Strana 3 od 70 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 1039

Tema: WTA - Ana Ivanovic

Active Member Biljana avatar
    Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    463

Odg: WTA - ANA IVANOVI?

Pretpostavljam da ?e prenositi eurosport.

2. Your Google Adsense code here
    moya
    Guest

Bice zanimljivo, samo ne znam da li ce JJ igrati jer ona je valjda povredjena.
    U svakom slucaju

VAMOS JJ, MASHA & ANA

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    463

Ana ima tei reb . Venus Williams, Maria Sharapova a u finalu neko sa Jelenine polovine a potpuno je sve jedno koja ako uopte uspe da stigne u finale . Tj. ako igra u finalu i pobedi?e (Jelenu, Annu Chakvetadze, Danielu Hantuchovu ili Svetlanu Kuznetsovu)

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    463

Wednesday, February 20, 2008

Centre Court (from 15.00hrs)
    1. Dechy vs. Kuznetsova
    2. Ivanovic vs. Govortsova (NB 16.30hrs)
    3. Sharapova vs. Voskoboeva
    4. Knapp vs. V.Williams
    5. Shvedova vs. Jankovic

Court 1 (from 15.30hrs)
    1. Chakvetadze vs. Li
    2. Razzano vs. Peer (NB 16.30hrs)
    3. Tanasugarn vs. Mauresmo

Court 2 (from 15.30hrs)
    1. Yan vs. Safina
    2. Schnyder vs. Cibulkova (NB 16.30hrs)
    3. Medina Garrigues vs. Kirilenko
    4. Kleybanova/Voskoboeva vs. Peschke/Stubbs

Court 4 (from 15.30hrs)
    1. Bammer vs. Niculescu
    2. Rodionova/Rodionova vs. Safarova/Zvonareva (NB 17.00hrs)
    2. Dechy/Safina vs. Husarova/A.Radwanska (NB 18.00hrs; after suitable rest)

Court 10 (from 15.30hrs)
    1. Sugiyama vs. Morita
    2. Garbin vs. A.Radwanska (NB 16.30hrs)
    3. Ditty/Hrdinova vs. Srebotnik/Sugiyama

Senior Member
    Datum registracije
    29.03.2007
    Moć reputacije
    465

[size=14pt]AI: Ne znam da li nastavljam turnir[/size]

Prvi nosilac turnira u Kataru Ana Ivanovi? moda ?e morati da se povu?e sa takmi?enja zbog povrede ?lanka u me?u drugog kola sa Olgom Govorcovom u sredu. Srpska teniserka, finalista prolomese?nog Otvorenog prvenstva Australije, okliznula se blizu osnovne linije i pala sa bolnom grimasom na licu, ali je posle ukazane pomo?i uspela da osvoji jo dva poena i dobije me?.

Posle me?a bilo je vidno da je u bolovima, jer nije mogla normalno da hoda i neizvesno je da li ?e mo?i da igra u osmini finala sa Poljakinjom Anjekom Radvanskom.

"Definitivno me mnogo boli i teko mi je da se oslonim na taj ?lanak. Lekari misle da je u pitanju istegnu?e, ali mora?u da sa?ekam da vidim kako ?e reagovati preko no?i. Pokua?u da se oporavim i vidim da li ?u mo?i na teren", rekla je Ivanovi?eva.

Prvi nosilac turnira u Dohi rekla je da je imala velikih problema da zavri me?.

"Malo sam se uplaila i mislila sam da ne?u mo?i da zavrim me?. Jednostavno sam rizikovala i ne znam kako sam uspela da odigram do kraja. Znala sam da moram da pokuavam udarcima jer nisam mogla da tr?im", objasnila je Ana Ivanovi?.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=285748

[size=14pt]Tennis-Injured Ivanovic in doubt for Qatar Open third round[/size]

Wed Feb 20, 2008 5:33pm GMT

By Barry Wood

DOHA, Feb 20 (Reuters) - Top seed Ana Ivanovic may be forced to withdraw from the Qatar Open after suffering an ankle injury on her way to the third round on Wednesday.

