Strana 4 od 70 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 14 54 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 46 do 60 od 1047

Tema: WTA - Ana Ivanovic

angelnfs4
    Guest

Odg: WTA - ANA IVANOVI?

Doha:
    Ivanovi?eva se povukla
    Reuters

Srpska teniserka Ana Ivanovi? povukla se sa turnira u Dohi, javila je zvani?na pres sluba takmi?enja.
    Ivanovi?eva je u drugom kolu savadala Beloruskinju Olgu Govorcovu, a u finiu me?a izvrnula je zglob leve noge.
    Povreda u prvom momentu nije izgledala ozbiljnije, pa je naa teniserka me? odigrala do kraja i pobedila.
    Ipak, najbolja srpska teniserka je odustala od daljeg u?e?a na turniru, da ne bi rizikovala teu povredu.

Ivanovi?eva je bila postavljena za prvog nosioca turnira i u tre?em kolu trebalo je da se sastane sa Poljakinjom Agnjekom Radvanskom.

Turnir u Dohi se igra za nagradni fond od 2,5 miliona dolara.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=285846

2. Your Google Adsense code here
    Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475400

bitno je da se dobro oporavi, ovo su nezgodne povrede.....

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

Active Member Biljana avatar
    Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    485

Iskreno se nadam da je povreda minimalna i da nije htela da rizikuje ve?u povredu daljnim nastupima. Samo nek se oporavi , tek je po?elo...
    I ?isto poena radi, valjda ?e Kuznjecova odigrati svoj me? , kako ga je po?ela , i da ?e ispasti. Da podsetim , prole godine je bila finalista.
    Trenutno 5:2 za S.Bammer

angelnfs4
    Guest

26. februar 2008. | Izvor: B92, Tanjug | Nina Kolundija
    [size=12pt]Ana se nada da ?e igrati[/size]

Reuters
    Druga teniserka sveta Ana Ivanovi? izjavila je u utorak da veruje da ?e do srede biti spremna da igra u drugom kolu turnira u Dubaiju, mada i dalje ima problema sa povre?enim sko?nim zglobom. Ivanovi?eva se povredila prole sedmice na turiru u Kataru u poslednjem gemu me?a sa Beloruskinjom Olgom Govorcovom. Posle intervencije lekara vratila se na teren i dobila me?, ali je potom morala da se povu?e.

"Sada je mnogo bolje nego to je bilo pre par dana. Ako nita drugo, ne ose?am nikakav bol dok hodam, to je odli?an znak. Provela sam dosta besanih no?i, jer samo morala da stavljam led na povre?eni zglob i u toku no?i. Bilo je pakleno, ali mi je definitivno pomoglo da se oporavim bre nego to se pretpostavljalo", rekla je Ivanovi?eva.

Reprezentativka Srbije kae da je jo ponedeljka ujutru mislila da ?e morati da otkae u?e?e na turniru u Dubaiju, ali da je optimista.

"U ponedeljak zglob nije izgledao ba dobro, ali je u toku poslepodneva dolo do naglog poboljanja. Zbog toga sam prvi put izala na teren i trenirala. Odradila sam jo jedan trening i sada mogu da kaem da su anse da iza?em na teren ve?e od 50 odsto"
    , rekla je Ana na konferenciji za novinare.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=286578

angelnfs4
    Guest

26. februar 2008. | Izvor: B92

Ana sa Vajdiovom

Srpska teniserka i druga igra?ica sveta Ana Ivanovi? igra?e u drugom kolu turnira u Dubaiju sa ?ekom teniserkom Nikol Vaidiovom. ?ehinja se u drugo kolo plasirala poto je u prvom savladala Japanku Aiko Nakamuru (6:3, 6:0).

Ana Ivanovi? i Nikol Vaidiova, koja je 14. igra?ica sveta, igrale su tri puta do sada, a srpska teniserka vodi sa 2:1 u pobedama. Srpska teniserka poslednji put je pobedila ?ehinju prole godine na Vimbldonu, kada je bila bolja sa 2:1, po setovima (4:6, 6:2, 7:5).

Turnir u Dubaiju igra se za nagradni fond od 1.500.000 dolara.

angelnfs4
    Guest

Anci igra danas u 18.30h po nasem vremenu

Evo ga head to head sa Vaidisovom

Samo da je zglob dobro ???
    Napred Anci, trebaju ti ti bodovi ;)

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    485

Sedmica sa mnogo izazova / February 24, 2008
    Sva desavanja u Dohi ove sedmice su umnogome poremetili moje planove. Sa fizicke strane gledano, to je bio najbolniji dogadjaj koji mi se dogodio do sada na teniskom terenu.

