Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek ispadne zadnje joj bilo, milion puta me zajebala na kladzi...

    Comment


    • Jao kakvi su debili navijaci Fortuna Düsseldorf mogu sad zbog ovog ostat bez Bundeslige. Maloumnici.

      Comment


      • Koja tarapana na ovom mecu,i na kraju Hertini igraci nece da izadju da odigraju dvije minute,kao nadaju se da ce za zelenim stolom u prvu ligu xD
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Neka je Hertha ispala volim vise nego pare , kad se sjetim samo ove sezone koliko sam puta na njima puk'o na kladionici

          FOOOOOOORTUUUUUUUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!



          Spoiler

          Comment


          • Koja ludnica od meca! Policija i navijaci dosli do aut linije... haha Na kraju mi je zao Herte al realno nisu zasluzili da idu dalje. I to sto kazes koliko me samo puta borila na kladionici al evo veceras sam prosao x2 :P

            Comment


            • Ne razumijem zasto igrate Herthu na kladionici pored toliko drugih timova ali ajde...
              Fakticki su ovo bili produzeci. Na kraju oko +30min kad se sve sabere, strasno. Hertha je bila losa strasno ove sezone i zasluzuju da ispadnu. Da su dali gol one zadnje dvije minute sto se igralo bilo bi slatko za njih ali to je bilo nemoguce. Kad se nisu mogli izvaditi do sad, onda bi bilo previse i ovo.
              Navijaci Fortune su zesci maloumnici, barem oni pojedinci koji su uletili iz ne znam ni ja kojeg razloga rano. Na kraju su imali srece ali ipak ce morati platiti kaznu njihov klub, zbog blago receno gluposti.

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Ne razumijem zasto igrate Herthu na kladionici pored toliko drugih timova ali ajde...
                Fakticki su ovo bili produzeci. Na kraju oko +30min kad se sve sabere, strasno. Hertha je bila losa strasno ove sezone i zasluzuju da ispadnu. Da su dali gol one zadnje dvije minute sto se igralo bilo bi slatko za njih ali to je bilo nemoguce. Kad se nisu mogli izvaditi do sad, onda bi bilo previse i ovo.
                Navijaci Fortune su zesci maloumnici, barem oni pojedinci koji su uletili iz ne znam ni ja kojeg razloga rano. Na kraju su imali srece ali ipak ce morati platiti kaznu njihov klub, zbog blago receno gluposti.
                Zasto se pravis pametan???

                Jesam li ja slucajno negdje naglasio u svom postu da sam pao na Herti veceras ili samo napisao tokom sezone da su me zajebavali???

                Originally posted by Rossonero View Post
                Neka je Hertha ispala volim vise nego pare , kad se sjetim samo ove sezone koliko sam puta na njima puk'o na kladionici

                Comment


                • Ma pusti ga, lako je biti general posle bitke. Cuj ne zna sto smo igrali Herthu pored drugih timova... ono ovi ostali nikad ne kiksaju.

                  Comment


                  • Kiksaju svi. Samo neki manje, neki vise. I opet ne razumijem zasto ste igrali Herthu tokom sezone ikako, ali ajde necemo o tome...

                    Comment

                    Working...
                    X