Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raul doktor....

    Kraljevski gol....

    Ovo bi Kaluđerovic promasio.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Mihael Kadlec za onaj faul nad Geceom dobio tri meca suspenzije.
      Po meni 2 utakmice bi bile dovoljne za takav faul.Siguran sam da ce Leverkuzen da se zali, pogotovo to sto u poslednjoj utakmici koju on propusta igra sa Bajernom u Minhenu.
      Gece i Kel su s druge stran dobili samo dve utakmice.Kel je dobio zbog ponasanja van terena i on je sigurno taj koji je bio iskljucen kada je ponistio Borusiji go.
      Volfsvurg sada trazi i Aleksandra Hleba.Spisak igraca sa kojim se Volfsburg povezuje trenutno:Kris, Hleb, Demba Sise, Rosicki, Balak, Badelj, Platero, Kadlec(on je sada vec otpao dolaskom Jonsena), Amauri i Zlatko Junuzovic.Nema sta, ambiciozno.
      S druge strane mozda ce Bajer pokusati da dovede Hleba na pozajmicu.To je samo moja pretpostavka.
      Last edited by Ricma; 29-08-11, 23:00.

      Comment




      • Kakav idol je Magath, dođe covek i otera celi tim koji je zatekao.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Zao mi je snobovi, ali ovde nece biti Sitija, Malage i PSZ.
          http://www.goal.com/en/news/15/germany/2011/08/31/2644397/bundesliga-say-no-to-majority-shareholders-by-maintaining

          Top 15 najbolji transfera:http://www.goal.com/de/news/3642/edi...der-bundesliga
          Da prokomentarisem pojacanja velikih timova i moja trenutna ocekivanaj posto su kompletirali timove za ovu polusezonu.
          Bajern-Kod njih nista novo.Pominjao se odlazak Riberija u Celzi, ali je na kraju Rumeninge izjavio da nije bilo nikakvih kontakta.Njima cilj ostaje isti.
          Borusija Dortmund-Nista nije menjala.
          Salke-Defitivno mi je zanimljivo sto su poslali Gavranovica(Majnc) i Edua(Besiktas) na pozajmice, a njihove zamene su Marika i mladi napadac koji je dosao iz Helsinkija.Vrlo cudan potez uprave moram reci.Mada sa ovim timom mogu da se bore za sam vrh.
          Bajer-Nakon sto je demantovan odlazak Balaka, mislio sam da ce da dovedu zamenu za Barnetu koji najverovatnije nece igrati do kraja sezone.Medjutim oni nista nisu trazili i siguran sam da zbog popunjenosti svih ostalih pozicija mozemo da vidimo u nekim situacijama da ce Kadlec ili Kastro igrati ofanzivnije, a njihove zamene zauzeti njihova mesta.Sem te tri pozicije gde igraju Surle,Sem i Augusto na ostalim su odlicno popunjeni, ali bas zbog te tankkosti mogli bi da se samo zadovolje da prezime Evropu u EL i da imaju nizi plasman u ligi nego sto su imali pre godinu dana.
          Verder-Ocekivao se odlazak Mertezakera posto mu je ova poslednja godina ugovora, dosao je mladi Hartec koji igra na poziciji levog beka i bice alternativa Smicu.Glavni razlog dolaska mladog defanzivca je to sto je Silvestre povredjen i sto ce sigurno da napusti Verder na kraju sezone zato sto mu istice ugovor.Imaju raspolozene napadace i dok su god Arnautovic i Rozenberg u formi treba ocekivati da budu u gornjem delu tabele.Mislim da je za njih bio preveliki uspeh kad bi bili i cetvrti zato sto ova cetiri tima koja sam naveo imaju trenutno bolje timove , ali olaksavajuca okolnost je sto Verder ne igra ni Kup ni Evropu pa bi mogao da se fokusira na prvenstvo.Ocekujem da budu u TOP 5 na kraju sezone.
          Stutgart-Nista se nije desavalo kod njih bitno u poslednjih par dana.Samo se pricao mozda dolazak Kontenta iz Bajerna.Ovu ekipu stavljam pod velikim znakom pitanja zato sto sko su traljavo odradili prelazni rok.Sa ovim timom bice uspeh ako izbore Evropu.Ocekujem da odigraju ovu sezonu po principu toplo-hladno.Ne vidim stvarno kako bi oni mogli ove godine da budu ozbiljnija pretnja.
          Hamburg-Elija otisao u Juventus, na njegovo mesto je dosao Ivo Iljicevic koje ce morati da saceka na svoj debi zato sto je dobio 4 meca suspenzije.Pitanje je samo da li ce pre ili posle derbija sa Verderom Oening dobiti otkaz zato sto ekipa vec ima porazavajuce rezultate.Tesko da ce moci Hamburg da se bori za mestau LS, ali mozda uhvati prikljucak za LE ili ce da se bori za opstanak.
          Volfsburg-ekipa za koju se vise povezivalo igraca nego za nekog Premijerligasa.Mnogo se pominjala pojacanja, otisli su Dijego i Kjaer na pozajmice, a dosli Hleb, Cale, Kirjakos, Kris, Jonson i Hiclsperger.Magat je vec nekoliko puta pokazao da je madjionicar, ali s obzirom kako je poceo ovu sezonu pitanje je koji su njihovi najvisi dometi za ovu sezonu.Odlaskom Kjaera odbrana ce im jos vise biti ranjiva.Bice veliki uspeh ako zavrse u TOP6.
          Napomena:Uzeo sam samo pojacanja u prethodnih 10 dana.Za ovaj prelazni rok potrosili su najmanje para od LIge Petice.Samo 150 miliona evra.http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...-budjenje-nade