Sa obzirom na samu povredu najvise mi je zasmetalo to sto sam zaista bila potpuno spremna za ovaj turnir ali i uverena da cu postici dobar rezultat na ovom turniru. Bila sam takodje vrlo blizu pobede u tom mecu kada sam se okliznula!

Ali ja i dalje ostajem sigurna u sebe. Ovakve stvari se desavaju, i sve je to deo karijere svakog ko se bavi profesionalnim sportom. To je bio jos jedan izazov, jos jedno veliko iskustvo za mene. Takodje treba reci da su posledice mogle biti mnogo gore...

Pobeda u mecu u kome sam povredila clanak je ono sa cime sam najvise zadovoljna. To je za mene bilo veliko dostignuce i na to gledam sa velikim ponosom.

Pocetak sezone je bio vrlo dobar. Moj renking je najvisi od kada igram tenis u stvari vraticu se na tu poziciju sutra i do sada sam izgubila samo dva meca, u oba slucaja od teniserki sa samog vrha. Nadam se da cu se oporaviti od povrede clanka na vreme kako bih mogla da igram na turniru u Dubajiu u sredu.

Moj kondicioni trener Skot je zaista neverovatan. On se potpuno posvetio saniranju moje povrede i spreman je da ucini sve sto je u njegovoj moci kako bi oporavak isao bez problema. U ovom trenutku sve ide po planu.

U periodu manjem od dva meseca imala sam priliku da upoznam tako mnogo razlicitih kultura. Ovu sezonu sam zapocela u Hong Kongu, zatim sam provela nekoliko sedmica u Australiji, vratila se u Evropu na par sedmica, a sada sam na Srednjem istoku. Za samo nekoliko sedmica odlazim u Kaliforniju. Tako mnogo razlicitih mesta i nacina zivota.

Sigurno je da cu sa uzivanjem provesti nekoliko slobodnih dana u Los Andjelesu pre samog odlaska u Indijan Vels. Uvek osecam veliko zadovoljstvo provodeci vreme na tom turniru tako da sa nestrpljenjem ocekujem moj ponovni odlazak tamo.

Zelela bih da se zahvalim svima koji su mi poslali cestitku ili poklon za Dan zaljubljenjih. To je bio vrlo lep znak paznje od svih vas. Takodje zahvaljujem se mnogo za sve poruke podrske koje ste poslali ove sedmice.

Sa ljubavlju
    Ana

ps. Rezultat protiv Vaidisove 6:4 6:0

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475400

bravooooooooo

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    485

Ivanovic vs. Dementieva

Ana je igrala jako loe i zaslueno je izgubila. Me? je bio dosadan i verovatno ga ne bi ni gledala da nije ona igrala. Dok za prethodni me?
    Henin vs. Schiavone sve pohvale. Obe su bile dobre a italijanka neverovatna.

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475400

teta za anu, no...nema veze, sutra je novi dan bi?e jo turnira.......

elena
    Guest

Steta za Anu ..Mozda se jos uvek nije u potpunosti oporavila od povrede..Ja se uzdam u nasu JJ da ce sada napraviti nesto u Dubaiu kad je Henin ispala :-\...Mozda je ovo krizna godina za Henin..Ne bi bilo lose da to iskoriste Ana i Jelena..Mada ,mislim da ce ipak ovo biti godina Marie Sharapove...Iako bih vise od svega volela da to budu Ana i JJ..Vazno je da budu zdrave i da se ne povredjuju..U talenat i rad ne sumnjam..

moya
    Guest

Dementieva je sve vracala veoma agresivno i duboko, Ana nije mogla da izdrzi takav tempo i pravila je puno gresaka.

Bella
    Guest

Auuuuu, nisam u toku! Ana je ispala?! ??? :-[ Eeeee bez veze, uzdala sam se pre u nju nego u JJ na ovom turniru, jer mi se chini da ima vishe shansi nego JJ...ali, eto, sta je tu je...bice bolje! ;)

Senior Member
    Datum registracije
    22.08.2007
    Moć reputacije
    472

[quote author=Bella link=topic=479.msg18371#msg18371 date=1205845947]
    Auuuuu, nisam u toku! Ana je ispala?! ??? :-[ Eeeee bez veze, uzdala sam se pre u nju nego u JJ na ovom turniru, jer mi se chini da ima vishe shansi nego JJ...ali, eto, sta je tu je...bice bolje! ;)
    [/quote]

Bella, naglasak je na boldanom tekstu! ;)

Deja01
    Guest

[quote author=Bella link=topic=479.msg18371#msg18371 date=1205845947]
    [/quote]

Dakle ti stvarno nisi u toku!

Strana 4 od 70 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 14 54 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •