Strana 12 od 70 PrvaPrva ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 166 do 180 od 1047

Tema: WTA - Ana Ivanovic

VIP jinxy avatar
    Datum registracije
    07.08.2007
    Moć reputacije
    545

Odg: WTA - ANA IVANOVI?

Svaka cast,Anci!Bravoooooooo!
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

2. Your Google Adsense code here
    angelnfs4
    Guest

Valjda se nece ljutiti niko, bilo mi je zao da smanjujem slike, a ova zbog zastave posebno

elena
    Guest

Ana svaka cast!!!! ,,BRAVOOO!!!
    Takodje sam bila ganuta dok je intonirana himna

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475429

svaka cast nasoj maloj ani,,ali uspesi i obavezuju,ali sad nije noc za ovakve komentare,sad je noc za slavlje, i euro 2008! ;D
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

RenaRafa
    Guest

Jao sta reci posle ovakvog znacajnog finala za Anu i naravno njene fanove,bilo je divno i zasluzeno je pobedila! Blistala je kao dijamant od srece i onaj pehar joj tako lepo stoji Danas pocinje novi zivot za Anu.Ostvarila je svoje snove,usla u tenisku elitu,osvojila pehar i prvo mesto,dobila gomilu novca,ima cak i Rolex sat za sponzora,heheh. Nadajmo se da je ovo tek pocetak jedne nove bajke.

hogar
    Guest

kraljica!!!!!!

Active Member
    Datum registracije
    28.04.2008
    Moć reputacije
    459

ana cestitam na pobedi i no. 1!!!
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

moya
    Guest

;D ;D Oni su ludi.

Shortly before the French Open began, Ana and her coaching team were travelling back to their hotels after an exhausting practice session. During the car journey Scott Byrnes (strength and conditioning coach), Sven Groeneveld (tennis advisor) and Marcin Rozpedski (hitting partner) all promised that they would do something outrageous if Ana won the tournament...

Ana's brother Milos joined in, and so the four gave their word that if Ana won the event, they would run around the Arc de Triomphe while each wearing one of Ana's adidas dresses.

True to their words, the quartet made a mockery of themselves in the early hours of Sunday morning, after a celebratory dinner.

Ana herself could not stop laughing!

elena
    Guest

Odlicna fora sto su se treniri , brat i sparing partner obukli o ove Aninu haljinicu

Active Member milanche avatar
    Datum registracije
    25.03.2010
    Moć reputacije
    404

;D ;D ;D ;D sta reci...

BEST
    Guest

CESTITKE ANI , SAD PREDSTOJI TEZI DEO - OSTATI NA VRHU !!!!

KAMO SRECE DA SVI NASI SPORTISTI OVAKO PREDSTAVLJAJU
    SVOJU ZEMLJU , SVOJ NAROD I STO JE NAJBITNIJE - GRADJANE SRBIJE

JOS JEDNOM VELIKO HVALA ANI NA TOME STO SMO SE SVI U SUBOTU
    OSECALI PONOSNO I SRECNO , UZ PO KOJU SUZU RADOSNICU - barem ja, moram da priznam

AJDE !!!!

SPORT KLUB
    BEST

Member
    Datum registracije
    24.08.2006
    Moć reputacije
    500

Vec sam napisao u temi RG al ajde i ovde BRAVO ANA NAJBOLJA SI I NAJLEPSA I SAMO TAKO NASTAVI SVAKA CAST #1 IN WTA #1 IN OUR HEARTS

NEW ENGLAND PATRIOTS 3 TIME NFL CHAMPIONS, AND HUNGRY FOR MORE!!!

PATS FAN FOREVER!!!

WE'LL BE BACK NEXT YEAR EVEN STRONGER!!!!

angelnfs4
    Guest

[size=18pt]Bravo Anci!!! [/size]

Active Member Biljana avatar
    Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    485

Tako sam sre?na! /
    June 09, 2008

Kao to ste verovatno videli na fotografiji, super smo se proveli kada smo u subotu uve?e slavili moju pobedu. Otili smo u jedan od mojih omiljenih restorana u Parizu, i tamo smo bili do oko 1:30, a onda smo na putu do ku?e stali pored Trijunfalne kapije. Bilo nas je mnogo, bar 25, i za mene je bio poseban trenutak kada sam videla da su svi toliko sre?ni.

Ina?e, Scott, Sven, Marcin i moj brat nisu stvarno tr?ali oko Trijumfalne kapije policija ih je zausavila pre nego to su imali priliku da to urade!!

Jou uvek sam jako, jako sre?na! O ovome sam sanjala jo kao dete, i nema re?i kojima bih mogla da opiem kako se sad ose?am. Jednostavno, ?ista sre?a.

elela bih da se zahvalim svima vama koji ste me podravali proteklih godina. Dostizanje 1. mesta rang liste je bio jedan od mojih najve?ih ciljeva, a to to sam to uspela u isto vreme kada sam osvojila Grand Slam je prosto savreno.

Putovanje je bilo sjajno. Bilo je malo poteko?a usput, ali sam stalno ose?ala veliku podrku mnogih ljudi, i sada svi moemo da uivamo u tome.

Pariz ?e za mene uvek biti poseban grad. Tu sam stigla do svog prvog ?etvrt-finala Grand Slama, prvog finala, i sada do prve pobede. Svi su ovde bili sjajni prema meni.

Par dana se ne?u uhvatiti za reket trenutno mi je prioritet oping!

Voli vas
    Ana

Najnoviji upis u Anin dnevnik sa njenog sajta

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475429

kratko obavestenje

docek nase sampionke je u utorak(sutra) od 17h ispred platoa skupstine u Beogradu,Dodjite i pozdravite veliki uspeh nase sampionke!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

Strana 12 od 70 PrvaPrva ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •