Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Players

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    [/quote]


    aghahhahahaha ....Znam sto ti je prestalo ba bude simpaticno......hah...

    Comment


    • #32
      Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

      raja,pozdravaljam vas skola ZOVE.... ;) ;)

      Comment


      • #33
        Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

        tako?e odoh i ja skola zove moram se odazvat pozz

        Comment


        • #34
          Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

          Meni je isto Tsonga drag ali sto kaze Bojana nije mi ni u top 5. Ja sam ga spazio jos na AO 2007, kad je igrao prvi mec prvog dana sa Rodikom. Tsonga je dobio taj brejk prvog seta 20-18, ali je posle pao sa snagom i dobio ga Rodik na iskustvo. Tu je vec pokazao da ce biti vrhunski igrac. A sto se tice radovanja pored nacina igre bas sam ga zbog toga i zgotivio. Decko se tako prazni i uz to podize publiku na noge.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

            Tsonga je po meni fantastican igrac i mislim da ce daleko dogurati.

            Comment


            • #36
              Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

              [quote author=ferrari1 link=topic=1282.msg52990#msg52990 date=1236187144]
              Tsonga je po meni fantastican igrac i mislim da ce daleko dogurati.
              [/quote]

              i hoce

              Comment


              • #37
                Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                [quote author=fare link=topic=1282.msg53017#msg53017 date=1236196517]
                [quote author=ferrari1 link=topic=1282.msg52990#msg52990 date=1236187144]
                Tsonga je po meni fantastican igrac i mislim da ce daleko dogurati.
                [/quote]

                i hoce
                [/quote]


                vrh,nikada 1 ili 2,max 3 pozicija....

                Comment


                • #38
                  Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                  vidjecemo mislim da nisi u pravu

                  Comment


                  • #39
                    Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                    pa i od Gaskea se ocekivalo da ce biti vrhunski igrac pa je na kraju ispao corak...
                    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                    Comment


                    • #40
                      Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                      [quote author=danilo994 link=topic=1282.msg53111#msg53111 date=1236246516]
                      pa i od Gaskea se ocekivalo da ce biti vrhunski igrac pa je na kraju ispao corak...
                      [/quote]etu si upravu ali njega je kocilo to sto nije mogao nikog iz top 5 pobijedit,a tsonga je vec pobjedivao i to je razlika

                      Comment


                      • #41
                        Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                        Ma Tsonga je klasa za Gaskea.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                          [quote author=fare link=topic=1282.msg53115#msg53115 date=1236246724]
                          [quote author=danilo994 link=topic=1282.msg53111#msg53111 date=1236246516]
                          pa i od Gaskea se ocekivalo da ce biti vrhunski igrac pa je na kraju ispao corak...
                          [/quote]etu si upravu ali njega je kocilo to sto nije mogao nikog iz top 5 pobijedit,a tsonga je vec pobjedivao i to je razlika
                          [/quote]
                          pa pobedio je Djokovica
                          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                          Comment


                          • #43
                            Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                            ma mozda ali ipak nesto mu fali

                            Comment


                            • #44
                              Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                              Gaskeu fali mentalna snaga,inace ima prelepu igru i stvarno je ekstra talentovan teniser.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #45
                                Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1282.msg53132#msg53132 date=1236247335]
                                Gaskeu fali mentalna snaga,inace ima prelepu igru i stvarno je ekstra talentovan teniser.
                                [/quote]
                                Sto je i presudno kada su u pitanju veliki mecevi.

                                Comment

                                Working...
                                X