Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2011/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavio sam Esli Kola za kapitena..
    Dzeko i Jang me izvukli ovo kolo.
    sigpic

    Comment


    • 48 bodova ove sedmice, Dzeko me izvukao, a Bent mi bio kapiten i imao samo 4 boda.

      Wolves-ima nije mogao gol dati....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        48 bodova ove sedmice, Dzeko me izvukao, a Bent mi bio kapiten i imao samo 4 boda.

        Wolves-ima nije mogao gol dati....
        Ma ocaj. Sada sam izvrsio neke izmjene, oduzeta su mi 4 boda, ali svejedno mi je....
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • kako je kod: da udzem u H2H ligu ?
          FORZA MILAN!!

          Comment


          • Ime lige:Sport Klub H2H liga

            Kod lige:155467-188121
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ja se svakim novim transferom sve vise ukopavam...Ispromasivao sam se samo tako...

              Comment


              • Jel moze neko da mi objasni kako cu znati koji ce igraci dobiti bonus nakon meca ?

                Znam da ima nesto EA sports index i to , ali da li neko zna tacno .. ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Jel moze neko da mi objasni kako cu znati koji ce igraci dobiti bonus nakon meca ?

                  Znam da ima nesto EA sports index i to , ali da li neko zna tacno .. ?
                  Ovde je objašnjenje:
                  http://www.premierleague.com/en-gb/p...ports-ppi.html

                  Ali što se tiče učinka, mislim da čekaju da se sve utakmice kola završe, pa tek onda izlaze sa tim podacima i bodovima.

                  Valjda samo kreatori znaju kako se tačno računa.

                  Comment


                  • moj tim: Vorm, Kompany, Walker, Jones, Sessegnon, Nani, Bale(C), Valencia, Silva, Adebayor, Ba, Hennessey, Sturridge, Taylor R, Jose Enrique - ukupna vrednost - 109.1

                    Comment


                    • Jones autogol. Nije morao. -2 boda.

                      Comment


                      • Originally posted by vladream View Post
                        moj tim: Vorm, Kompany, Walker, Jones, Sessegnon, Nani, Bale(C), Valencia, Silva, Adebayor, Ba, Hennessey, Sturridge, Taylor R, Jose Enrique - ukupna vrednost - 109.1
                        au bajo svaka cast
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Junajted ima odlican raspored, zbog cega sam ubacio ovu trojicu, iako ih inace ne gotivim (Utd), a prodase me za sve pare

                          Comment


                          • Evo ja sam tek sad napravio account pa ne znam bas najbolje kako se igra, ali nadam se da cu brzo nauciti da se mogu pridruziti ligi
                            1977 1978 1981 1984 2005

                            You'll Never Walk Alone

                            Comment


                            • http://fantasy.premierleague.com/


                              Evo mogu se staviti sad igraci za novu sezonu , pa kad neko bude raspolozen nek otvori temu i napravi ligu
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment

                              Working...
                              X