Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem bas.Treba Bajern bas da padne da bi Verder mogao to da iskoristi.A i Verderu tek kasnije sledi tezi raspored, pogotovo poslednja 4 kola.Ovo u Nirnbergu je bio srecno izvuen bod.Prvo Vize dobio crveni karton nakon sto je promasio loptu i usput drzao protivnickog igraca za ruke da ne da gol, onda iz jedine prave akcije su postigli gol jos gol dao Ekici bivsi igrac Nirnberga i nije puno slavio, branili se sa igracem manje, jos na kraju prvog poluvremena krenula da pada kisa, zatim i grad.Kasnila drugo poluvreme 20 minuta i primili bezveze gol tj nisu preuzeli igrace i jedan je dao iz drugog plana gol nakon izvedenog kornera.Nirnberg je imao posed ko Barselona i dobro je sto nisu stvarali puno sansi.Mogu reci bilo ludo subotnje gostovanje.
    Sledece kolo Herta, a oni igraju klasicnu bunkericu.
    Bajern jeste danas dao dva srecna gola, ali je toliko imao loptu u svom posedu da je Salke danas bio bezopasan.
    Borusija me opet razocarala, svesno ili nesvesno se povukla, jos Humels izasao 12 minuta pre kraja i u roku od dva minuta Hanover preokrenuo rezultat.
    Barios tek krenuo da trenira individualno, prica se da bi mogao da bude medju rezervama za sledeci vikend protiv Majnca.Sigurno ce da bude 100% spreman za dve nedelje.

    Comment


    • Friedrich napustio Wolfsburg

      Njemački nogometni reprezentativac Arne Friedrich koji je u zadnje vrijeme imao velikih problema s ozljedama više nije član Wolfsburga.

      Potvrdu sporazumnog raskida ugovora za njemačke medije je dao i trener Felix Magath: "Friedrich je došao sa zahtjevom da mu se raskine ugovor. Žalimo zbog toga i naravno želimo mu sve najbolje u budućnosti."

      Friedrich koji je za reprezentaciju odigrao 82 utakmice u Wolfsburg je došao 2010. godine iz Herthe, ali je od tada zbog problema s ozljedama upisao samo 15 nastupa za prvu momčad.

      Comment


      • Jel iko ocekivao poraz Leverkuzena?
        Sta su im napravili Novakovic i Podolski o.O


        Dortmund me ponovo razocarao.Iskreno,nisam ocekivao pobjedu..ali oni povedu pa prime 2 gola u 2 minuta..Nisam gledao Salke-Bajern ali sam se nacitao izvjestaja i kolko sam razumio Bajern je bio dominantan i Salke nije imao ozbiljnih prilika.Nadam se da ce im se Verder suprostaviti.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Jel iko ocekivao poraz Leverkuzena?
          Sta su im napravili Novakovic i Podolski o.O


          Dortmund me ponovo razocarao.Iskreno,nisam ocekivao pobjedu..ali oni povedu pa prime 2 gola u 2 minuta..Nisam gledao Salke-Bajern ali sam se nacitao izvjestaja i kolko sam razumio Bajern je bio dominantan i Salke nije imao ozbiljnih prilika.Nadam se da ce im se Verder suprostaviti.
          Ja sam ocekivano nerjesen rezultat ili u krajnjem slucaju minimalan poraz, igrali su ligu prvaka prije toga..
          Dortmund je imao sve u svojim rukama, primise 2 gola u posljednje 3 minute.. Liga prvaka je tek pocela za ova 2 kluba i mislim da ce ih to ubiti u domacem prvenstvu.

          Bayen kao i obicno bez ikakvih poteskoca pobjedjuje, ukoliko ovako nastave imat ce svijetlu buducnost. Bayern je bio i ostao najjaca ekipa u Bundes ligi.

