Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ženski fudbal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    @Drazen i ostali

    Boze savucaj,otkud vam to.Nadjite jedan moja perverzan post u ovoj temi...ja sam samo iznozio podatke o zenskom fudbalu i klipove gde se ne vidi ni pupak igracica.

    Manda ženomrzac!
    sigpic

    Comment


    • #32
      @ manda
      Ne bih se ja uzdao u Mumija.Mnogo je nepouzdaniji od Mambe.Veruj mi na rec.
      Mamba FTW.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Maric91 View Post
        @ manda
        Ne bih se ja uzdao u Mumija.Mnogo je nepouzdaniji od Mambe.Veruj mi na rec.
        Mamba FTW.
        Ne znas ti dobro Mambu Maricu ocigledno...

        A sta ti radis na fudbalu, a? ;)
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • #34
          Pokusavam da ga branim , al nesto mi ne ide.Svi ste nesto navrzli na njega.
          Pratim transfere i gledam sta pisete po bilo kojoj zanimljivoj temi iz sporta koji ja pratim.
          Nisam ja samo kosarkas.

          Comment


          • #35
            Vidim ja kuda sve ovo vodi
            Ovu temu preimenovati odmah u off ženski fudbal!

            Momci, neozbiljni ste

            Last edited by miloolja; 18-07-11, 13:58.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #36
              Onda moram da stavim,covjeka koji ce nadgledati rad od mumija,a to je jedan od najveci ljudi,i najveci MOD-ova,to jest Super Modova,jedini i neprikosnoveni WADA
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #37
                Originally posted by miloolja View Post
                Vidim ja kuda sve ovo vodi
                Ovu temu preimenpovati odmah u off ženski fudbal!

                Momci, neozbiljni ste
                A ja prednjacim jbg....evo obecavamo da cemo se popraviti od sada samo strucne analize i komentari na mestu bez ovih lepih slicica....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Maric91 View Post
                  Pokusavam da ga branim , al nesto mi ne ide.Svi ste nesto navrzli na njega.
                  Pratim transfere i gledam sta pisete po bilo kojoj zanimljivoj temi iz sporta koji ja pratim.
                  Nisam ja samo kosarkas.
                  Nemoj braniti Mambu, nemas vajde od toga.

                  Ma samo postuj. ;)

                  EDIT: Olja - Pa vidis da Mamba pravi kupleraj ovdje.
                  Mene bas interesuju taktike i postavke u zenskom fudbalu, recimo ne znam ko je najbolja golgeterka, najbolja stoperka itd...ja sam mislio da ce nam Mamba to malo pribliziti
                  Last edited by bracala; 18-07-11, 14:10.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • #39
                    Nemoj da vidim vise off,ja cu urgirati kod Wade-a(ne Wade) da pobrise sve.
                    Ja se trudim da stvorim nesto,iako to nisam duzan uciniti...a ovakvi poput Mumija sve uniste.Sinoc dok ga nije bilo sve je lepo funkcionisalo.

                    @Indigo

                    Mogu i slicici pored strucnih komentara,da znamo o kome se diskutuje.;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Nemoj da vidim vise off,ja cu urgirati kod Wade-a(ne Wade) da pobrise sve.
                      Ja se trudim da stvorim nesto,iako to nisam duzan uciniti...a ovakvi poput Mumija sve uniste.Sinoc dok ga nije bilo sve je lepo funkcionisalo.

                      @Indigo

                      Mogu i slicici pored strucnih komentara,da znamo o kome se diskutuje.;)

                      Ma sta ce ti urgirati?

                      Hmm..meni se cini kao da me tjera sa foruma Mambara, a??
                      Kada manda vidi ovo, tesko tebi...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • #41
                        Ja sa terase gledam utakmice ZFK Masinca

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Dusan View Post
                          Ja sa terase gledam utakmice ZFK Masinca
                          Uhvati nam neku sliku.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Nema nista od LS za Masinac, zavrsile su na 3. mestu, a prva Spartak Jafa je imala skor 21 1 0

                            Comment


                            • #44
                              Nisam znao da je imala ovakvu povredu.

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                U jbt bas je imala gadnu povredu ramena. Ali zato se sada vratila i odlicno brani, je l' tako Mamba?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X