


                            • #29
                              kopija brisite...............

                              Comment


                              • #30
                                Brnooooooooooo... Rado bih posla...san mi je, jos uvijek, da prisustvujem MotoGP trci u Ceskoj ili Italiji....ali ove sezone mi se taj san nece ostvariti zbog fakulteta,jer sam morala da uplatim prvi semestar...i tako ja ostadoh bez finansijskih sredstava za Brno...A jos sam iz Crne Gore,tacnije iz Podgorice pa bi mi trebalo jos para za voznu kartu do Srbije...teska srca kazem,ali - nista od Brna ove sezone...
                                Srdjanu i Aleksandru mnoooogooooooooo hvala sto su pokusali da organizuju zajednicki odlazak. Sa vama je pravo zadovoljstvo pratiti MotoGP uz TV,a kako bi tek bilo uzivo-kada mozemo da popricamo sa vama i razmijenimo misljenja...pa to bi bilo, zaista, nezaboravno! Jos jednom vam hvala pa cak i na samoj ideji...
                                Pozdrav...

                                Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


                                Comment

                                Working...
                                X