Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Tomas Saf danas bas puno eksperimentisao kao i na proslom mecu s tim da je sada pobedio.Drago mi je ako nista drugo da se Rozenborg raspucao.Igrao u istom sastavu kao pre nedelju dana samo sto je Mertezaker usao, a Borovski ispao.Igrali su u mnogo ofanzivnijoj postavci s tim da je Fric koji igra na poziciji desnog beka, presao na poziciji desnog krila.A Papastatopulos je zauzeo njegovo mesto.Ignjovski nije bio u protokolu, al siguran sam da ce ga biti na sledecem gostovanju protiv Leverkuzena.
    Mislim da Marjan Mijajlovic nije pogodio nijednu najavljenu startnu postavu u njegovoj analizi utakmica prvog kola.
    Last edited by Ricma; 06-08-11, 19:51.

    Comment


    • #62
      Dobro zapažanje, ali se potrudio da onoliko napise. Nek se drži neki pikanterija koje on zna na pravi nacin donijeti, sastave nek ostavi trenerima

      Comment


      • #63
        Parovi 2. kola DFB-Pokala:
        Holstein Kiel - Duisburg
        Leipzig - Augsburg
        Unterhaching - Bochum
        Eintracht Trier - Hamburger SV
        Heidenheim - Borussia (M)
        Rot-Weiss Essen - Hertha
        Borussia Dortmund - Dynamo Dresden
        Greuther Fürth - Paderborn
        Erzgebirge Aue - Nürnberg
        Hoffenheim - Köln
        Hannover - Mainz
        Fortuna Düsseldorf - 1860 München
        Bayern - Ingolstadt
        Stuttgart - FSV Frankfurt
        Eintracht Frankfurt - Kaiserslautern
        Karlsruhe - Schalke

        Steta za Dynamo Dresden na najtežeg su protivnika naletili.

        Comment


        • #64
          ko sto sam i rekao. mandzo 3 asista za 3:0

          Comment


          • #65
            Neverkuzen izgubio od Majnca.
            Sada vec verujem da Stutgart i Volfsburg mogu nesto vise da urade ove sezone, a nisam im davao puno sansi pre 24 sata.
            Ako Salkeu,Hamburgu i Leverkuzenu ne krene na bolje postoji velika verovatnoca da nece da se bore za cetrvto mesto zato sto igre njihovih rivala obecavaju.

            Bajern trenutno igra 0:0 sa Menhengladbahom.Samo je pitanje kada ce da ti gol.
            Last edited by Ricma; 07-08-11, 17:45.

            Comment


            • #66
              Majnc mozda ponovo napravi neku seriju na pocetku sezone

              Comment


              • #67
                Pa gledajuci njihov raspored na pocetku sezone ima sanse da vezu jos 2-3 trijumfa.
                Vise verujem da vec u sledecem kolu nece pobediti Frajburg.Ipak su ispali od Gaz Metana pa zbog toga sumnjam u ovaj tim.I dalje ih gledam da ce se boriti za opstanak, ima mnogo jacih ekipa koje su bolje pocele prvenstvo nego prosle godine.

                E moj Surle, zasto napusti Majnc?

                Comment


                • #68
                  Bayern izgubio od Borrusije 0:1 i napravio kiks na startu sezone,morat ce se brzo sastaviti jer ce im Dortmund opet pobjeci...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #69
                    Nojer je kriv za poraz,izetio ne rezonski,i protivnicki igrac glavom samo poslao loptu u mrezu.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #70
                      To je njegova najveca boljka,ta neplanska izlijetanja,ali su to u Bayernu dobro znali kada su ga dovodili i dosta puta ce ih to kostati...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • #71
                        Borussia Dortmund objasnila kako se igra lep fudbal.

                        Smesno je koliko su nadigrali Hamburg, a Bayern me nacisto razocarao. Jednostavno su bili ocajni, a gol koji su primili necu komentarisati.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #72
                          2. kolo

                          Subota 13/08/11


                          Schalke 04 15 : 30 Köln
                          Hamburger SV 15 : 30 Hertha BSC
                          Nürnberg 15 : 30 Hannover 96
                          Freiburg 15 : 30 Mainz 05
                          Hoffenheim 15 : 30 Borussia Dortmund
                          Wolfsburg 15 : 30 Bayern München
                          Borussia M'gla… 18 : 30 Stuttgart


                          Nedelja 14/08/11


                          Kaiserslautern 15 : 30 Augsburg
                          Bayer Lever... 17 : 30 Werder Bremen
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #73
                            Ako uhvatim gledacu Wolfsburg i Bayern , Wolfsburg je dobro krenuo sezonu cini mi se pobedim 1:3 i biti ce veliki derbi protiv Bayerna , Bayern sve ponovo sokirao ako se ne varam oni sa Monchengladbachom kiksali i prosle sezone od 20 na 23 pa 33 , nisam siguran da je sa njima , ali su me protiv nekog tako skinuli na tiketu secam se da je bio preokret , biti ce lepo za ispratiti mec da se vidi koliko uopste i jedni i drugi mogu , ja mislim da ce tu doci X iako mao vece sanse dajem Bayernu , tesko ce si dopustiti dva kiksa na startu sezone.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #74
                              ES2 prenosi u terminu 15:30h u subotu Hofenhajm i Dortmund. Možda je to i zanimljiviji meč od Bajernovog...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #75
                                Stvarno svaka cast ovom Dortmundu, zadrzali su cijelu ekipu osim Sahina koji realno moze da bude zamijenjen, tesko da ce ih skinuti sa trone ove sezone neko, prejaki su.
                                Mislim i da ce u LS dosta da doguraju jer su strasno uigrani.
                                Inace za njih jedino i navijam od stranih timova i volio bih da potraje ova njihova vladavina u Njemackoj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X