The Serbian, who reached last month's Australian Open final, was just two points from victory against Olga Govortsova of Belarus when she slipped on the baseline and collapsed in agony.

Ivanovic was able to continue after her left ankle was taped and, from 30-30, she held off a game point and won the last three points to claim a 6-3 6-1 second round victory.

But after the match she was clearly in pain, was unable to walk properly and was doubtful she would be able to play her next match against Poland's Agnieszka Radwanska.

"It definitely hurts a lot and I have difficulty to step on it," Ivanovic told Reuters.

"They think it might be a strain. I have to wait and see how it reacts overnight. But honestly it's very questionable for tomorrow. But I'll try to recover as best I can and see if I can go on court.

"I was a little bit scared and thought I couldn't finish the match. I just took my chances and don't know how I managed to finish. I knew I had to go for my shots because I couldn't run or go into deep rallies."

Strong winds meant that many players found it difficult to establish a rhythm or execute a game plan.

http://uk.reuters.com/article/tennis...76399620080220

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    463

Jedva sam dola do informacije o Jeleni . Ona je ipak igrala i pobedila ( tri seta.naravno)
    Thursday, February 21, 2008

Centre Court (from 15.30hrs)
    1. Ivanovic vs. A.Radwanska
    2. Cibulkova vs. V.Williams
    3. Sugiyama vs. Jankovic
    4. Sharapova vs. Tanasugarn

Court 1 (from 16.30hrs)
    1. Medina Garrigues vs. Wozniacki
    2. Li vs. Peer
    3. Chan/Chuang vs. V.Williams/Wozniacki

Court 2 (from 15.30hrs)
    1. Bammer vs. Kuznetsova
    2. Zvonareva vs. Safina
    3. Husarova/A.Radwanska vs. Peschke/Stubbs
    4. Morita/Niculescu vs. Srebotnik/Sugiyama (after suitable rest)

Court 10 (from 17.00hrs)
    1. Black/Huber vs. Shvedova/Uhlirova
    2. Makarova/U.Radwanska vs. Medina Garrigues/Ruano Pascual (after suitable rest)

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475378

ana ivanovi? pod znakom pitanja za sutra zbog povrede....

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    463

Da li si gledao me?? Ba nepotrebna povreda . Startovala je u suoer formi ..

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475378

nisam gledao, ovo je to sam pro?itao iz pisanih izvora..... vide?emo sutra, poto sam ?itao da je povreda sko?nog zgloba, moda ne bi trebala mnogo da rizikuje, takvoj povredi treba vreme da se sanira, ne puno ali 3,4 dana mirovanja.....

moya
    Guest

Ja sam gledao. Bilo je strasno kad je pala i pocela da place, izgledalo je kao da je nesto slomila i jako ozbiljno. Onda joj je ukazana pomoc i na kraju je odigrala 3 fantasticna vinera i pobedila. Protivnica je bila bas bedna jer se jedva i pozdravila na mrezi. Inace ona je juce pobedila Mirzu tako sto se Mirza isto povredila i na kraju predala mec.

Nadam se da ce Ana biti OK i da ce nastaviti turnir.

angelnfs4
    Guest

[quote author=Biljana link=topic=479.msg17198#msg17198 date=1203550260]
    [/quote]

Kada te, ustvari, ne zanima Ana i njena [ moguce- tezha (namerno th)] povreda, mogla bi da o ostalim igracicama postujes u njihovim temama (mozda te zanima kao NHL i NFL ekipe za koje niko nije cuo ) Ne mogu da verujem da sam se slozila sa nekim iz tog dela foruma
    Pokusaj da otvoris temu...- ako ti nesto nije jasno - MOD-ovi i ADMIIN-i su uvek tu da pomognu ako ne umes sama ;D
    Nije lepo postovati u ovoj temi kao da je turnir tema, pogotovo sto se Ana povredila( nadam se ne mnogo, ali sve jedno) a ovde izgleda nikoga za to nije briga- sto se ne cudim ?
    Opet isto, pametni na sve strane
    p.s. Patriota ti umes da otvoris temu, kolio sam videla? Ovde je pola stvari Pomozi "Novosadjanki" da postuje na mestu

