Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: WTA - ANA IVANOVI?

    Dakle shtreba se za ispit pa mi Ana nije bila na listi prioriteta! ;D I onda odem da proverim rezultate i skontam da sam ispala debil :o Drago mi je da je Anchi dobila Garbinovu, i sorry svima na ovom mom "izletu"
    BRAVO ANA!!!

    Comment


    • #62
      Odg: WTA - ANA IVANOVI?

      Anci veceras ima nezgodnu protivnicu.
      F.Schiavone je pobedila Henin nedavno, ako se dobro secam :-\
      Ali Anci na ovoj slici izgleda sigurno i samouvereno, to je vazno. Ajde Anci!!!



      p.s. ako neko slucajno ima link za live stream gde se mogu pratiti devojke, bila bih zahvalna ako bi mi poslao PM sa istim

      Comment


      • #63
        Odg: WTA - ANA IVANOVI?

        znam da ste rekli da linkove za live stream saljemo preko pm-a,ali ja ne mogu da posaljem pm,prijavljuje mi neku gresku :-\

        @angelnfs4
        probaj ovde,ali koliko ja vidim prenosice samo drugi mec
        http://myp2p.eu/competition.php?comp...cipline=tennis
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #64

          Comment


          • #65
            Odg: WTA - ANA IVANOVI?

            Bravo Anchi...bash sam uzivala gledajuci mech...samo tako neko nastavi!

            Comment


            • #66

              Comment


              • #67
                Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                Ja bih da pobedi Jelena jer ona gubi u medjusobnim susretima 1-4. Voleo bih da izjednaci na 4-4 i da to bude pravo i veliko rivalstvo.

                Comment


                • #68
                  Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                  @Bojana
                  Hvala puno na linku Bojana, nadam se da ce se neko setiti da prenosi ovo SF.

                  Ja zelim da Anci nastavi svoju seriju i pobedi i ovaj put.
                  Zasluzila je svojom igrom i kvalitetom i mesto u finalu i sansu za revans za finale AO.



                  Nikako ne bih volela da je neko sada zaustavi, igra odlicno a i pravi je andjeo

                  Comment


                  • #69
                    Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                    Bravo Anci!!!!

                    Comment


                    • #70
                      Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                      Bravo ANA............ idemo na broj 1

                      Comment


                      • #71
                        Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                        Ani,najiskrenije cestitke!!!!
                        EDIT:I njenim fanovima sa ovog foruma,naravno

                        Comment


                        • #72

                          Comment


                          • #73

                            Comment


                            • #74
                              Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                              Ta izjava Davenport je tako zlobna prema JJ, prvo je rekla da su Ana i JJ potpuno razlicite a onda dodala da je Ana, lepa, slatka itd. Medjutim to ni ne cudi s'obzirom da je Lidsay imala mali nesporazum sa Jelenom kada ju je JJ slucajno pogodila loptom prosle godine.

                              Comment


                              • #75
                                Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                                Evo nesto jako lepo i zanimljivo.

                                FREQUENT FLIERS

                                Nadal arrived in Miami in the wee hours Monday on a private plane from Indian Wells, Calif. Among the passengers on the plane was Ana Ivanovic, the Serbian world No. 2, who won the Indian Wells final on Saturday. Nadal lost in the semis to Novak Djokovic and decided to fly private. He had an extra seat on the plane and offered to let Ivanovic hitch a ride.

                                http://www.miamiherald.com/673/story/469141.html
                                CESTI LETACI
                                Nadal je stigao u Miami u ranim jutarnjim satima, privatnim avionom iz Indian Wells-a, Calif. Medju putnicima je bila i Ana Ivanovic, srpski br. 2, koja je osvojila Indian Wells u subotu. Nadal je izgubio u 1/2 finalu od Novaka Djokovica i odlucio da leti privatnim avionom. Posto je imao jedno prazno mesto ponudio ga je Ani.

                                Comment

                                Working...
                                X