Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da se promene komentatori

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nemam izbora jer imam samo TV 1 od ovih regionalnih koje prenose ... Ti kazes da je legenda a ili nisi pogledao ni jednu trku F1 ili nemas pojma o F1 ...Lik kvari uzivanje u trci a ja ga nazalost moram slusati ... A sa mnom ce se sloziti 99% ljudi koji gledaju na TV 1... Kad veces kazes da je legenda iznesi cinjenice
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #17
      U pravu si nemam pojma o F1,danas sam gledao prvu trku,al znam njega licno vec duze vremena
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #18
        OK to na stranu mozda je on legenda u privatnom zivotu ali ja ti ne govorim za privatni zivot nego ti govorim za prenosenje , ne prenosi dobro trku , ima mali milion greski ... Da mi je otac na njegovom mestu a tamo komentarise i njemu bi rekao da nema pojma , Denis mora pustiti Davora da vise komentarise trku jer je Davor strucni komentator a on je televiziski komentator ... Tako da niti znam kakav je u privatnom zivotu ali znam da F1 lose prenosi jer mu je ovo prva sezona sigurno da prati i u rangu je sa Pavlom Zivkovicem ...
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Ovo je tema, koju je neki član otvorio, za promenu komentatora....Mislim da treba da se raspiše konkurs i da lepo dodju ljudi, i kao što neko reče, nek prvo prenose treninge.....pa da se vidi...Ima dosta stručnih lica i elokventnih, koji bi to vodili sa mnogo više stila i mnogo manje grešaka...

          I naravno...postaviti granicu glupostima......Može da se desi jednom, dva puta, ali ne može stalno, da greše....Andreas Sutil.....Massa ide u garaže (u koliko garaža on može da udje istovremeno)...i ne idu uvek u garaže, nekad idu kroz pitlane, nekad u boks, nekad samo u pit stop.....Ima razlike.....
          O mešanju vozača, timova i guma, neću da ni komentarišem...To je blago rečeno-katastrofa....

          Ja mogu da shvatim da su pekari ili moleri, pa ovo rade honorarno...ali oni su profesionalci....

          Comment


          • #20

            Miko, (podržavam te!) malo forumaša na SK osećaju problem slabog komentarisanja, uopšte, na ovom medijskom prostoru, oni smatraju da je sport samo (jedna od) vrsta njihove zabave (površan pristup)... Njima nije bitna njihova (ne)profesionalnost... Najčešće polaze od: ŠTO GORE TO BOLJE! Pa, što komentatori više "looopaju" i govore nebuloze to su im više "simpa", "kul" i slično...

            Već četiri meseca, na primer, "batrgam" se s komentatorima i malo je knjiga da opišem "iskustva" o njihovom (NE)radu (!?). Većina "forumaša" samo se pita i iščuđava zašto toliko "pljujem po komentatorima" i ko zna šta još sve (ne)misle o meni... Pošto sam shvatio da je besmisleno o njima postovati, jer uopšte ih ništa ne dotiče, ili skoro ništa (čast pojedincima - vidi se koji su, u mojim postovima!), privremeno sam prestao da pratim njihov rad. Nadobudni su, sujetni, nedodirljivi, bezočni, puni sebe... To mogu da navodim i ponavljam do sutra uveče... Izgleda, reč je o "posebnoj feli" ljudi, ko zna po kom osnovu neki rade na TV-ima... Ko obavlja (negativnu) selekciju i dozvoljava da se pojedinci pojavljuju u "komentatorskim kabinama"...

            Smatram da u bolje komentatore spadaju: Darko Plavšić, Srđan Erceg, Srđan Radojević, Branislav Pralica..., tu su još solidni i Denis Radonjić, Vladimir Živković, Dragan Čiča... Katastrofalni su: Milo Lekić, Ilija Kovačić, još neki bezimeni... Novinarski najnepismeniji je Nebojša Višković (prihvatam samo njegovu stručnost!)... Možda sam neke i propustio da pomenem, ali nisam smatrao da treba baš sve da ih navedem...

            Da ne ponavljam ono što sam već naširoko DOBRONAMERNO postovao u Temi: KOMENTATORI POD LUPOM, i još ponegde, a (privremeno) odustao nakon saznanja da ni neki, na Forumu SK, od kojih se očekuje da bi trebalo da razumeju, uopšte ne shvataju suštinu problema kada je o KOMENTATORIMA - reč! ...Pozdrav!
            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • #21
              Ovde se ne mozemo sloziti nazalost , evo ja cu nabrojati neke komentatore na balkanu koji su po meni odlicni i kanale na kojima su :

              SportKlub : Nebojsa Viskovic ( tenis bez premca , fudbal malo slabije ali jos uvek strasan komentator ) , Darka Plavsica sam slusao nekoliko puta , meni je on vise nego dobar a Srdjana nisam imao priliku iako sam cuo samo hvala ,Erceg naravno ;) ... Sad kako se zove onaj sto prenosi NBA , Aleksandar Dzankic ? On je dobar ... Kovacic je prica za sebe , on po meni prenosi odlicno kosarku ali ostale sportove Dragana Kosjerina

              ArenaSport : Tamo bas puno i ne provodim vreme , pratim NLB ligu i ponekad kosarku , Edin Avdic je odlican komentator i ima dobrog sukomentatora koji se previse ne ukljucuje , dobacuje kad treba ...

              Mreza : Marjan Mijajlovic je prica samo za sebe , dobar komentator i po meni odlican ...

              HRT,RTRS,RTS , to je bez komentara ko prenosi sport ali ipak to su drzavne televizije i tesko je naci strucnjaka ...

