Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Penzioneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: MARAT SAFIN

    [quote author=Vladan link=topic=1453.msg61279#msg61279 date=1240415739]
    Po meni najtalentovaniji teniser danasnjice,majstor,mogao je mnogo vise u karijeri,ali su ga zanimale neke druge stvari,stvarno je zesca faca,i Marat mi je poslije Novaka,a uz Rafu i Blejka najomiljeniji teniser danas.
    [/quote]


    zaboravio si povrede.... bash kad im nije bilo vreme......
    Nadal, Marat, Lendl, Noah...............

    Comment


    • #17

      Comment


      • #18
        Odg: MARAT SAFIN

        sestra mu je prvaaa

        Comment


        • #19
          Odg: MARAT SAFIN

          sestra mu je inace,vidi se iz aviona,veliki teniski talenat,igra glavom,umetnica sa reketom.mislim da bi trebalo vise vremena da provodi sa morezmovom.mozda bismo mogli da aktiviramo kalenica,da ih upozna

          Comment


          • #20
            Odg: MARAT SAFIN

            njegova sestra me uzasno nervira...on mi je ok...
            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

            Comment


            • #21
              Odg: MARAT SAFIN

              [quote author=danilo994 link=topic=1453.msg61445#msg61445 date=1240660064]
              njegova sestra me uzasno nervira...on mi je ok...
              [/quote]

              Comment


              • #22
                Odg: MARAT SAFIN

                ma safina je najbolja

                Comment


                • #23
                  Odg: MARAT SAFIN

                  marat je dobar teniser samo sto se drogirao, to nije bilo lepo...
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • #24
                    Fabrice Santoro

                    Necu pisati biografiju, klipovi govore vise od 1000 reci, napisite sta mislite o madjionicaru.


                    2007_09_03_Santoro_week.jpg
                    3383590105_6883a27e3f.jpg












                    Comment


                    • #25
                      Najveci majstor svih vremena!!!!Koliko sam ja voleo da gledam njegove meceve...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • #26
                        Mario Ancic

