Announcement

Collapse
No announcement yet.

Adecco Pokal Ex-Yu - Ljubljana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nadam se da BIH nije najgora,sve ostalo moze proci,ali evo gledam ovaj mec sada,nije lose.

    Comment


    • #17
      Teletovic-bosanski Dirk

      Vec 5 trojki,19 poena
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • #18
        Ima li strima negde?

        Comment


        • #19
          Evo Dule,ali za 5 minuta je kraj.

          http://www.firstrowsports.eu/watch/7...rzegovina.html
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ne radi, The server is temporarily unavailable. Please try again.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Dusan View Post
              Ne radi, The server is temporarily unavailable. Please try again.
              Kod mene radi.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Nije ni bitno kad ce kraj uskoro

                Comment


                • #23
                  Mozda nesto i bude od nas na europskom, ma da se dosta toga jos treba popraviti u igri, pogotovo se ne smije dozvoliti opuštanje koje se desilo u zadnjoj četvrtini, a Makedoncima je falio onaj Amerikanac(Mekejleb, jel se tako zove?) i nije ovo prava slika Makedonije. Samo da se Mirza nije ozbiljno povrijedio, jer je odigrao dobro iz svlačionice je pogađao.

                  Comment


                  • #24
                    Hrvati dobili bracu u derbiju prvog dana....

                    Comment


                    • #25
                      Ja se nadam da su Crnogorci cuvali nesto,mislim da nisu odigrali kako su mogli,jer ce im 3 reprezentacije sa ovog turnira biti u grupi na EP.
                      Sutra Srbija,ne mogu docekati.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        I ja takodje isto mislim kao ti Mamba.A da,i ja sa nestrpljenjem ocekujem sutra nase lavove protiv makedonaca....

                        Comment


                        • #27
                          Los mec Crnogorske reprezentacije danas.Katastrofalan procenat suta za tri,gubili su dosta lopti u napadu,dosta neiskoriscenih napada...Ipak je ova nama prva pripremna utakmica,mislim,i sigurno ce biti bolje.Sve u svemu to moze i mora mnogo bolje.

                          Comment


                          • #28
                            Ovo je bilo bas lose,pogotovo Dasic,mada i Pekovic mora mnogo bolje,sigurno je dosta skrivanja,ali za 4 minuta da se dozivi debakl je previse.Mora mnogo bolje
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ja mislim da Hrvati kroz pripreme ne mogu dosta napredovati,ne zbog igraca,oni imaju odlicne igrace...vec zbog trenera.Bolje je i 10 dana priprema sa pravim trenerom,ngo mesec sa losim.
                              Tako da od njih ne ocekujem mnogo bolje igra na EP nego danas.A i na proslim prvenstvima uglavnom su se oslanjali na sut za tri poena,mozda ce sada dosta forsirati ulaze,ili pick igru jer su dosta jaki na centru,a i dobili su brzog Drapera.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                oce li da bidne prenos nasih sutra na rts-u/ zna li se/
                                gledam na sajtu ne pise nista

                                Comment

                                Working...
                                X