Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Eni Magyar Nagydij - Hungaroring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Treba takodje dodati da je ovaj drugi trening mnogo referentiji. Prvo su bile simulacije kvalifikacija i tu se cini da je Hamilton u najboljem tempu. Ferarijima ce prijati sto ce sutra biti toplije. RB je cini mi se ceo dan malo na rezervi, nisu toliko rano na gasu kao sto se ocekuje, ne koriste DRS koliko to rade drugi. Imaju oni otprilike pola sekundi u rezervi.
    Onda je odsla simulacija trke, neki na supermekim, neki na mekim, i cini se da i tu Meklaren izgleda najbolje. Bice zanimljive kvalifikacije sutra i trka.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #32
      imam utisak da malo preterujete sa analizama ovih treninga ne treba čitati previše iz njih, kao što smo najbolje videli prošle nedelje.
      Da li su Mercedes i FI 4. i 5. više volim da zaključujem iz prethodne trke, nego ovako.
      Petrov po rezultatima kao da ne postoji, a prošle godine je ovde uspeo da pobedi Kubicu u kvalifikacijama.. očekujem ga blizu top 10
      Batracer - tema na forumu

      mom.rs

      Comment


      • #33
        Pa ako zakljucujemo i iz prethodnih trka tako je,mada je Sutil bio bolji od Mercedesa u Njemackoj.Naravno da treninzi ne moraju nista da znace,pa vidjeli smo na Nirburgringu da Meklarena nidje nije bilo i sta su uradili na kvalifikacijama i trci,ali je veoma bitan za ostale timove,za strategiju,set up,da vide ponasanje bolida na pneumaticima,a kao sto vidis Red Bul je opet na stazi,znaci da vise ne mogu po krug samo da okrenu
        sigpic

        Comment


        • #34
          Hocel i biti kise za vikend?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #35
            Na F1 sajtu kazu da ce biti dosta oblaka sad posto su oni poznati kako sve promase , vrlo lako moze biti i kise a moze biti i suncano tako da znati hoce li biti jako je tesko , ja iskreno ne bih voleo da bude jer Ferrari deluje losije po kisi nego po suhom
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              http://www.grandprix.com/race/r850fr...=grandprix.com

              Izjave sefova, inzenjera i vozaca.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                http://www.autosport.com/news/report.php/id/93469

                Fetel nije zadovoljan tempom Red Bula u Madjarskoj i kaze da ce morati da napreduju da bi mogli da se takmice sa Meklarenom i Ferarijem. Blef ili mozda su ih stvarno prestigli, sto bi za mene do pre nedelju dana bila naucna fantastika
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  I Luis je u Njemackoj rekao da nema sanse da pobijedi i da je daleko od RB-a i Ferarija pa smo vidjeli kako se to zavrsilo
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Ne, ne rekao je da ne moze mnogo u kvalifikacijama, ali je za trku bio optimista. U kvalifikacijama je iznenadio, verovatno i sebe, a tempo u trci je imao kao sto je i pretpostavljao. Opet kazem, pre mi izgleda kao neka igra RBa, blefiranje, mi smo slabi, bojimo se. Cekamo sutra.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      http://www.grandprix.com/race/r850p3...=grandprix.com

                      Treci trening, najbrzi Fetel. Meklaren, pre svega Hamilton, pokazao losije rezultate po toplom vremenu. Ferari tamo gde je i bio juce. Slede nam kvalifikacije od 2, prikljucite se na chatu F1 pdfa SK Foruma i diskutujte uzivo o kvalifikacijama i trci

                      http://www.chatzy.com/300711426065
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        Pustite te njihove price , to su jaci blufferi od najboljih poker bluffera na svetu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #42
                          Kvalifikacije
                          http://www.formula1.com/results/season/2011/859/6883/