                        Mario Ančić,momak koji je živio tenis...
                        Bio je europski prvak do 14 godina,bio je finalist Australian Opena i debitirao u Davis Cup reprezentaciji s 15 godina,finalist Wimbledona i sudionik olimpijskih igara u Sidneyu(igrao u paru s Goranom) sa 16 godina. S 18 je ušao u top 100 i pobjedio Federera u Wimbledonu.
                        Prvo finale na ATP touru je igrao s 19 godina u Milanu i izgubio u 3 seta,makar je u drugom setu spasio 7 meč lopti Anthonyu Dupuisu. U polufinalu Wimbledona i osvajač brončane olimpijske medalje bio je s 20 godina.
                        Prvi naslov na ATP touru(Rosmalen) i Davis Cup titulu osvojio je s 21 godinom. S 22 je bio u Top 10,umalo sudionik Mastersa u Šangaju kad ga je samo nevjerovatan splet okolnosti na posljednjem turniru u Parizu prometnuo u prvu rezervu ( te je godine zbog pada s vodenog skutera i operacije koljena propustio 2 ključna mjeseca).
                        U 2007. godinu ušao je nikada jači,nikada spremniji i nikada odlučniji potvrditi reputaciju igrača za najveće stvari.
                        Sve do dolaska u Krefeld u veljači 2007. godine, dvoboja Njemačke i Hrvatske u 1.kolu Svjetske skupine DC-a.
                        Već na treninzima uoči meča nije izgledalo dobro,protiv Tommya Haasa prvog dana izgledao je fantastično,ali samo u prvom setu. Na kraju je jedva ostao na nogama,dezorijentiran i izgubljen,još je kašljao krv.
                        Mario se pokušao vraćati na tour nebrojeno puta,nije mogao spojiti nekoliko mjeseci na touru bez problema .
                        Ipak,u jednom periodu 2008. godine,kad je spojio 5 mjeseci tenisa u nizu,došao je do 16.mjesta na svijetu.
                        Marijevo najdraže natjecanje je uvijek bio Davis Cup,2008. je postao predvodnik Hrvatske reprezentacije,vodio momčad protiv Italije i Brazila na povratku u Svjetsku skupinu. Ne treba ni spominjati da je Mario isporučio bitne bodove te se Hrvatska našla ponovno u ždrijebu za Davis Cup Svjetsku skupinu 2009.
                        Hrvatska je protiv Čilea,u ožujku(martu) 2009. bila kompletna,možemo reći veliki favorit za Davis Cup.
                        Čile je razbijen,5-0,Mario je donio prvi bod,protiv Nicolasa Massua,u Poreču. Trebala je to biti samo jedna od brojnih novih pobjeda SuperMarija u Davis Cupu,no ispostavilo se da je bila poslijednja.
                        Ako ne računamo parove u subotu kada je Mario vodio naše protiv para Massu/Capdeville te osigurao Hrvatskoj četvrtfinale prvi puta nakon 2006. To je bio Marijev poslijednji nastup za Hrvatsku DC reprezentaciju. Kratko je trajalo njegov period glavnog igrača reprezentacije,ali je bio vrlo uspješan.
                        Prvi dio(osvajanje Davis Cupa 2005.),Mario je bio samo "pomoć" Ivanu Ljubičiću kada su zapalili Hrvatsku i otišli do kraja u Bratislavi. Mario je imao sreću igrati peti,odlučujući dvoboj,protiv Michaela Mertinaka,osvojio je povijesni meč i ostao zapisan kao igrač koji je donio Hrvatskoj odlučujući poen u finalu.
                        Mario Ančić je sa Ivanom Ljubičićem,gotovo neporaženi u paru što se tiče Davis Cup dvoboja(tek jedan poraz,od Nijemaca,no Mario je jedva hodao,mononukleoza je već bila uzela maha) ,a imali su velikog uspjeha i na Olimpijadi u Ateni,osvojiviši broncu,16-14 treći set,pobjeda nad Indijcima Paesom i Bhupatijem.
                        Mario je šokirao svijet 2002. pobijedivši Rogera u 1.kolu Wimbledona,plasiravši se u polufinale Wimbledona 2004. pri tom razbivši Tima Henmana u četvrtfinalu,no nažalost,nije mu bilo suđeno da osvoji. A zaslužio je,i imao je sve da osvoji...nije se dogodilo. Čovjek snuje,Bog određuje. Mario nikada nije plakao nad svojom sudbinom..kao što je jednom rekao-možeš lupat glavom u zid i pitati se zašto meni,ali život ide dalje.
                        Mononukleoza je uzela danak,Mario je izgubio vjeru,samopouzadnje. Nikad nije bio "quitter",nije odustajao,ali mononukleoza je ipak bila jača..
                        SuperMario je pobijedio sve trenutne top 10 igrače(osim Andy Roddicka,kojeg ni u juniorskim danima nije dobio),bio je igrač za velike stvari,neke stvari je i ostvario,ali sigurno ni mrvicu onoga što je mogao.
                        Osvojio je 3 ATP titule(smiješno i navest takvu brojku),5 ATP titula u parovima je osvojio,nastupio u još 9 pojedinačnih finala,ostvario 208 profesionalnih pobjeda u tako kratkoj karijeri.
                        Davis Cup je uvijek bio najbitniji za Ančića,malo ću navesti neke detalje o tome.
                        Ukupan omjer u DC-u je 21-13,pojedinačno je to 13-11, u parovima impresivnih 8-2.
                        2005.,neporaženi subotom,izvukli su on i Ljubo 1-2 protiv Rumunjske te break u četvrtom,pred splitskom publikom. Rusi su također stradali u 5 setova,no najzvučnija pobjeda je ona nad braćom Bryan,nepobjedivim Amerikancima u Davis Cupu. Usred Amerike. "Biggest upset of the decade in Davis Cup",tako su to prozvali strani mediji.
                        Mario je prvi DC dvoboj igrao još u 1999.,protiv Portugalaca,2000. zabilježio prvu pobjedu,protiv Latvijca Sproge,63,64.
                        Trebao je donijeti mnogo trofeja,no donio je 1 koji ćemo pamtiti dok smo živi.Hvala mu na tome,zauvijek će biti SuperMario...

                        Comment


                        • #27
                          Bio je dobar teniser dok ga mononukleoza nije savladala
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #28
                            Sve je ovo OK ali zasto se otvara tema o njemu kad vise ne igra tenis i verovatno nikad nece igrati?O cemu pisati ovde???
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Dacha View Post
                              Sve je ovo OK ali zasto se otvara tema o njemu kad vise ne igra tenis i verovatno nikad nece igrati?O cemu pisati ovde???
                              Pa imas vec temu i o Santoro-u i Safinu ni oni ne igraju tenis...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • #30
                                Sad videh,bolje da veceras ne pisem nista
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X