Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ako bude tako analizirao svako kolo, obavezno postavi danijele posto bih to zeleo da citam.
    Moja prognoza za veceras, i Kacar i Subotic daju golove za svoje ekipe.
    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/201163/Prepuni-stadioni-pivo-i-kobasice--pocinje-Bundesliga

    Comment


    • #17
      Kakva akcija Dortmunda za vodstvo , ali i kako je ocajna odbrana HSV-a od starta , to je nevjerovatno , Grosskreutz je tamo sam bio 10 sekundi ..

      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #18
        Hamburg je dosta slabija ekipa nego prije,nece se sa ovakvom igrom bas provesti...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #19
          Nastavljaju momci tamo gde su stali prosle sezone, samo gazi...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #20
            Svaka im cast,kakva uigranost,uzivanje ih je gledati...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #21
              Posle Zvezde, ekipa koju najvise volim da gledam, zaista prelep fudbal... Kakav dupli pas Gotze - Lewandowski, neverovatno.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #22
                hamburg je uzasan, igraju nogomet od prije 20 godina. borussia odlicna, milina ih je gledat. jos kad se vrati barrios. da nisu prodali sahina igrali bi u polufinalu LP-a. ovako, ne znam. PS kakav je samo uvod u sezonu (utakmicu) bio dobar, WOW

                Comment


                • #23
                  Kako igraju, svaka im cast!

                  Kagava promasio one 2 sjajne prilike na u prvoj polovini prvog poluvremena

                  Comment


                  • #24
                    Uzivancija , ogromna uzivancija je gledati Dortmund

                    HSV ocajan , Gundogan je ocigledno veliko pojacanje , mislim da bi za godinu dana , mozda cak i prije mogao dostici nivo igre koji je imao Sahin

                    Kad se vrate Schmelzer i Barrios bit ce jos ubojitiji u napadu , a tako mladi , fantasticno !
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #25
                      @maric91 ako bude njegovi najava postavit cu.

                      Dortmund bas lijepo, ma prelijepo igra. Sa ovakom igrom i na ovakvom nivo ponovo su najjaci u Njemačkoj.

                      Samo kakav šou na početku koji samo Njemac može napraviti.

                      Comment


                      • #26
                        Jedina losa strana ove utakmice su komentatori.
                        Toliko su gluposti nalupali samo u kratkom vremenu.

                        Prelep gol Gecea.Steta samo sto Kagava jos nije dao gol, a zasluzio je da se upise u listu strelaca.Mozda na kraju utakmice padne petarda.

                        Comment


                        • #27
                          didi totalna dominacija Dortmunda pa ni jednu pravu sansu nisu imali...jos ono ponizavanje odbrane asistencija petom..

                          Comment


                          • #28
                            Borusija nastavlja,gdje je stala prosle sezone,bice zanimljivo u LS,da vidimo kako ce tamo da se snadju,mislim da ce oni biti hit,kao sto su bili prosle godine Totenhem
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #29
                              dortmund nastavlja tamo gdje je stao u prosloj sezoni hahaha stvarno su masina od ekipe,ono dodavanjem petama su savrseno usavrsili jos kad budu kompletni opet im nece bit ravnog u bundesligi.

                              Comment


                              • #30
                                Bice im zeznuto jer mislim da krecu iz zadnjeg sesira...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X