Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ferrari produžio ugovor Raikkonenu, voziće i naredne sezone.

    Comment


    • Nisam ocekivao to, mislio sam da ce biti zamenjen nekim drugim.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Konacno , i ocekivano. Ipak i u formuli kao i u ostalim sportivima ulogu ima marketing i novac.Ferrari kao najpopularniji tim,naravno da je ipak zeleo ostaviti Kimija koji je najpopularniji vozac. Uz to je i veoma zasluzan za napredak tima jer za razliku od Alonsa ranije veoma dobrinosi razvoju bolida.A tu je i njegov dobar odnos sa Vetelom sto mnogo znaci. Jer nemac pa ni kimi nisu bas poznati kao druzeljubivi sa klupskim kolegama

        Comment


        • Originally posted by Sile View Post
          Jer nemac pa ni kimi nisu bas poznati kao druzeljubivi sa klupskim kolegama
          Ako se dobro sjećam, Kimi nije imao nekih problema sa kolegama...
          Na koga misliš?

          Comment


          • Originally posted by Sile View Post
            Uz to je i veoma zasluzan za napredak tima jer za razliku od Alonsa ranije veoma dobrinosi razvoju bolida.
            ?

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Ferrari produžio ugovor Raikkonenu, voziće i naredne sezone.
              Idemoooo
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Ako se dobro sjećam, Kimi nije imao nekih problema sa kolegama...
                Na koga misliš?
                Nisam stigao ranije da ti odg... PA nije imao konkretnih problema,ali ni bas saradnje neke... Recimo sa Montojom nije bilo ljubavi mada su nebo i zemlja,sa Masom isto ,ali su Masu nenormalno forsirali da nisu imali bi i 2008 Kimija sampiona...U tom kontekstu sam vise mislio nego bas na neke svadje i to. pozz

                Za Alonsa se i kaze da sedne i vozi,druge stvari ga bas i ne zanimaju zato sam napisao vezano za razvoj bolida.
                Last edited by Sile; 19-08-15, 21:28.

                Comment


                • Kimi je sa Massom bio odličan, imali su super odnos.

                  A što se tiče forsiranja, niko nikog nije forsirao, posebno ne 2007., gdje su bili izjednačeni do pola sezone, a onda je Massa imao loš vikend u Mađarskoj i odustao u Italiji, izgubio puno bodova i tada je Kimi postao totalni prioritet Ferrariju. Massa je nekoliko puta izjavio da žali zbog ta dva vikenda, jer je misli da bi se borio za titulu i te sezone, smatra da je bio bolji od Kimija, ali s obzirom da je Kimi postao prioritet Ferrariju, Massa mu je pomogao koliko je mogao, a zatim mu je Kimi vratio uslugu sledeće godine, također koliko je mogao.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Kimi je sa Massom bio odličan, imali su super odnos.

                    A što se tiče forsiranja, niko nikog nije forsirao, posebno ne 2007., gdje su bili izjednačeni do pola sezone, a onda je Massa imao loš vikend u Mađarskoj i odustao u Italiji, izgubio puno bodova i tada je Kimi postao totalni prioritet Ferrariju. Massa je nekoliko puta izjavio da žali zbog ta dva vikenda, jer je misli da bi se borio za titulu i te sezone, smatra da je bio bolji od Kimija, ali s obzirom da je Kimi postao prioritet Ferrariju, Massa mu je pomogao koliko je mogao, a zatim mu je Kimi vratio uslugu sledeće godine, također koliko je mogao.
                    Ne bih se bas sloyio,ipak je Felipe bio veci miljenik Ferrarija i pre svega Sumija sto ipak nije mala stvar. A 2008 je kimi bio taj koji bolje vozio prvi deo sampionata i imao prednost,ali onda sredina uzasna opet razne stvari se desavale... No da se ne vracamo u proslost , Kimi je tu i dalje,nadam se da ce mecke malo da " olade " vise sledece godine... videcemo

                    Comment


                    • Originally posted by Sile View Post
                      Za Alonsa se i kaze da sedne i vozi,druge stvari ga bas i ne zanimaju zato sam napisao vezano za razvoj bolida.
                      Interesantno, pratim sport 10 i više godina i prvi put čujem za ovo...

                      Comment


                      • http://www.autosport.com/news/report.php/id/120369

                        Comment


                        • Comment


                          • Ferari nije uspeo da dovede Botasa I zato je Kimi ostao. Lepo sam pretpostavio.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Originally posted by BogdanB View Post
                              Ferari nije uspeo da dovede Botasa I zato je Kimi ostao. Lepo sam pretpostavio.
                              Gdje si to čuo, da nije slučajno od Brundlea?
                              Ili su na SK spomenuli?

                              Comment


                              • Procitao na tviteru od nekog lika koji prati mnogo ovaj sport, kaze on da je to potvrdjeno. Gledam od pocetka trening ali ne mogu se setim da li su rekli.

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X