              Eto kazem ima po meni promasaja ... Pralica je recimo strasan kada je znanje tenisko u pitanju , ali nema glas za komentatora , Radonjic i Lekic su bez komentara ... Ja msm da je Radonjic tek poceo pa se uhodava , Pavle Zivkovic ... Onaj Crnogorac na ARENI sto prenosi fudbal pojma nema ... Eto ukratko ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #22
                pavle treba da vodi neku seriju gde idu jedan po jedan da ne mesa vozace kad su u medjusobnom duelu, naprimer reli ili hill climb mislim da bi dosao do izrazaja , voleo bi da ga cujem kako prenosi naskar ili tako nesto gde ih ima mali milon na stazi
                "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                Comment


                • #23
                  Miko, pročitao sam i ovaj poslednji tvoj post, ali odgovaram ti samo radi "povratne informacije", jer ako bih bilo šta dodao bilo bi "zasićenje", s moje strane (da ne ponavljam, već i vrapci znaju šta mislim o pojedinim komentatorima!)... Podsećam te da sam "knjigu ispisao" u Temi: KOMENTATORI POD LUPOM (četiri protekla meseca), o svakom komentatoru ponaosob, argumentovano i po mojem mišljenju prilično oštro ali dobronamerno... Ako nisi čitao, "prelistaj" od kraja, i odmah ćeš naći podroban odgovor (po mojem mišljenju, a ne: PO MENI), o komentatorima koje hvališ i izdvajaš da su OK, ili već!? Nisam ih posmatrao površno, već kako neki pomenuše: "hirurški". Ako to nije bilo dovoljno, onda... (!?)... Pozdrav!
                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • #24
                    Gde ta tema komentatori pod lupom nmg je naci
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by AK47 View Post
                      U pravu si nemam pojma o F1,danas sam gledao prvu trku,al znam njega licno vec duze vremena
                      Moze on biti majka Tereza, al cinjenica je da nema pojma o F1. Meni je smesno kad citam njegove bisere, jer na BBC gledam kompletan vikend, al ne verujem da je lako ljudima kojima je jedina opcija TV 1. Unistava im nesto sto oni vole, i sto cekaju svaki drugi vikend.
                      Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                      Comment


                      • #26
                        Vidim da ste se siti ispričali i baš mi je drago zbog vas! Ipak, ono što mene boli je ovaj jadnik koji se muči da bude nešto za šta nije. Ovaj prenos iz Silverstona je katastrofa. Morao sam da menjam kanal i da gledam nemce na RTL-u jer me ovaj dovodio do ludila. Čoveče okani se komentarisanja i sedi za traktor gde ćeš se dokazati ja ti garantujem!

                        Comment


                        • #27
                          Pametniji popušta! Video sam da ovaj forum kompetentni ljudi čitaju ali javno komentarišu samo pohvale na svoj račun. Stoga sam rešio da popustim i da prenose trka F1 gledam na BBC kanalu uz nešto snalaženja i trikova, ali se isplati. Jedino mi je smešno kada par dana kasnije odgledam reprizu trke na SK-Prime i čujem kako se ovi jadnici trude i znoje a BLAGE VEZE nemaju šta se oko njih dešava. Jadno i patetično. Pokušao sam da skupim grupu istomišljenika, ovde, da bi mogli da lepše i kvalitetnije pratimo sport koji nas zanima no uzalud. Najviše komentara ima čovek koji nikada nije gledao ono o čemu ja pišem! Izgleda da su svi ostali zadovoljni komentatorima i njihovim pijačarsko-kladioničarsko-kafanskim naglabanjima. Ostavljam vas u blaženom neznanju i uverenju da su komentatori OK i da znaju mnogo o F1 a razumeju se i u predviđanje budućnosti, gledanje u šolju i pasulj.

                          Comment


                          • #28
                            kad svi pišu. eto i mene Ako ti prenosis 10 trka, i na svih 10 hvališ Sutila bez obzira gde se nalazio, a pri tome ne znaš pročitati njegovo ime - tu nade nema. :P
                            Druga polovina komentatorskog para (Srdjan), i nažalost ona manje prisutna obavlja solidan posao, mada bi bilo dobro da mu u opis posla dodaju - ućutkati kolegu koji nekontrolisano lupa

                            treba priznati i da komentatori imaju nezahvalan posao obzirom da moraju da se trude da prenose onako kako bi najveći laici pohvatali brojna pravila i cake, što onima koji sport prate godinama i nije tako zanimljivo da slušaju.
                            Batracer - tema na forumu

                            mom.rs

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by djolee View Post
                              kad svi pišu. eto i mene Ako ti prenosis 10 trka, i na svih 10 hvališ Sutila bez obzira gde se nalazio, a pri tome ne znaš pročitati njegovo ime - tu nade nema. :P
                              Druga polovina komentatorskog para (Srdjan), i nažalost ona manje prisutna obavlja solidan posao, mada bi bilo dobro da mu u opis posla dodaju - ućutkati kolegu koji nekontrolisano lupa

                              treba priznati i da komentatori imaju nezahvalan posao obzirom da moraju da se trude da prenose onako kako bi najveći laici pohvatali brojna pravila i cake, što onima koji sport prate godinama i nije tako zanimljivo da slušaju.
                              sta da ti kazem osim "sebastijan alonso" , podseca me na mladena delica iz nekog starog prenosa f1 , i trka je krenula da vidimo svi idu u vozic niko nikog ne napad pa st aje ovo ljudi moji...minut kasnije ovo je krug za zagrevanje..

                              jednog dana ce zbog toga biti legendaran
                              "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                              Comment


                              • #30
                                Trening F1, 11:00 Belgija, Spa Francorshamps

                                Komentator: Vreme u čuvenoj banji Spa je ...

                                Dokle ce SK da zaposljava lose djake?

                                Comment

                                Working...
                                X