Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovo baš iznenađenje, ove sezone je odlična, i mislila sam da je Kontić baš ono što njoj treba, ko zna šta se dešava u njenoj glavi
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Bas iznenadjenje, izgledalo je da dobro funkcionisu
      Ana je osvojila 3 titule dok je Kontic bio trener, poboljsala igru, delovala samouverenije, samo oni znaju pravi razlog raskida saradnje.
      U ovom momentu mi to deluje sasvim nelogicno, elem videcemo Anu u nastavku sezone sa novim trenerom, a ko ce to biti
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Mmmm.... ‪#‎summer‬




        Comment


        • Al' što se likovi na fejsu ispod ove slike svađaju i diskutuju zašto je Ana na Ibici a ne u Crnoj Gori na Noletovom venčanju, da li su se posvađali ona i Nole, da li zbog toga što joj nije uspela veza sa onim Noletovim drugom, ....
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Tako to obicno biva, ona je labudica, on u najboljem slucaju vrabac, vrabac se zaljubio, labudica nije i to je to.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Tako to obicno biva, ona je labudica, on u najboljem slucaju vrabac, vrabac se zaljubio, labudica nije i to je to.
              Moze biti...zao mi vrapcica ako se zaljubiska
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Ana je cudo i "praznik za oci"


                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Jos malo "ocinjeg praznika"
                  Svaka cast za mladu Bouchard. ali "majcica priroda" je ovu nasu obdarila nevidjenom lepotom


                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Danas sam pročitao da je Dejan Petrović novi trener Anči .. Sad da l ije tačno videćemo ..

                    Comment


                    • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ra-Ivanovicevu
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Ana, neka ti novi trener da, jos veci podsticaj da se zasluzeno ustalis, u top 8 a onda i i top 5, gde ti je, po mom skromnom misljenju realno mesto


                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Ko je ovde ono beše rekao da nisam najlepša?



                          Priđite na sopstveni rizik!

                          #NeIgrajSeSaMnom
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ana Ivanovic

                            Check out my new adidas outfit, which I'll be wearing at the US Open next month. Can't wait to play in New York again!

                            Comment


                            • Uuuu kakva oprema, po meni nikad lepsa, patike odlicne.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Nek je vec jednom izasla iz one serpa plave sa narandzastim detaljima...
                                Last edited by miloolja; 24-07-14, 14:10.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X