Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA - ANA IVANOVIC

    tek si sad video.. %QWT&W
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Re: WTA - ANA IVANOVIC

      http://sportklub.info/vest.php?id=ana--hvala-ti-novace
      sigpic

      Comment


      • Re: WTA - ANA IVANOVIC

        Hehe, a Nole je ovo napisao na twitteru... $#^%RT


        [color=rgb(68, 68, 68)][/color]
        [color=rgb(68, 68, 68)]Did my coaching well last night :-) Bravo Ana,you played well. Nothing is for free though. Getting my 75% of her prize money :-)[/color]
        [color=rgb(68, 68, 68)][/color]

        Comment


        • Re: WTA - ANA IVANOVIC

          http://www.facebook.com/video/video....4&comments
          sigpic

          Comment


          • Re: WTA - ANA IVANOVIC

            Ana Ivanovic - BNP Paribas Open

            Comment


            • Re: WTA - ANA IVANOVIC

              U drugom kolu Majamija najverovatnije opet protiv bakute Date Krumm... (%fsd%&j Ako sagledam Aninu formu u ovom trenutku, mislim da su joj realne sanse da prodje u cetvrto kolo, a onda.... $%&5qw7 Ne znam ni sam, u IW fantasticno je odigrala prva tri meca, motivacija i samopouzdanje na izuzetno visokom nivou, a onda kiks protiv Bartoli!! Kazem "kiks" jer iako je Marion prosla u finale, i uzela set Wozniacki, Anina igra je bila daleko ispod nivoa koji je drzala u mecu sa Jelenom Jankovic!!!
              Zato, mislim da mec drugog, pa cak i treceg kola, nece biti problem za Anu!!! A, onda, videcemo!!! Clijsters je jos uvek rovita, pre samo 7 dana je predala mec Marion Bartoli zbog povrede ramena!!!! Sve je moguce!!! +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
              Ana uz tebe sam!!!! '65slif '65slif '65slif

              Comment


              • Re: WTA - ANA IVANOVIC

                Ja joj zelim svu srecu i dalji nastavak karijere i uspon medjutim ona nikad vise nece biti ista Ana koja je bila broj 1

                Dok je bila skoncentrisana samo na tenis bila je super e onda su poceli padovi pa razni decki (normalno) pa onda reklame pa manekenstvo pa ovo pa glumatanje, Ana duso odluci se oces tenis ili manekenstvo ili glumu vreme je da odlucis uz takav life style nikad neces biti broj 1 mada ja joj to zelim iz sveg srca.

                Malo histericna devojka i previse nadmena inace navijam za nju kad igra osim protiv Jelene.

                Comment


                • Re: WTA - ANA IVANOVIC

                  Steta sto joj tako "brzo" dolazi Clajsters na megdan... ako nju nekako prodje %QWT&W ide do finala

                  jbt jesam optimistican sto nje tice $#^%RT

                  Comment


                  • Originally posted by Berkut
                    Ja joj zelim svu srecu i dalji nastavak karijere i uspon medjutim ona nikad vise nece biti ista Ana koja je bila broj 1

                    Dok je bila skoncentrisana samo na tenis bila je super e onda su poceli padovi pa razni decki (normalno) pa onda reklame pa manekenstvo pa ovo pa glumatanje, Ana duso odluci se oces tenis ili manekenstvo ili glumu vreme je da odlucis uz takav life style nikad neces biti broj 1 mada ja joj to zelim iz sveg srca.

                    Malo histericna devojka i previse nadmena inace navijam za nju kad igra osim protiv Jelene.
                    Sve devojke na Tour-u imaju slikanja i velike obaveze prema sponzorima, pa to nije razlogf njenog pada vec losi izbori Svena. A da je nadmena, ko god ju je video moze da ti potvrdi da gresis
                    Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

                    Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

                    Comment


                    • Originally posted by dusan993 View Post
                      Sve devojke na Tour-u imaju slikanja i velike obaveze prema sponzorima, pa to nije razlogf njenog pada vec losi izbori Svena. A da je nadmena, ko god ju je video moze da ti potvrdi da gresis
                      Apsolutno se slažem sa tobom

                      Njoj je pre svega potreban trener, sa kojim će da se "ukači", jer za sada joj niko nije odgovarao, a valjda na ovom svetu postoji neko ko može da je usmeri u dobrom pravcu, da izvuče iz nje maksimum na duže staze, jer ovi povremeni bljeskovi ne vode daleko....a igra tako lep tenis, baš po mom ukusu ...
                      ... i potreban joj je jedan dobar psiholog, jer ima problema sa mentalnom snagom... tu je jako tanka... sklona samodestrukciji... što je u surovom profesionalnom sportu nedopustivo...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Treneri i zdrava atmosfera imaju veliki uticaj na igraca, npr. pogledajte trening:

                        Indian Wells 2008: http://www.youtube.com/watch?v=sXgBb...85DA408BAAE480 - Ana se smeje, okruzena je ljudima, i uziva na treningu..

                        Indian Wells 2011: http://www.youtube.com/watch?v=zNM5R...eature=related - Ana iznervirana, sama sa jednim trenerom...

                        Mada, najveci uticaj ima ona sama, jer sama sebi je najveci neprijatelj, ako se ne smiri u glavi, nece biti ni dobrih rezultata na turnirima...
                        Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

                        Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

                        Comment


                        • Miami R4: (2) Kim Clijsters def. (19) Ana Ivanovic 7:6 (4) ; 3:6 ; 7:6 (5)

                          Ana je dokazala da je strucnjak u tenisu, jer samo strucnjak ne moze da iskoristi prednost od 5:1 u trecem setu, 3 vezane mec lopte, a kasnije i jos nekoliko...Bravo Ana, majstore :/
                          Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

                          Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

                          Comment


                          • Znam samo jedno, neće mi pasti na pamet da skoro gledam ženski tenis
                            Ne bih ni gledala da nije istovremeno sa muškim turnirom. Ovo večeras što nam je priredila, neću joj uskoro oprostiti...ovo je prevršilo svaku meru dobrog ukusa. Tačka.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sva sreca pa je nikad nisam ni gotivio, inace bih razbio tv i bacio bih ga sa terase. Sram je bilo za ono.

                              Comment


                              • Potpuno se slazem s tobom,a najvise joj zameram sto kad igra protiv Jelene,onda je maksimalno motivisana da pobedi...

                                Comment

                                Working...
                                X