          Comment


          • Maricu brate, reci lepo, Hamburg ispada iz lige.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jedino ako im ostane isti trener.
              Pricalo se da ce i Stutgar i Volfsburg da ispadnu prosle sezone pa su ostali.
              Nece DFB dozvoliti da drugi najveci grad u Nemackoj nema prvoligasa u fudbalu.Stavise Hamburg je po pitanju svih sportova najuspesniji grad Nemacke.Ima najvise prvoligasa.

              Comment


              • Brate, ako primis 14 golova za 4 tekme, jedino se mozes nadati da ne budes doslovce zadnji, jedino da budu 16, pa da razigravaju sa 3-im iz cvajte....

                I to je sramota jbg....Jos idioti prodali Elia-u.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Promenice trenra, pa ce da se izvade kao i Stutgart sa Labadijom.
                  Pa Elija nije dao nikakav doprinos u poslednje vreme zato sto je stalno bio povredjen ili van forme, pa mu je pala cena.Ovako dosao je Iljicevic koji je imao odlicnu proslu sezonu u Kajzerslauternu.Ima nade da mogu da zavrse kao sesnaesti.

                  Comment


                  • Jedino ako Slobodan postigne 15 golova.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ovako Magat kaznjava

                      Trener fudbalera Wolfsburga Felix Magath kaznio je sa po 10.000 eura dvojicu igrača zbog neispunjavanja taktičkih obaveza i instrukcija na utakmici Bundesilige.

                      Nezadovoljan porazom njegovog kluba protiv Borussije M'Gladbach (4:1), Magath je kaznio napadače Patricka Helmesa i Marija Madžukića.

                      Trener Wolfsburga, koji je poznat po strogosti i disciplini, odlučio je da pored novčane kazne, Helmes trenira odvojeno od ekipe.

                      "Helmes ne trči dovoljno. Nastavit ćemo ovako da radimo sve dok ne dođe u formu", rekao je Magath dodajući da će kažnjeni fudbaler imati priliku da se uskoro vrati u tim.

                      Comment


                      • Haha , 2 gola za minutu

                        Bravo Sam majstore , kako njega gotivim , drama
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Dobio Leverkuzen na kraju sa 4:1.Dvostruki strelac je Sidni Sem i ovo je bio prvi mec Mihaela Balaka da je poceo u prvih 11 i jos mu je to bila prva utakmica u Bundesligi ove sezone.
                          Ova ubedljiva pobeda ce im uliti dodatno samopouzdanje i treba ocekivati u sledecim utakmicama da nemaju vise problema sa efikasnoscu.Cisto sumnjam da ce moci vise od jednog gola da daju Celziju, al zato ocekujem da se sledece nedelje u komsijskom derbiju sa Kelnom raspucaju.

                          Comment


                          • Pa dobro Gomez , nema smisla vise , 6 golova u zadnja 2 kola

                            Bayern 5 - 0 , preko pola sata do kraja , nastave li ovako imat ce gol razliku 100
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Borussia gubi 1-0 kuci od Hertha-e......
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Bayern otkinuo jadnike prosto nisu znali šta im se dešava kao da je mali fudbal samo mi krivo što do kraja nisam odgledao
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X