Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc kod kupovine karata za F1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Postoji nekoliko varijanti sto se tice ulanica (koristite onu sliku gore sto sam okacio, samo uzmite u obzir da su boxovi lose ucrtani i da pocinju fakticki kod Supergold tribine):
    Supergold 450e - pokriveno, gleda se tacno na boxeve
    Gold 1 300e - nepokriveno, pogled na boxeve ukoso, dobar pogled na grid i moze se videti prva krivina
    Gold 2 270e - nepokriveno, ne vide se boxevi, odmah preko puta safety cara i upravne zgrade, dobar pogled na sredinu grida

    Ovo su najbolje tribine, ovo sve dalje su ekonomske varijante. Dodajte na sve ovo hendling, i oduzmite da bismo karte uzeli ranije pa bi bile jeftinije. Otprilike onda opet dodjes na ove cifre.
    Dodaj na to oko 150 - 200e aranzman kod agencija, i dzeparac, sto je opet svakom po mogucstvu. Pa se preracunavaj

    xaxa blago receno ispod 1000 eura nema se sto ic salim se
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #17
      Originally posted by bice View Post
      To je negde oko 500 evrica sve ukupno plus negde oko 100 evra za dzeparac...Ispade mnogo...
      Skupicu valjda za neku godinu,zaista bih voleo da odem...
      Nego predstavlja problem sto nisam punoletan i bicu tek za 2 godine... ;) Mada treba i pare skupiti
      Zato se za to skupljaju pare godinu dana
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Ja cu radije da se uputim put Humske 1 u zadnjem kolo kvalifikacija za Ligu Sampiona nego da idem na Hungaroring
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Originally posted by MikoSurvivor View Post
          Ja cu radije da se uputim put Humske 1 u zadnjem kolo kvalifikacija za Ligu Sampiona nego da idem na Hungaroring
          ja cu pre poc da gledam F1 a na marakanu posle toga idem odma
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #20
            Originally posted by MikoSurvivor View Post
            Ja cu radije da se uputim put Humske 1 u zadnjem kolo kvalifikacija za Ligu Sampiona nego da idem na Hungaroring
            Onda mozes slobodno sa nama, posto do zadnjeg kola necete doci, bolje pametno potrosi pare ;)
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Onda mozes slobodno sa nama, posto do zadnjeg kola necete doci, bolje pametno potrosi pare ;)
              Bez uvrede ali znas li sistem kvalifikacija kako ide Nema teskog tima u 2 i 3 kolu , sem u 3 mozemo Genk izvuci ali to su sanse 10% Glupo je , kazem ti , cevapi + red bull + pobeda Alonsa = Neprocenljivo = Neke se stvari ne mogu kupiti novcem , za sve ostalo tu je MasterCard
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #22
                Originally posted by MikoSurvivor View Post
                Bez uvrede ali znas li sistem kvalifikacija kako ide Nema teskog tima u 2 i 3 kolu , sem u 3 mozemo Genk izvuci ali to su sanse 10% Glupo je , kazem ti , cevapi + red bull + pobeda Alonsa = Neprocenljivo = Neke se stvari ne mogu kupiti novcem , za sve ostalo tu je MasterCard
                Polako, niste jos ni Skendiju prosli vec se vidite sa musemom. Da ne bude zabune, ja nemam nista protiv Partizana u LS, naprotiv.
                Ali je F1 ugodjaj koji je nemoguce uporediti sa fudbalom.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Ja ne znam,treba da skupljam,ispade da je mnogo sad,bolje mi da idem na exkurziju
                  Ide se i Bec,tako da bih ja takodje voleo da idem i u Torino sa "bianconerima" sa Balkana,to menj kosta verujem
                  No videcemo,ja bih voleo sad ne znam za vas,skupljacu pare sigurno,pa za koju godinu da okacim slike na forum
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Veruj mi moze ... Ja sam prosle godine isao gledati protiv Anderlehta kvalifikacije i Arsenal i Braga u grupi i veruj mi kad se peva himna kad igraci izlaze plus himna Lige Sampiona... Osecaj je neverovatan... A za F1 veruj mi isto je 99% neverovatna atmosfera ali Liga Sampiona je Liga Sampiona
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Polako, niste jos ni Skendiju prosli vec se vidite sa musemom. Da ne bude zabune, ja nemam nista protiv Partizana u LS, naprotiv.
                      Ali je F1 ugodjaj koji je nemoguce uporediti sa fudbalom.
                      mi cemo poc u madjarsku a onda cemo imat vremena da skupimo pare tamo za septembar oktobar da dodjemo na marakanu i da gledamo ligu evrope sa zvezdom
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #26
                        Gospodine Nebojša, sa Golda 1 je gotovo nemoguće videti prvu krivinu , ali je svakako toplo preporučujem svima koji imaju želju i para da odu na Hungaroring. S obzirom na konfiguraciju staze i činjenicu da je do sada bilo skoro nemoguće videti preticanje bilo gde na stazi, Gold 1 je pun pogodak! Godinama sam na istoj i ne planiram da je promenim ni ove sezone ;)

                        Comment


                        • #27
                          Moze, ako dobro iskrivis vrat, ne moze odatle gde ste vi bili prosle godine, blizu Gold 2, ali sa pocetka mi se cini da moze. No nije bitno. Ove godine nista, sledece bi mogla da padne Monca, ako se zaposlim od novembra. Ako ne, Madjarska i meni je dobro.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            @ Nebojša
                            Ma ne može, veruj mi
                            Sledeće sezone se spaja Hockenheim sa Hungaroringom ;)

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by ChrashedIce View Post
                              @ Nebojša
                              Ma ne može, veruj mi
                              Sledeće sezone se spaja Hockenheim sa Hungaroringom ;)
                              gold 2 i 3 su dobre ako oces da vidis start a prvu krivinu tesko koliko sam ja vidio na mapi staze !!!
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • #30
                                Pozdrav. Kao veteran odlazaka na Hungaroring preporucujem sledece. Nikako ne kupovati karte preko neta, nikada ali nikada se nije desilo da karata nema kod preprodavaca koje su i do 50 posto jeftinije. A ako ih kojim slucajem eto ne bude kupite ih redovno na stazi, mada se to garantovano nece desiti. Drugo, bio sam na Partizan- Real Madrid, Partizan - Lazio....veruj mi druze iako volim i Partizan i Ligu Sampiona, sa vikendom provedenim sa 22 bolida od po 900 ks i od kojih svaki proizvodi buku od 150db to nije ni blizu. Sto se tice toga da ne mozes da pratis celu trku, to nije tacno. Ogromni ekrani su pred tobom kada si na tribinama. Treba jednom da odes pa da vidis. To gledanje F1 kuci je puko prezivljavanje do zadnje nedelje jula ;) Ni blizu... Ukoliko zelite da idete u Madjarsku ceo F1 vikend, toplo preporucujem agenciju Robinson iz Bgd, nadjuza tradicija odlazaka, najkvalitet, najpovoljnije ubedljivo. Opet ponavljam, NE KUPUJTE KARTE PRE TRKE, kajace te se..Pozz....
                                Last edited by nikola0406; 06-07-11, 10:56.

                                Comment

                                Working...
                                X