Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2012 - zagrevanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, da, da i to... Na kraju cu stvarno da zamrzim i RB i Eclestona... Bernia ne volim, imam postovanja prema tome sto je uradio za F1 kad joj je bilo najteze, ali sad krece u potpuno drugom smeru... I da, predsednik FIAe je Jean Todt, koliki on uticaj ima kao predsednik na odluke? Jel tu parlament tip hijerarhije ili nesto kao monarhija, predsednik kaze i to je?

    Comment


    • Da je tu sve ok, ne bi se uopšte razmatrali interesi nego bi se postupalo onako kako je pravilno.FIA-i je izgleda sve pravilno kad se dobijaju pare ili štite interesi.Red Bul je tu prvi osumnjičeni.Prema vašim rečima, svi top timovi osim njih su to razvijali.Tu definitivno nešto nije uredu.Preostaje nam da sačekamo neke iole zvaničnije vesti.

      Kako god, ova sezona je zabeležila jump start jer je počela pre nego što je to bilo predviđeno XD

      Predsednik FIA-e je, barem se meni tako čini, više kao neki PR zadužen da promoviše bezbednost u saobraćaju nego da se bavi tehničkim pitanjima.
      Last edited by MarkedOne8; 22-01-12, 16:49.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Da je tu sve ok, ne bi se uopšte razmatrali interesi nego bi se postupalo onako kako je pravilno.FIA-i je izgleda sve pravilno kad se dobijaju pare ili štite interesi.Red Bul je tu prvi osumnjičeni.Prema vašim rečima, svi top timovi osim njih su to razvijali.Tu definitivno nešto nije uredu.Preostaje nam da sačekamo neke iole zvaničnije vesti.

        Kako god, ova sezona je zabeležila jump start jer je počela pre nego što je to bilo predviđeno XD
        Pazi ovu izjavu Red Bula od prekjuce:

        http://www.autosport.com/news/report.php/id/97106

        Bukvalno 3 sati kasnije, krenule su price da ce taj uredjaj biti zabranjen. Kasnije je to potvrdio Galagan iz Vilijamsa ako se ne varam. Sada tek citam izmedju redova sta se u tom tekstu mislilio.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Zato me i zanima da mi Sone kaze koliko se Jean Todt tu pita... Znam da se ne bi usudio da pokazuje bilo kakvu privrzenost Ferrariu, ali da dozvoli ovako naglu promenu odluke, bez ikakvih naznaka o tome, nisam siguran da bi on to uradio tek tako...
          Last edited by Vanja #66; 22-01-12, 16:55.

          Comment


          • Pa realno pita se on tu dosta, voli on Ferari, ali vise voli pare. A vecinu obicnih fanova F1 ovo ne zanima pa se bahate, jer misle da vecina to i nece primetiti, pa su podmitljivi da se coveku smuci. Dovoljno je pogledati ono kasapljenje sa Skajom I BBC u Britaniji i videti koliko njih bas briga za bilo sta sem za pare.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Pazi ovu izjavu Red Bula od prekjuce:

              http://www.autosport.com/news/report.php/id/97106

              Bukvalno 3 sati kasnije, krenule su price da ce taj uredjaj biti zabranjen. Kasnije je to potvrdio Galagan iz Vilijamsa ako se ne varam. Sada tek citam izmedju redova sta se u tom tekstu mislilio.
              Da analiziramo tu izjavu.Svi žure da se adaptiraju a Red Bul ne.Bilo bi ok je da su rekli ,,Bolid nam je superioran, ni to im neće pomoći tako da ne žurimo sa tim.".Nisu rekli da im ne treba, niti da ne umeju da ga primene, nego da im se ne žuri.Ako ti znaš nešto da primeniš što će ti doneti poboljšanja, što ga ne bi odmah primenio?!Uz to je činjenica da do sezone ima još mesec i po dana, a prvi testovi su već za dve nedelje.Treba testirati taj sistem.

              Po meni je najbolje da sad Lotus (i Ferari i bilo koji tim koji to sme) uloži žalbu.Ako imaju čiste i čvrste argumente, onda je to rešena stvar.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Ma to je vrlo diplomatska izjava kojom se zapravo kaze da oni na tome ne rade. Ja odgovorno tvrdim da su znali sta ce se desiti. Da li im je neko rekao ili su sami to izvukli je tesko reci, ali ja ovako citam tu izjavu.

                I treba uloziti zalbu, sto pre. Samo sto ako su zabranili jednom, nece valjda isti ti ljudi sami sebi pljunuti u facu i reci da su pogresili.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Horner jedva čeka da vidi duel Toro Rosso tima


                  http://www.autosport.com/news/report.php/id/97131
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    I treba uloziti zalbu, sto pre. Samo sto ako su zabranili jednom, nece valjda isti ti ljudi sami sebi pljunuti u facu i reci da su pogresili.
                    Ne treba brinuti za to.Pa, isto tako je objavljeno na zvaničnom sajtu da je sistem legalan, pa je onda u nezvaničnim vestima objavljeno da je nelegalan.Što sad opet ne bi mogli da potvrde barem nezvanično da je opet legalan.FIA je to.Formula 1 je to.Još samo da izmisle neki slogan ,,F1, where unexpected happens."

                    Horner je uzbuđen oko TR-a jer gleda naslednika drugog mesta u timu, a možda čak i prvog kako su krenule glasine da bi Fetel mogao na ekskurziju u drugi tim.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Ne treba brinuti za to.Pa, isto tako je objavljeno na zvaničnom sajtu da je sistem legalan, pa je onda u nezvaničnim vestima objavljeno da je nelegalan.Što sad opet ne bi mogli da potvrde barem nezvanično da je opet legalan.FIA je to.Formula 1 je to.Još samo da izmisle neki slogan ,,F1, where unexpected happens."
                      +1

                      Da predjemo na vedrije teme, sta mislite, ko ce biti bolji u TR paru, ja glasam za Vernja.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • i ja sam za Vernja..mislim da ricciardo nece nista uradit
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • Iz onoga sto sam ja do sada video, Vernj ima brzinu, Dani ima konstantnost. Drugim recima u ovakvom timu, vise ce se pricati o Vernju (bice ponekad i u top 5, ali ce on i ispadati), a Ricardo ce doci do solidnog broja bodova i bice blizu po bodovima na kraju. Ipak Zan Erikov stil mi se vise svidja i ako uspe da dodje do nekog velikog tima dobicemo veoma zanimljivog vozaca za gledanje. Sa druge strane u Ricardu cemo u velikom timu dobiti sampiona ala Prost, konstantno sakupljanje bodova i poneki bljesak, malo dosadno ali efektivno.U svakom slucaju obojica su bolji i od Alguersuraija i Buemija.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Vernj se brzo pojavio na ,,tržištu".Ja za njega nisam znao pre testa mladih vozača.Ne znam ni gde je vozio pre.Po prilično je dominantan u odnosu na svoju generaciju.To se videlo na testu, i po dve sekunde iako Red Bul nije zaista toliko diminantan.Ja bih ipak glasao da će Rikiardo više uraditi.Mada mi je to zaista nebitno, ali čisto da se opredelim.Ja ove sezone motrim samo na Kimija i možda na Fetela kao i prethodne dve sezone.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Video sam samo Ricciarda prosle godine, bio je bolji od Liuzia, ocekivano, i sto kaze SoneNS, on je neko ko ce skupljati bodove. Jean Eric Vergn, po tome sto ste napisali, mi malo deluje kao usijana glava, a moja ljubav prema takvima je opste poznata. Samo, testovi su jedno, trke i kvalifikacije su drugo... Ako ni zbog cega drugog, dao bih prednost Danielu zato sto je imao ranijih iskustava u F1, pa makar to bila i HRT kanta...

                              Comment


                              • bice zanimljivo ove sezone...
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X