Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc kod kupovine karata za F1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by nikola0406 View Post
    Pozdrav. Kao veteran odlazaka na Hungaroring preporucujem sledece. Nikako ne kupovati karte preko neta, nikada ali nikada se nije desilo da karata nema kod preprodavaca koje su i do 50 posto jeftinije. A ako ih kojim slucajem eto ne bude kupite ih redovno na stazi, mada se to garantovano nece desiti. Drugo, bio sam na Partizan- Real Madrid, Partizan - Lazio....veruj mi druze iako volim i Partizan i Ligu Sampiona, sa vikendom provedenim sa 22 bolida od po 900 ks i od kojih svaki proizvodi buku od 150db to nije ni blizu. Sto se tice toga da ne mozes da pratis celu trku, to nije tacno. Ogromni ekrani su pred tobom kada si na tribinama. Treba jednom da odes pa da vidis. To gledanje F1 kuci je puko prezivljavanje do zadnje nedelje jula ;) Ni blizu... Ukoliko zelite da idete u Madjarsku ceo F1 vikend, toplo preporucujem agenciju Robinson iz Bgd, nadjuza tradicija odlazaka, najkvalitet, najpovoljnije ubedljivo. Opet ponavljam, NE KUPUJTE KARTE PRE TRKE, kajace te se..Pozz....
    a vidis pola njih tvrde da se kupuju karte preko neta a pola njih govore da kupe karte tamo na stazi
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #32
      Originally posted by Iceman View Post
      a vidis pola njih tvrde da se kupuju karte preko neta a pola njih govore da kupe karte tamo na stazi
      Ma odvolje svakome. Ja samo kazem da ne bude eee nisam znao.;) npr. Srebrna ulaznica koja je redovna cena 250e bila ja placam tri god za redom 150e;) Ne znam koliko je preko neta ali nema sanse da je manje, plus ti neki transferi od 30e. Ja 2004 platio 30e da udjem na stazu u nedelju;) General admission, plus 15e da gledam trku sa Gold tribine;) Ukupno za ceo vikend van u najgorem slucaju treba 350e. U najgorem slucaju a taj je da platite najjeftiniju ulaznicu 100e, al to nema sanse da se dogodi, sem ako bas zelite da platite toliko.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Iceman View Post
        gold 2 i 3 su dobre ako oces da vidis start a prvu krivinu tesko koliko sam ja vidio na mapi staze !!!
        Gold 1 je i što se starta tiče bolja, pozicionirana je tačno naspram podijuma, a vide se i boksevi delimično! A ako neko hoće da vidi prvu krivinu onda je jedini logičan izbor Gold 4

        Comment


        • #34
          Originally posted by nikola0406 View Post
          Pozdrav. Kao veteran odlazaka na Hungaroring preporucujem sledece. Nikako ne kupovati karte preko neta, nikada ali nikada se nije desilo da karata nema kod preprodavaca koje su i do 50 posto jeftinije. A ako ih kojim slucajem eto ne bude kupite ih redovno na stazi, mada se to garantovano nece desiti. Drugo, bio sam na Partizan- Real Madrid, Partizan - Lazio....veruj mi druze iako volim i Partizan i Ligu Sampiona, sa vikendom provedenim sa 22 bolida od po 900 ks i od kojih svaki proizvodi buku od 150db to nije ni blizu. Sto se tice toga da ne mozes da pratis celu trku, to nije tacno. Ogromni ekrani su pred tobom kada si na tribinama. Treba jednom da odes pa da vidis. To gledanje F1 kuci je puko prezivljavanje do zadnje nedelje jula ;) Ni blizu... Ukoliko zelite da idete u Madjarsku ceo F1 vikend, toplo preporucujem agenciju Robinson iz Bgd, nadjuza tradicija odlazaka, najkvalitet, najpovoljnije ubedljivo. Opet ponavljam, NE KUPUJTE KARTE PRE TRKE, kajace te se..Pozz....
          Apsolutno si u pravu! I mogu, takođe, da se složim sa konstatacijom u vezi agencije Robinson, sa njima ne samo da imam pozitivno višegodišnje iskustvo, nego i mogu da garantujem da će svakom ko ode sa njima celokupan doživljaj biti za 50% bolji!

          Comment


          • #35
            Jel ide neko iz N.S.sa Robinsonom na trku?

            Comment

            Working...
            X