Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam malo Leverskusena i fina asistencija Renata Augusta za drugi gol Bendera. Vidim da Salihovic nije igrao i ovo je dokaz da on nece produziti ugovor i da se okrecu drugim igracima.

    Znaci mogao bi ponovo sa Vedom igrati jer je dovodjen u vezu s Stuttgart-om.

    Sutra se nadam pobjedi Schalkea protiv Bayerna, jer imaju ekipu koja nije nista losija od Bayernove.

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Gledao sam malo Leverskusena i fina asistencija Renata Augusta za drugi gol Bendera. Vidim da Salihovic nije igrao i ovo je dokaz da on nece produziti ugovor i da se okrecu drugim igracima.

      Znaci mogao bi ponovo sa Vedom igrati jer je dovodjen u vezu s Stuttgart-om.

      Sutra se nadam pobjedi Schalkea protiv Bayerna, jer imaju ekipu koja nije nista losija od Bayernove.
      nije problem ne voliti Bayern ali reci da Schalke ima isto dobru ekipu kao Bayern,nisam siguran

      Comment


      • Verder je danas previse sansi propustio i to je Nirnberg znao da kazni.Bili su previse smotani u pojedinim situacijama kada su trebali dati gol, a ovde je lopta zakacila Sokratisa i dosla do nogu Esvajna koji se nasao 1 na 1 sa Vizeom.
        Ponadao sam se da Verder moze da smanji 5 bodova za Salkeom posto sam racunao da ce sutra izgubiti na gostovanju Bajernu, ali izgleda da je njihov maksimum peto mesto koje su sada ispustili.Sada u ovom trenutku realnije je to da ce zadrzati to sesto mesto, nego se boriti za peto posto je Bajer u naletu.
        Marin je u par situacija simulirao i trebao je dobiti direktan crveni, iznervirao me u situaciji kada mu je Pizaro fino namestio loptu i on preko gola.

        Sve u svemu, realizacija velika nula i u ovom drugo delu Verder je kostala par bodova vise.
        Last edited by Ricma; 25-02-12, 19:32.

        Comment


        • Koliko se samo Pizaro trudi...i to sto uspije da namjesti Marin usere..Nisu bili konkretni u napadu i to ih je ponovo kostalo bodova.I ja sam mislio da ce Marin zavrsiti prije vremena.Cudno bi bilo da su dosli svi manje-vise ocekivani rezultati danas
          Nadam se da ce Bajer zadrzati peto Trenutno su u usponu forme i igraju dobar fudbal.
          Sjutra nas cekaju dvije odlicne utakmice.Naravno,navija se za Salke sjutra

          Comment


          • GOlman Sefer je imao mnogo vise posla u drugom poluvremenu, u nekim sansam fudbaleri Verderea su previse delovali nonsalantno.
            Pizara danas nije htelo.U prvom poluvremenu fino primio loptu i nije zeleo da ceka da lopta padne na zemlju pa da puca, nego odmah pucao i pored gola.A i ona nesrecna stativa u drugom.
            Marek i Volsajd su se skoro u svakoj mogucoj situaciji dobro odlicno postavljali i stalno su presecali loptu i retko koja lopta je prosla pored njih.
            Peto i sesto mesto donosi 4 kolo kvalifikacija za grupnu fazu LE, mada zbog prestiza bih zeleo Verder da bude na petom, videcemo koliko ce to na kraju sezone da bude moguce.Njima se vraca par bitnih igraca, a nece vise imati ni LS.Mozda ce oni moci da ugroze nekog sa vrha.U sledecem kolu im gostuje Bajern i ta utakmica bi mogla da odluci o tome da li ce da hvataju poslednji voz.Samo da ne padnu na to sedmo mesto, jer to znaci da ce im ranije poceti pripreme.

            Sva sreca Hanover igra sa Dortmundom, inace bih se zabrinuo da je sesto mesto Verdera ugrozeno za ovo kolo.

            Comment


            • Jedva cekam susret izmedju Bayerna i Schalkea. Ocekujem dobar i napadacki fudbal s obje strane, a pogotovo od Bayerna koji ce sigurno da ide na pobjedu. Proslo kolo Bayern je kiksao protiv slabasnog Freiburga, a nakon toga su dozivjeli poraz u ligi prvaka, tako da navijaci zele samo jedno, a to je pobjeda. Schalke ce ici u Munchen u pozitivnoj vibri, u proslom kolu su otresli Wolfsburg 4:0, a nakon toga su zabiljezili prolaz u ligi Evrope.

              S obzirom da mi je Dortmund drazi od svih ovih ekipa u bundesligi, ovdje bi najvise bolio da bude nerjeseno, tako da predvidjam rezultat od 2:2

              Comment


              • Zestoko je krenulo u drugom.Prvo sam po mal opratio zbog Junajteda ali sam ispratio sve bitnije situacije i sto jes,jes Bajern zasluzeno vodi.A sada u drugom vec precka,pa Matip,pa Gomez...koji treba da se lijeci

                Comment


                • Simultanka Francuza danas,nezaustavljiv je,to je jedan od onih dana kada mu ne moze niko nista ,odlican dupli pas sa Muller-om
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Bojim se da ce sada Bajern bas da ih napuni.Cekamo het-trik Riberia...

                    Comment


                    • Sada ce Bayern da im nesto radi.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Ocekivao sam mnogo vise od Schalkea. Sva sreca za njih sto je Hilderbrand skinuo one dvije odlicne sanse na pocetku utakmice, jer da je ono uslo u gol mozda bi bila i katastrofa na kraju.
                        Ribery fenomenalan danas, oba gola su odlicna a onaj prvi je majstorski.

                        Sada se nadam pobjedi Dortmunda.

                        Comment


                        • Ovo je neverovatno.Bendera ove sezone samo rokaju u glavu.Prvi put vilica, drugi put na pocetku sezone isada treci put.Valjda ce mu sve biti u redu sa nosem sada.Usao je Gundogan umesto njega , ovo ne mirise na dobro.

                          Comment


                          • Koji je majstor ovaj Lewandowski . Kako izgleda krut, ali ovdje je bas inteligentno zastao i osutao.

                            Bendera ubise ove godine.

                            Comment


                            • Lep gol dao Levandovski sto kazu sa zadrskom.
                              Lopta prevarila Cilera, tako sto je zakacila stopera Hanovera.Bilo je puno sansi i da nije Dortmund u pitanju, cudilo bi me da neki drugi tim pored ovolikog broja sansi nije dao gol.To moze samo Dortmund.
                              Kada je Levandovski pogodio stativu, manje je on kriv za to.Groskrojc je uputio malo jaci pas.Steta sto ona bomba Kagave pogodila Pogateca u glavu.

                              Piscek sve pokriva u odbrani i sece lopte, njega bih od svih izdvojio, mada i cela odbrana Dortmunda je na nivou.Bore se, uklizavaju i Hanover je bio bezopasan.Najveca sansa im je bila Diufa na kraju, na pocetku Pinto zamalo da bude 1 na 1 sa Vajdenfelerom, mislim da je tada Piscek uklizao i posle su defanzivci Dortmunda rascistili sve to.
                              Last edited by Ricma; 26-02-12, 17:25.

                              Comment


                              • Poluvrijeme vodi Dortmund, samo tako nastavite
                                Ne pratim utakmicu, al vjerujem da razvaljuju, jbg pratio sam United, Bayern, pa cu odmoriti do Barce. Sve u svemu, ako ovako stvari ostanu, zadovoljan sam ovim kolom bundeslige

                                Comment

                                Working...
                                X