Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

    Jos malo slika Ane Ivanovic 1.teniserke sveta, naseg sampiona




    Duvace vetar, mozda ce biti i kise ali... uzmi taj trofej, bas ide uz tebe, zelim da postujem slike sa tofejem danas u ovoj temi
    Nemoj da te uhvati trema danas Anci. Mozes ti to...samo jos ovaj mec...


    AJDE ANCI!!!!

    Comment


    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

      [quote author=angelnfs4 link=topic=479.msg24305#msg24305 date=1212830425]
      Jos malo slika Ane Ivanovic 1.teniserke sveta, naseg sampiona




      Duvace vetar, mozda ce biti i kise ali... uzmi taj trofej, bas ide uz tebe, zelim da postujem slike sa tofejem danas u ovoj temi
      Nemoj da te uhvati trema danas Anci. Mozes ti to...samo jos ovaj mec...


      AJDE ANCI!!!!
      [/quote]

      bravo angel ali od svih ovih slika prva je najjaca.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

        @ Liverpool FC
        Hvala

        Mislila sam da ce se vama momcima ta slika najvise svideti

        AJDE ANCI!!!!

        Comment


        • Comment


          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

            Mala moze opushteno na izbor za miss, PRELEPA JE!!! Ajde danas Anchi, uz tebe smo!!! DO POBEDE I GS TROFEJA!!!

            Comment


            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

              Ana je andjeo na zemlji! :o Jos nisam video u zivotu da neko tako bukvalno BLISTA u najpozitivnijem smislu.POEZIJA
              Hipnotise!

              Comment


              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                Woooooooooo hooooooooo! Plachem od srece i dernjam se po kuci: SAD SE VIDI, SAD SE ZNA, SHTO JE ANA NAJBOLJA!!!
                Zasluzila je ovo, igrala je extra danas i tokom celog turnira, reshila je ovo brzopotezno u dva seta i ni u jednom momentu nisam sumnjala u njenu pobedu. Slomila je Safinu i dokazala da je postala mnoooogooooo mentalno stabilnija nego shto je bila! Zasluzeno je na prvom mestu i zasluzeno je osvojila RG!!!
                AJDE ANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

                Comment


                • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                  BRAVO ANA, ZASLUZENA 1. GS TITULA I 1. MESTO

                  Posebno lepo za nju je sto se sve tako poklopilo. Sada se i zvanicno odvojila od ostatka WTA toura i pridruzila elitnom drustvu.

                  Comment


                  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                    Cestitke Ani na osvojenoj tituli Psihicki jaca, bolja igra i nagrada ne izostaje. Skorpija po horoskopu i ne zna drugacije, kad nesto resi to i ostvari. ;) Cestitke i fanovima.
                    Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                    Comment


                    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                      Ljudi ne znam za vas ali meni su krenule suze u trenucima intoniranja himne od ponosa i Aninog uzvisenog momenta.Ulepsala nam je zivot svima,hvala joj beskrajno

                      Comment


                      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                        I meni, ne samo kada je isla himna vec i kada je otisla da se izgrli sa porodicom i ekipom.

                        Comment


                        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                          [quote author=moya link=topic=479.msg24359#msg24359 date=1212853789]
                          I meni, ne samo kada je isla himna vec i kada je otisla da se izgrli sa porodicom i ekipom.
                          [/quote]


                          Da i meni jos tada ali me je potpuno dotuklo ono sa himnom i njom u kadru

                          Comment


                          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                            Mene je sve dotuklo Neizmerno sam srecna!!!

                            Comment


                            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                              BRAVO ANA!!!!!!!!!!!
                              ja sam presrecna a i mene je dotalno dotuklo kad je isla himna,rasplakala sam se!!!
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?







                                Bravo Anci !!!!!!!!!!!!!!


                                p.s. Sorry sto kasne slike, bas sam cmizdrila

                                Comment

                                Working...
                                X