Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off season 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Hvala na dobrodošlici

    Vidim da imaš u potpisu Anaheim, nisam baš pozorno pratio zbivanja(osim naravno ovih velikih), ali što je sa Ducksima.

    Jel' osovina Perry, Ryan, Getzlaf i dalje tu? Naravno uz Selannea. Jel' bilo kakvih zanimljivih trejdova vezanih za njih.

    Inače stvarno očajan start u prošloj sezone od strane onih koji su trebali biti glavni pokretači ekipe, jedino je neuništivi Selanne sve to držao kako tako, na kraju su Ducksi možda mogli i to PO, ali stvarno očajan start ih je skupo koštao

    Inače su mi draga ekipa, vlasnici su dobro zajebali što su preimenovali u Duckse, ono Mighty Ducksi je bilo baš nekako fora
    Last edited by Clint_Eastwood; 10-08-12, 23:54.
    "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

    Comment


    • #47
      U sustini svi su jos tu. Teemu igra jos godinu dana,Bobby je nesto ne zadovoljan i hoce u Philly da ide. Bilo je tu nekih ponuda,ali saga se idalje nastavlja. Ponasa se ko drama queen jbt...malo ga mediji iskritikuju i odma dize frku.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #48
        Evo koga zanima, pošto kolektivni ugovor između vlasnika i igrača istječe u rujnu(9.mjesec) lako je moguće da ponovno vidimo lockout, nažalost.

        Pregovori su još u tijeku, ali ništa se tu još nije dogovorilo i stvarno ne znam dal' hoće pošto svi nešto pričaju u rukavicama, stvar je prosta.

        Vlasnici žele smanjiti udio prihoda sa 56 posto na 47 posto, dok naravno igrači ne žele, što je normalno, pogotovo jer je liga ostvarila prošle godine 3.3 milijarde dollara. Prvi proposition je odbijen koliko znam, koji su predali predstavnici igrača.

        Nešto se priča da su igrači čak spremni da im se spusti postotak prihoda, ne na 47 posto, ali da su spremni, ali da taj ostatak ide klubovima sa financijskim poteškoćama. Ovakvi pregovori nikada ne rezultiraju da su obje strane dobile što su htjele, uvijek se nađe neki kompromis(ne uvijek, ali nikad nitko ne dobije sve što želi)

        Bilo bi stvarno šteta da bude lockout pošto poslije tenisa NHL mi je najdraži i uživam pratiti ovaj sport, ali pohlepa je zajebana stvar, evo ove godine je NBA liga kasnila, sezona 2004/05 u NHL-u je bila cijela otkazana.

        Nadam se da će doći do dogovora, Sidney Crosby, Ovechkin i Stamkos(tko ga ne zna, napadač Tampe Bay koji je zabio rekordnih 60 golova prošle sezone) su bili na tim razgovorima kao promatrači koliko sam shvatio i rekli su da stvarno svi pokušavaju doći do deala. Nadam se da će se večeras pomaknuti stvari nabolje.
        Last edited by Clint_Eastwood; 15-08-12, 11:30.
        "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

        Comment


        • #49
          Nazalost, nista posebno nije postignuto. Pregovori se nastavljaju
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • #50
            Šteta, bit će ovdje još puno natezanja meni se čini, nebi se čudio da i izgubimo dio sezone, možda i više jer pohlepa je jebena stvar.
            "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

            Comment


            • #51
              Kao da im jedan lockout nije dovoljno pokazao,pa hoce jos jedan. Nema zinula zadnjica za pare,a fanove ko sisa.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment

              Working...
              X