          Comment


          • Hamburger nekogasni gigant u germansko prvenstva sad je na samo dno....Konecno promenijo trener i sad cekamo bolje rezultata od HSV
            >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

            Comment


            • Fanta, dobrodosao i nadam se da ces biti aktivan u temi.
              Isto vazi i za tebe oli4ott.;)
              Za Leverkuzen sam neprijatno iznenadjen, jer sam ocekivao da ce odbrana da bude besprekorna kao sto je bila u prethodnim kolima.Rajnharc je podbacio, jos su igrali bez Kadleca i Kastra u odbrani.Ocekivao sam da ce da pobede sa 1:0 i to na slicnu odbijanku iz koje je gol dao Rolfs.
              I ja se nadam da ce Verder da im se suprotstavi, ali to ce sve biti moguce ako ispadne iz njegove trenutne top forme i pocinje da lici na tim iz prosle godine.U tom slucaju Verder ce imati velike sanse.Bio je dominantan, ali je dao dva srecna gola i nista realno nisu napravili sem sto su imali loptu u svojim nogama i Salke je bio bezopasan.Da je Huntelar iskoristio svoje sanse u prvom poluvremenu bilo bi svega i svacega.

              Pominje se da je prvi pik za trenera Hamburga Mark van Basten.Videcemo da li ce se ostvariti zelja sportskog direktora Arnesena.

              Comment


              • Mislim da bi Van Basten mogao nesto napraviti na klub HSVa.. i da, hvala na dobrodoslici

                Comment


                • U ovom sezoni je isto kao i nekoliko sezoni pre...Wolfsburg koj branio trofej germanskom sampionata zavrsi strasno lose u narednom sezonu...isto se desava i sa Dortmund koji nemoze da izdrzi pritisak iz lige prvaka...Pa samo Bayern igra svi sezone dobro i je jedini tim Bundesslige koji je strah u evropske kupove....drugo su sitnice i su igraju toplo hladno celi sezoni
                  >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                  Comment


                  • Dortmund ce da se izvuce.Mario Gece im je motor ekipe, a ono sto je veliki plus za Borusiju Dortmund je sto ih i dalje vodi Jirgen Klop.Da te podsetim, Feliks Magat je nakon osvojene titule otisao u Salke i odlican tim koji je ostavio su vodile dileje od trenera.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Dortmund ce da se izvuce.Mario Gece im je motor ekipe, a ono sto je veliki plus za Borusiju Dortmund je sto ih i dalje vodi Jirgen Klop.Da te podsetim, Feliks Magat je nakon osvojene titule otisao u Salke i odlican tim koji je ostavio su vodile dileje od trenera.
                      Ipak Dortmund daleko daleko od lanske sezone i nista nema da bude isto ko i lani.....
                      >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                      Comment


                      • Rangnick je danas podnio ostavu u Schalkeu, kao razlog naveo je zdravstvene probleme.
                        Upravo citam da se i Bayern ukljucio oko transfera Gotzea.. mislim da bi se taj igrac fino ulopio u Bayern.

                        Comment


                        • Gece ce malo sutra da zavrsi u Bajern.To moze i Vejd da ti potvrdi.
                          Salke ce da vodi za sledeci mec Ragnikov pomocnik Sepo Ajkhorn.Sto se tice Ragnika, krivo mi je sto je otisao, al ako ce da ode najbolje je da ode na taj nacin nego da dobije otkaz.Sve najbolje u oporavku, pa da se u skorije vreme vrati kao trener jednog Bundesligasa.

                          Comment


                          • Gotze ne ide u Bayern sigurno, ko jos tamo hoce da igra?!?

                            On ce verovatno u Arsenal, zagrizao je Wenger za njega, ali opet, sigurno ide iz Nemacke, kao sto je i Sahin otisao van Nemacke. Borussia ne pojacava konkurente, ne secam se kada je zadnji puta neki jaci igrac otisao direktno u drugog bundesligasa.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Gotze ne ide u Bayern sigurno, ko jos tamo hoce da igra?!?

                              On ce verovatno u Arsenal, zagrizao je Wenger za njega, ali opet, sigurno ide iz Nemacke, kao sto je i Sahin otisao van Nemacke. Borussia ne pojacava konkurente, ne secam se kada je zadnji puta neki jaci igrac otisao direktno u drugog bundesligasa.
                              Ma jedno je sigurno, otici ce iz Njemacke ali ne u Arsenal.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ma jedno je sigurno, otici ce iz Njemacke ali ne u Arsenal.
                                Videcemo....

                                Mozda ga Mourinho uzme radi reda...

                                Zanimljiva je lista klubova koji ga hoce....ima tu i tamo neki Chelsea.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X