                          Velika borba izmedju Seba i Luisa danas,razlika je mala,ali ukoliko sjutra uslovi budu topliji onda ce RB biti jos bolji,bar Fetelov.
                          Baton odlican,pokazao je brzinu,kao i Masa,dok je Fernando razocarao,ali je posle kvalifikacija rekao peto mjesto na Hungaroringu je vjerovatno bolje od cetvrtog,staza ce mu biti cistija na startu.
                          Veber se bas mucio i posle je izjavio da nema sanse da bi on mogao da ostvari Fetelovo vrijeme,to je jednostavno bizarno,daleko je od toga.
                          Rozberg ocekivano 7. Sumaher je mnogo kasnio i zbog toga je Sutil ispred njega,nastavlja Njemac sa sjajnim voznjama,a ono sto mora da raduje Fors Indiju su odlicna vremena i na mekim pneumaticima.Isto tako i Mercedes,Sumaher je na mekim brzi od Nika,Niko je napravio veliku razliku na super mekim.I Sumi je rekao da je bolje deveti nego osmi na startu.Mercedes ima problem u prva dva sektora na super mekim,dok na mekim to mnogo bolje izgleda.
                          Perez opet bolji od Kobajasija na kvalifikacijama,ali nece tako biti na trci,tu je Japanac mnogo bolji.
                          Reno van TOP 10,Di Resti je malo falilo da bude brzi od Pereza,ali i on ce biti na boljem dijelu staze sjutra.
                          Ocigledan je pomak Vilijamsa,danas je Rubens bio odlican,psebno na mekim pneumaticima,ali i oni imaju problem sa super mekim,a i isfrustriran je bio i zbog problema sa KERSom.
                          Fetel je izjavio da opet ima samopouzdanja i da se danas odlicno osjecao u bolidu,jedva ceka sjutrasnju trku.Luis je zadovoljan bolidom i ocekuje dobre bodove.Bice zanimljivo sjutra na startu,Alonso ce biti agresivan,tu nema sumnje!
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ja sam se bas iznenadio 5.mjestom,onaj zadnji Nandov krug u prva dve sektora imao bolje vrijeme od Hamiltona,sta se desilo u zadnjem sektoru,necemo saznati.

                            Comment


                            • #44
                              Ja sam pricao sa Nebojsom danas na pp bas oko toga u zadnjem sektoru sta je bilo nisu prikazali , ja cak mislim da je on jednostavno popustio jer je imao mozda informaciju da je Button brzi na stazi a ocekivao je i da ce Webber biti pa mu je bolje u Madjarskoj startati 5 nego 4 ali eto Webber bio sporiji a Massa brzi ... Iako moguce da je negde malo izletio sa strane ... Sve u svemu ocekuje nas jako dobra trka sutra , Sutil ponovo odlican u kvalifikacijama , drugu trku za redom je u Q3 i ako bude vozio svoju trku moze napraviti dobar rezultat , valjda ce Lewis proci Seba na startu a ne bi se zalio ni da ga Button prodje
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #45
                                E ljudi ja bio zauzet vaterpolom, a malo i depresivan posle svega, ali vidim da je Vladan sve lepo izanalizirao pa necu da se puno ponavljam. Red Bul uzima pol i kada nije najjaci, i kada ima problema tokom vikenda. Veber van ritma ceo vikend, odavno to nismo videli, on je jedan od najkonstantnijih vozaca. Meklareni standardno dobri na ovoj stazi, Ferariji imaju tempo, sto Masin rezultat pokazuje, ali Alonso je imao sokantno los poslednji krug. Ne verujem da je do taktike, verovatno je napravio gresku u poslednjem sektoru. Staza u Madjarskoj je jako prasnjava i isplati se biti sa cistije strane. Takodje, gume se sada mnogo vise degradiraju, pa ce biti opiljaka van idealne linije, i preticanje ce biti vrlo tesko, pogotovo sto je realno moguce samo na sc pravcu. Zato su kvalifikacije i poredak posle prve krivine veoma bitni.
                                Zao mi je Di Reste, uvek je decko tu na ivici Q3, ali redovno je 11 - 13. Ima talenta, samo jos kockice da se poklope. Ricardo veci deo treninga i kvalifikacija bio brzi od Liucija, ovaj ga je dobio prakticno u poslednjim momentima Q1, dobro se Dani razvija i navikava, pratite njegove rezultate do kraja sezone. Jos jedan vozac za pracenje sutra je Buemi, namerno je cuvao SS pneumatike zbog trke, Toro Roso je to vec radio nekoliko puta i zavrsavali us u bodovima. Perez jako pozitivno iznenadio, ponovo u Q3, ponovo bolji od Kobajasija, Ferari sve to prati vrlo pomno, cini mi se da Bjansiju nece pomoci ni ovo kasno budjenje u GP2, Meksikanac mi izgleda kao fiks za 2013.
                                Vilijams je izgleda odustao od novog poklopca i sistema hladjenja motora, nije im mnogo doneo, vratili su se na staru konfiguraciju i dobro prosle. Fors Indija postala i definitivno 5. tim sampionata. Reno nastavlja sa promenljivom formom, Nik Hajdfeld kaze da nije zadovoljan tempom.
                                Na tu temu, Grozan je ponovo pobedio u GP2 i izgleda da ce vrlo brzo obezbediti titulu. Imam osecaj da cemo ga videti umesto Kvik Nika do kraja godine.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X