Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam za vas, ja gledam simulcast.Nisam video prve golvoe zato sto sam gledao kraj Arsenalovog meca.

    Ono sto treba spoimenuti je da Volfzburg vodi u Stztgartu golom Helmesa i trenutni rezultat ih vodi u LE.

    Leverkuzen vodi 2:0 kao gost golovima Kislinga.Ekipa igra mnogo bolje od kada ih vodi legenda Bajera i Liverpula Sami Hipija, mislim da bi trebalo da mu ponude dvogodisnji ugovor, a ne da traze drugog trenera za sledecu sezonu.Jedini kiks je protiv Herte, ali to je bio nesrecan splet okolnosti, kada su mogli da povedu ponovo sa dva gola, a na kraju uzeli samo bod.

    Comment


    • Evo na ES2 ide BVB-SCF i golovi i prilike s ostali utakmica. Evo Bayern vodi 0:1 gol postigao ove godine losi Muller.

      EDIT: Poljaci - SCF 4:0
      Last edited by danijelkr; 05-05-12, 16:11.

      Comment


      • Ovo vec postaje ruzno.

        Hanover nakon odbitka stize do izjednacenja i samo ih jedan gol deli od sedmog mesta koje zauzima VOlfsburg.
        Nema promene u Herti i ako zadrze prednost igrace baraz, dok ce Keln ispasti.

        Rajan Babel dobio crveni i Hofenhajm ce do kraja meca da se brani sa deset igraca, fudbaleri Herte ne smeju ovo ispustiti.

        Comment


        • Geromel je najgori odbranbeni igrac u Bundesligi. Kakav je ono kloc, koliko je puta ove sezone zavalio Koln. Jos mu jedeno vrijeme bila povjerena kapitenska

          Evo 3:0 i nijedan gol igraci Bayerna nisu proslavili zbog svog danasnjeg protivnika.

          Comment


          • Dortmund je osvojio najvise bodova u istoriji Bundeslige. Tako je bre, postavljaju se novi standardi.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Volfzburg postigao gol iz prekida, sigurno je da ce osvojiti tri boda.Jos pola sata treba da izdrzi odbrana Kajzerslauterna.
              Nirenberg smanjio prednost, valjda Leverkuzen nece primiti jos jedan gol.I ovaj im je previse, ali skoro cela odbrana im je ispala i nije moglo proci bez kazne.


              Edit:Gde bas sad Ja Konan da pruzi najbolju partiju u sezoni.Donosi vodjstvo Hanoveru i najverovatnije plasma u LE, ne verujem da Kajzerslautern moze da izjednaci.


              Edit 2:Surle postize treci gol za Leverkuzen iz kontre.Pobeda je osigurana.


              Edit 3:Preokret u Stugartu, ovo nisam ocekivao.
              Last edited by Ricma; 05-05-12, 17:09.

              Comment


              • Da sumiramo celu sezonu.

                Danas je ukupno palo 35 golova, skoro 4 po mecu.Preokreti su vidjeni u Hanover i Stutgartu u korist domacina, a bilo je vidjeno i puno goleada.
                Za Dortmund se znalo pre dva kola da je novi sampion, ali danasnjom pobedom su oborili Bajernov rekord po osvojenom broju bodova.Na kraju sezone imaju 81 bod.Ostale pozicije su bile manje-vise poznate.Leverkuzen je obezbedio direktan plasman u grupnu fazu LE, valjda ce Hipija dobiti produzenje ugovora zato sto je zasluzio.Hanover ce ponovo nastupati u LE.Herta je u dramaticnoj zavrsnici dosla do treceg gola i izvukla baraz i cekace treceplasiranu ekipu Cvajte.Ekipa koja je najbliza tom mestu je Fortuna DIzeldorf, ako kiksnu na svom terenu protiv Duizburga, svoju sansu ce cekati Sent Pauli i Padeborn koji ce igrati medjusobno u Hamburgeru.

                Klas Jan Huntelar je postigao najvise golova u sezoni, ukupno 29, tri vise od Gomeza.

                Ova sezona je zavrsena.Tema ce ostati otvorena jos neko vreme.Uglavnom cu prenositi sve ranije ugovore transfere kao i neke spekulacije, a prosle nedelje ih je bilo puno i ocekujem jos par iznenadjenja dok ne pocne EP.Sledeca sezona pocinje 24 avgusta.

                Comment


                • Jebem ti koliko mi je krivo zbog Kolna. Mislim da su oni ta ekipa koja je zasluzila da igra to doigravanje prije Herthe koja ove sezone nije imala pojma. Nadam se da cemo imati 3 nova tima sljedece sezone u BL, a ne 2.

                  Comment


                  • Mark-Andre ter Stegen
                    Lukas Piscek, Mats Humels, Kirjakos Papadopulos, Filip Lam
                    Lars Bender, Toni Kros
                    Marko Rojs,Sindji Kagava, Frank Riberi
                    Klas-Jan Huntelar







                    Po meni najboljih 11 za ovu sezonu.

                    Comment


                    • Ovako je stadion Kolna izgledao nakon utakmice

                      Spoiler


                      Comment


                      • Ono sto je bacilo u senku jucerasnju pobedu Herte i plasman u baraz je stradanje ligamenata(desno koleno) Pjera-Micela Lasoge zbog koje ce mladi nemacki reprezentativac odsustvovati do kraja godine i njegov povratak se ocekuje tek kada pocne druga polusezona.Velika steta, zbog njega sam navijao da Herta ispadne iz lige kako bi lakse presao u veci klub, a nije tajna da je Verder bio prvi favorit za dovodjenje mladog napadaca.Pored Verdera za njega su se interesovali Salke, Dortmund, Hofenhajm i verovali ili ne italijanski Lacio.

                        Comment


                        • Raspred razigravanja za BL i BL2

                          Za Bundesligu
                          10.5.2012. Hertha - Fortuna Dusseldorf (20:30)
                          15.5.2012. Fortuna Dusseldorf - Hertha (20:30)

                          Bundesliga 2
                          11.5.2012. Regensburg - Karlsruhe (20:30)
                          14.5.2012. Karlsruhe - Regensburg (20:30)

                          Comment


                          • Utakmice Bundeslige prosjecno pratilo 45.116 gledalaca

                            Njemačka nogometna Bundesliga sa 45.116 gledalaca u prosjeku na 18 stadiona je uspjela da postavi novi rekord po broju navijača koji su prisustvovali njenim susretima.

                            Najveći broj gledalaca i dalje prati Borussiju iz Dortmunda, koja je imala 80.521 gledaoca u prosjeku (80.720 je pun kapacitet stadiona za utakmice Bundeslige).

                            Na drugom mjestu je Alijanz Arena u Munchenu gdje je utakmice Bayerna pratilo 69.000 gledalaca po utakmici. Po četvrtu godinu zaredom susrete Bundeslige pratilo je ukupno više od 13 miliona gledalaca.

                            Comment


                            • http://www.goal.com/en/news/14/asia/...igning-of-raul

                              Evropski fudbal gubi jos jednog velikana

                              Comment


                              • Sutra Herta ispada u cvajtu

                                Comment

                                Working...
                                X