Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da se promene komentatori

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    tip za komentatore, it's Adrian Sutil, a ne Andreas
    p.s. dovedite nekad Aleksandra Babica u goste, veliki je strucnjak i bilo bi prilicno korisno

    Comment


    • #32
      Originally posted by zamlatuljko View Post
      sta da ti kazem osim "sebastijan alonso" , podseca me na mladena delica iz nekog starog prenosa f1 , i trka je krenula da vidimo svi idu u vozic niko nikog ne napad pa st aje ovo ljudi moji...minut kasnije ovo je krug za zagrevanje..

      jednog dana ce zbog toga biti legendaran
      Sta reci , jesam se ismijao na ovo , vozic

      Originally posted by limijer View Post
      Trening F1, 11:00 Belgija, Spa Francorshamps

      Komentator: Vreme u čuvenoj banji Spa je ...

      Dokle ce SK da zaposljava lose djake?
      :lol1 Zivkovic u'vacen na delu
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #33
        bas tako,
        kakve garazee aman
        to prvi put cujem iz njihovog prenosa -.- , lupaju sta im odgovara

        Comment


        • #34
          Originally posted by 4l3x.f1 View Post
          bas tako,
          kakve garazee aman
          to prvi put cujem iz njihovog prenosa -.- , lupaju sta im odgovara
          Zasto govoris u mnozini kada je samo jedan akter iza te price : Pavle Zivkovic
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #35
            nisam obratila paznju koji je od njih dvojice rekao

            Comment


            • #36
              I Srdjan govori garaze, ali ne vidim da je to neka greska, mozda se nekom ne svidja taj termin, ali nije greska kao kad pomesaju vozace i sl.
              Sto se tice Aleksandra Babica vec je neko rekao pre par meseci da je on u losim odnosima sa SK, nznm zbog cega, ali nece se pojavljivati na F1 sigurno.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by 4l3x.f1 View Post
                bas tako,
                kakve garazee aman
                to prvi put cujem iz njihovog prenosa -.- , lupaju sta im odgovara
                Pa na srpskom se i kaze garaze, i stvarno ne vidim u cemu je tu problem, i to tako veliki.
                Osim toga, kada volimo da opazimo i registrujemo svaku gresku koju napravi neko drugi, trebalo bi prvo da se potrudimo da ih mi sami ne pravimo.
                Narocito kada je recnik u pitanju. Napisati da --lupaju, pa, mislim da ce se vecina sloziti da to mnogo govori o onome ko je to napisao.

                Comment


                • #38
                  Ne prestaju da izgovaraju gluposti, sada obojica, da li je Srdjan digao ruke i prepustio se reci neznanja i nepismenosti koju vodi Pavle. Mozete da ga branite koliko god hocete, neki od vas, ali ovo je sada vec cist bezobrazluk od strane SK koju mi placamo, da je besplatna pa da i cutimo, ali nije. Da li ova televizija ima menadzment, izgleda da nema. Ako covek nakon pola godine ni imena vozaca ne ume ili ne moze da nauci, PA MENJAJTE GA, a ne da meni savetujete kako da utisam ton ako mi se ne dopada. Najgori komentator u istoriji komentarisanja F1 na nasim prostorima, gori i od onog nesrecnika sto je 2003 prenosio na Pinku. Odvratno. Odvratno.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by vesna8.11 View Post
                    Pa na srpskom se i kaze garaze, i stvarno ne vidim u cemu je tu problem, i to tako veliki.
                    Osim toga, kada volimo da opazimo i registrujemo svaku gresku koju napravi neko drugi, trebalo bi prvo da se potrudimo da ih mi sami ne pravimo.
                    Narocito kada je recnik u pitanju. Napisati da --lupaju, pa, mislim da ce se vecina sloziti da to mnogo govori o onome ko je to napisao.
                    Osim što jedan vozač ima jednu garažu, a ne više garaža.
                    Drugo, ide se ili u boks ili na zamenu pneumatika ili na prolazak kroz pit lane (ne kroz garaže).... ;)
                    Jedna greška nije problem a kamoli veliki, ali toliko grešaka.... "oops! I did it again" kaže Britney, a takođe i Pavle!

                    Comment


                    • #40
                      4l3x.f1 dobrodosla,pretorian drago mi je sto si na forumu,vidi se da dosta znas i bilo bi lijepo kada bi komentarisali trke u zvanicnim temama,da i ljudi nesto nauce,mi ovdje ne mozemo nista da promijenimo,tacno je da Pavle pravi neke greske i po meni na tome se moze raditi,evo danas je bilo manje price kada gledamo kadar iz bolida,ali isto tako zestoko se pljuvalo po covjeku i stalno se vrijedja i po meni jako ruzno(ne kazem da vas dvoje to radite,ali ako procitate teme vidjecete da je i toga bilo) tako da se uopste ne cudim sto nije na forumu
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Vređanje ne podržavam ama nimalo...
                        Konstruktivne kritike, da.
                        Čak mislim i da obraćaju pažnju, jer su danas rekli Adrian Sutil (), tj. rekao je Pavle.
                        I nije bilo previše grešaka osim na početku ... Plus, vidi se da su došli pripremljeni.

                        Comment


                        • #42
                          Ooooo Denise Radonjiću, najgore je kad je čovek nepismen na dva jezika.
                          Nedelja, 28. avgust, prenos Porše super kupa
                          "... ovo što radi u Porše super kupu je za svaki rispekt". Može respekt ili, još bolje, poštovanje, ali rispekt...
                          "Ja kao neutralni navijač moram da navijam..." Ima li neutralnih navijača?
                          "... najbrže vreme imao je..." Može najbrži u kvalifikacijama je bio... ili najbolje vreme je imao, a vreme niti je brzo niti sporo.
                          "... puno bolje vreme..." Puna je kapa, puno je bure a MNOGO bolje vreme, MNOGO vam hvala...

                          Sitnice? Vama su reči orudje, momci. Da radite u piljarnici ne bih vam zamerio, a i bilo bi primerenije.

                          Comment


                          • #43
                            Ove teme oko komentatora ubrzano gube smisao, ponavljaju se iste stvari, a Pavle se ovde ne javlja, tako da stvarno nema svrhe pisati ista vise na ovu temu... Inace, juce sam malo gledao prvu trku GP3, bio sam kod ujaka u Zrenjaninu koji ima SKPRIME, primetio sam da Pavle dosta zvizdi u kontekstu: Au, sta ovo bi... Nakon toga sam promenio kanal. Tek da shvatite da se svi ovde slazu da nije covek za ovaj posao, ali s obzirom da su svi rekli svoje, vise puta, nepotrebno je iste stvari opet pisati. Ne znam, meni bi dosadilo da vecito nekom ko se ni ne javlja objasnjavam da nema pojma...

                            Comment

                            Working...
                            X