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    463

[quote author=angelnfs4 link=topic=479.msg17201#msg17201 date=1203563556]
    [/quote]

Kada te, ustvari, ne zanima Ana i njena [ moguce- tezha (namerno th)] povreda, mogla bi da o ostalim igracicama postujes u njihovim temama (mozda te zanima kao NHL i NFL ekipe za koje niko nije cuo ) Ne mogu da verujem da sam se slozila sa nekim iz tog dela foruma
    Pokusaj da otvoris temu...- ako ti nesto nije jasno - MOD-ovi i ADMIIN-i su uvek tu da pomognu ako ne umes sama ;D
    Nije lepo postovati u ovoj temi kao da je turnir tema, pogotovo sto se Ana povredila( nadam se ne mnogo, ali sve jedno) a ovde izgleda nikoga za to nije briga- sto se ne cudim ?
    p.s. Patriota ti umes da otvoris temu, kolio sam videla? Ovde je pola stvari Pomozi "Novosadjanki" da postuje na mestu
    [/quote]
    Ne otvaram temu turnira u dohi , iz razloga to ne prime?ujem da to na forumu zanima bilo kog osim Patriote , i moya je prokomentarisao , dok se svi ostali bave islklju?ivo Nadalom. Kako je ovo tema o Ani , naravno da ?u tu postovati o turniru na kom ona u?estvuje.
    Kako ti je palo na pamet da me ne zanima njena povreda? Sigurno je to tvoja potreba za uzajamno runim postovima,vredjanjima...
    Ako si mislila na moj komentar da je povreda bila nepotrebna, objasni?u ti. Ona je u momentu povre?ivanja vodila sa 5:1 a pri tom se borila za svaki poen kao da rezultat nije takav. Ina?e , ja uopte ne elim da nastavi turnir ako joj je zdravlje ugroeno. Ipak, uvek postoji nada da povreda nije tako strana kao to je izgledalo.
    ps. Kada je Djokovi? predao me? Davidenku meni je njegovo zdravlje bilo daleko vanije od rezultata nae reprezentacije dok su mnogi postovale kritike i nerazumevanje iako pre toga nisu prokomentarisali nijedan me? (njih nisi kritikovala)

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475378

[quote author=angelnfs4 link=topic=479.msg17201#msg17201 date=1203563556]
    [/quote]

[/quote]

uopte ne shvatam poentu ovog tvog posta, ovde nijedan post nije napisan a da se ne spominje Ana Ivanovi?, a kao to re?e Biljana ona u?estvuje na turniru u Dohi, pa se tako prati i taj turnir uz ovo, dobro u?estvuje i JJ pa ?emo i tamo vremenom neto prokomentaristi, ali ovde ne vidim neki straan off......i da je to tako skandalozno kao to ti predstavlja tako da ne dramatizuj stvari......

kad bacim pogled opet na ovaj tvoj post, vidim ustvari da je to jedini off na ovom mestu, jer si samo pokuala da podbode nekog i da izazove reakciju neku, to nije u skladu sa pravilima foruma zar ne, ne vidim nikakvu poentu ovog posta...

moe da se otvori topik doha, moe ali i ne mora imamo topike o naim igra?icama pa moe tamo da se postuje o njihovim me?evima na ovom turniru......

sad gledam i ostale bisere ovog posta, ali kada vidim vreme u koje je pisano, mogu da razumem.......

moya
    Guest

Mislim da je logicno da ovde komentarisemo Anine rezultate i desavanja na svim turnirima na kojima igra.

Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    463

Evo sa Aninog sajta detaljno o me?u i povredi:

Ana iako povredjena prolazi u trece kolo

February 20, 2008 /

Ana je pobedila teniserku broj 48 u svetu Olgu Govorcovu rezultatom 6-3, 6-1 i tako se plasirala u trece kolo Qatar Total Open-a.Medjutim, samu pobedu zasenila je povreda clanka koja se dogodila u trenutku kada su Anu (prvi nosilac na ovom turniru) delila samo dva poena od pobede.

Ana je ostala da lezi na terenu sa suzama od bola, ali je nakon hitnog lecnickog tajm auta uspela da ustane i osvoji nekoliko poena za konacnu pobedu.Anin nastavak igranja na ovom turniru je pod velikim znakom pitanja.

Sve je krenulo onako kako i treba i Ana je cak uspela da se vrlo lako prilagodi cak i ekstremno vetrovitim uslovima za igru. Ana nije imala vecih problema sa svojim protivnikom, koji je mora se priznati igrao dosta solidno.

Ana je uspela da vec u prvoj prilici oduzme servis svojoj protivnici i povede sa 3-0. Dosta dobro je kontrolisala igru i igrala raznovrsno sa osnovne linije. Uspevala je da odigra sve moguce vrste spinova, ali isto tako da povremeno snazno udari lopticu u uslovima koji nisu bili bas najbolji za igru.

Mada je izgubila svoj servis u petom gemu, Ana je uspela da osvoji prvi set rezultatom 6-3.

Slican scenario se odvijao i u drugom setu, mada je Ana postala cak i sigurnija dolazeci u rezultatsku prednost od 5-1. Pri Aninom vodjstvu 15-30 na servis Govorcove Ana je iskrenula clanak i sa velikim bolom ostala lezati na terenu.

Doktor je stigao vrlo brzo i pritekao u pomoc igracici broj 3 u svetu, najpre dok je Ana jos lezala na terenu a zatim je u pomoc pritekao i sudija pomogavsi Ani zajedno sa doktorom da doseta do njene stolice. Anin povratak na teren je izgledao dosta neizvestan, ali nakon nekoliko minuta pruzanja doktorske pomoci cinilo se da sama povreda nije toliko ozbiljna da prisili Anu da preda ovaj mec.

Ana se podigla sa svoje stolice i na zadovoljstvo publike zauzela svoju poziciju na osnovnoj liniji kako bi primila servis Govorcove. Njen prvi retern zavrsio je u mrezi i rezultat je tada glasio 30-30. A zatim su usledila dva Anina bombasticna vinera donevsi Ani konacnu pobedu u ovom mecu koji je trajao 84 minuta.

Odmah nakon meca zapoceo je tretman lecenja Anine povrede, mada je ona u stvari morala prvo da obavi kratki intervju u media centru. Ana je tom prilikom rekla: Osetila sam veoma jak bol. Nikada pre na teniskom terenu se nisam tako ozledila, ali srecom cini se da nista nije puklo(ligamenti). Vrlo sam sretna i ponosna na sebe da sam bila u stanju da zavrsim ovaj mec.

Doktori misle da se mozda radi o uganucu. Moracu da sacekam i vidim kakva reakcija ce se dogoditi nocas. Iskreno receno, moj sutrasnji nastup je pod znakom pitanja. Ali svakako da cu pokusati da se oporavim najbolje sto mogu i procenim da li zaista mogu da izadjem na teren.

Ana ce nastaviti sa tretmanom ove povrede veceras i odluka o nastavku igranja na ovom turniru ce biti donesena u cetvrtak ujutro. Ako ona i uspe da napravi po svemu sudeci cudesan oporavak u trecem kolu ovog turnira ce igrati protiv Poljakinje Agnjeske Radvanske.

Strana 3 od 70 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •