Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2012 - zagrevanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Iceman View Post
    nisam primetio bolid sa brojem 2 iz 1994-te godine...mogli su uraditi jedan primerak i staviti ga tu...
    To su samo sampionski bolidi, nazalost to je razlog. A i bilo bi preterivanje, i ovako ce biti deja vi.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment




    • Evo ga taj baksuzni bolid sa sve majstorom u njemu
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • ako su sampionski bolidi zasto je stojao williams iz 2007 ili 2006 godine...na kraj snimka sa leve strane
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post


          Evo ga taj baksuzni bolid sa sve majstorom u njemu
          ko zna kako je bruni ...preziva se Senna vozice Williams ?
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • Originally posted by Iceman View Post
            ako su sampionski bolidi zasto je stojao williams iz 2007 ili 2006 godine...na kraj snimka sa leve strane
            To mi onda nije jasno, znam da su tu ranije bili samo sampionski bolidi, ako mislimo na istu sobu koju su prikazivali u Factory na Eurosportu. Sada sam gledao i video sam da je tu sada i Menselov bolid
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ma sve, sada su i iste boje, vrlo slicna kaciga. Da se najezis...

              Najgore ce ipak biti Brunovoj majci, celog zivota ga je terala da se ne trka, i na kraju on zavrsava u F1 u istom timu kao i ujak.
              Last edited by Nebojsa; 17-01-12, 19:05.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sta ti je sudbina mali Senna u Wiliamsu,to jes malo cimanje za sve njih vozi u timu gde mu je ujak poginuo,ali glavu gore Senna ako bi Wilijams uspeo da napravi malo konkurentniji auto da sena uzme koji bod bice super za ovu sezonu!

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ma sve, sada su i iste boje, vrlo slicna kaciga. Da se najezis...

                  Najgore ce ipak biti Brunovoj majci, celog zivota ga je terala da se ne trka, i na kraju on zavrsava u F1 u istom timu kao i ujak.

                  Strasno...ali daj boze pa da sve prodje dobro,srecno i uspesno ...pa da ga vidimo u nekom jacem timu
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=575005
                    Ja sam vest našao na b92.net, verovatno ima još negde ali nije to bitno.Alonso sad stvarno lupa gluposti.Ovo je čisto provociranje na fin način.Prvo Kubica, sad Hamilton... verovatno će da kaže kako je i Masa bolji od Fetela, pa onda Fizikela možda haha Može on da ocenjuje koliko hoće, 90% vozača ne interesuje njegovo mišljenje a pogotovo Fetela.
                    Nisam siguran koliko može Lotus da napravi dobar bolid jer rade veliku rekonstrukciju, ali kladim se da Ferari neće da dobije Red Bul ni u vozačkom a ni u timskom poretku.Čak veće šanse dajem Mercedesu i naravno MekLarenu.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment




                    • Trenutno stanje. Jos samo HRT.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=575005
                        Ja sam vest našao na b92.net, verovatno ima još negde ali nije to bitno.Alonso sad stvarno lupa gluposti.Ovo je čisto provociranje na fin način.Prvo Kubica, sad Hamilton... verovatno će da kaže kako je i Masa bolji od Fetela, pa onda Fizikela možda haha Može on da ocenjuje koliko hoće, 90% vozača ne interesuje njegovo mišljenje a pogotovo Fetela.
                        Nisam siguran koliko može Lotus da napravi dobar bolid jer rade veliku rekonstrukciju, ali kladim se da Ferari neće da dobije Red Bul ni u vozačkom a ni u timskom poretku.Čak veće šanse dajem Mercedesu i naravno MekLarenu.
                        Ferrari ce da oduva sve ove godine ;)
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • Prema izjavama odgovornih, staza u Ostinu ce biti gotova do avgusta, tako da ce trke najverovatnije biti.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • http://www.bbc.co.uk/blogs/andrewben...uno_senna.html

                            Malo o Brunu, fino i nepristrasno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nije bas za ovu temu, ali nismo jos otvorili zagrevanje za 2013 Ferari je u ozbiljnim pregovorima sa Red Bulovim dvojcem Njui - Prodomu (glavni za aerodinamika RBa), za sada ne ide zavidnim tempom, ali postoji volja sa obe strane za saradnju. Njih dvojica bi presli sledece zime. Meni cela stvar zvuci potpuno zastrasujuce, sa Ferarijevom infrastrukturom, Njuijem, Birneom koji ocigledno jos uvek ima glas, Alonsom, nekim mladim talentom, mozda cak i Briatoreom... Nepobedivo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X