Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ana ima novog decka, nekog anonimusa

    http://www.isopix.be/persfotos_photo...992815-st.aspx
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Gledao sam ga kada sparinguje sa Novakom..
      Ja bih više (u)radio sa Novakom..
      Ali zato Monako, "Ibica", gel na kosi itd..

      Comment


      • Jebote ko nju sve nece smuvati. Pu gade jedan.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • evo ko je taj lik

          http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=209527
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Hahaha, maznula Ana Noletu frajera.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ok joj je tip, bravo devojko

                edit: mada na ovim slikama sa foruma mi izgleda nekako overdressed
                Last edited by Shardonnay; 26-01-13, 18:14.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment




                • Ana Ivanović ima novog izabranika 26-godišnji Mark Stilitana, koji je rođen u Velikoj Britaniji, a živi u Monaku.Stilitano je sin bogataša koji se bave prodajom elitnih vila na Azurnoj obali, a inače radi u firmi "Bombardier", koja proizvodi avione i jahte i ima predstavništva u 25 svetskih zemalja. Svom nerazdvojnom prijatelju Novaku Đokoviću Mark je čak poklonio jedan privatni avion.
                  Njih dvojica se u poslednje vreme intenzivno druže, a preduzetnik je čest gost u loži srpskog tenisera. Zajedno su letovali u Crnoj Gori, a upravo je Nole upoznao Anu sa Markom, pa su se ubrzo zbližili i započeli romansu.
                  Fotografi su ih uhvatili kako na zabačenoj plaži u Melburnu razmenjuju zagrljaje i poljupce, mada nijedno od njih dvoje nije javno priznalo da su zajedno.
                  Atraktivni Britanac je nekoliko puta bio u Srbiji, a veliku pažnju je privukao na dorćolskom turniru Serbia open, gde se sprijateljio i sa Noletovim roditeljima.
                  Zanimljivo je da se Stilitano i sam bavio tenisom, ali je odustao nakon lošeg plasmana na ATP listi. Takođe voli polo i golf, kao i vožnju motora.
                  Last edited by miloolja; 26-01-13, 20:15.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Anina oprema za RG

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Vidim da niko nije odavno ništa pisao u ovoj temi. Ana se polako vraća, pobjede u Fed cupu, onda u Stutgartu i nesrećan poraz od Mashe. Nadam se da će na RG ući u 1/4 finale, a tamo je sva moguće...
                      http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                      Sve je rečeno...
                      Majstor svoga posla...

                      Comment


                      • Tacno,vidi se napradak u Aninoj igri.
                        Do skoro bi mentalo "pala" kad protivnica vodi 4-1,ali Ana je uspela da se vrati u mec,nije ga dobila,ali ako nastavi dobrom igrom a time i jos vise stekne samopouzdanja bice i sve bolji rezultati,ajde Ana
                        Last edited by Pertla; 28-04-13, 16:19.
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Ana i Najdžel prekinuli saradnju... http://anaivanovic.com/news/ana-and-sears-part-ways
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kasnis, kasnis...na Wimbledon temi su joj vec nasli i novog trenera

                            Comment


                            • Kakve veze Ana ima sa W?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X