Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Canelo vs Kovalev is a done deal for November 2nd for the WBO light-heavyweight world title.
    Ovo ce biti dobro. Svim srcem za Canela.

    Comment




    • Prognoze?

      Mec pocinje oko 5 ujutru.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post

        Prognoze?

        Mec pocinje oko 5 ujutru.
        Sta imas tu da prognoziras .

        Smece od borbe , kvota 1.01 za Tajsona .

        Comment


        • Ovi gradjeni ko ja jbte hahahahh
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ovi gradjeni ko ja jbte hahahahh
            Šta čekaš, što ih ne prebiješ onda..

            Comment


            • E moj Fury... izbice ga Wilder kao konja.. mark my words.

              Comment


              • Ko nije gledao obavezno, ali obavezno da odgleda, ludnica koliko su udaraca nanijeli, posebno Fjuri njemu ali kakvu bradu i srce ima Valin to nisu istine. Kakve je batine popio i imao snage za onakvu 12. rundu

                Zbog onakvih posjekotina se prekida borba cesto, zabrinut je bio Fjuri ali koliko udara je zavrsilo na Vailnovoj glavi to je strasno, lik kao da ima celicnu bradu. Strasna borba, strasna.

                Fjuri je rutinski dobio ali opet moras se diviti Valinu kakve je batine popio i koliko je udaraca primio i ostao do kraja. Ipak imao je sansu jednom u zivotu vjerovatno, napravio takvu posjekotinu rano i opet nije bio ni blizu da pobijedi.
                sigpic

                Comment




                • Jedna od najboljih borbi ikad Vitali protiv Luisa je prekinuta zbog ovakve posjekotine Vitalija. Doktor je odradio nenormalno dobar posao ali Valin je imao jedan uzasno prljav potez kad je palac zabio u posjekotinu. Ipak mora se postovati za 12. rundu i generalno za ovu borbu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by LoneWolfSrb View Post
                    Sta imas tu da prognoziras .

                    Smece od borbe
                    nemas pojma
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      nemas pojma
                      Cekao si ceo dan da odgledas snimak , pa da mi odgovoris .

                      cirkuzant

                      Comment


                      • Originally posted by LoneWolfSrb View Post
                        Cekao si ceo dan da odgledas snimak , pa da mi odgovoris .

                        cirkuzant
                        nemoj se ljutis ali ja sam polagao nade u tu borbu jer je Fjuri rekao da uopste nije prostudiro protivnika a Svedjanin mi se cinio kao nezgodan. kakve veze ima sto sam gledao snimak, snimak sam pogledao cim sam usto a uzivo ne znam ni gde je bilo niti bih u to vreme bio budan.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Zamisli da ustajes prije zore.. ili da ne lijegas, da bi gledao Fury-Wallin Ono na kraju stvarno ispade dobar mec... ja sam mislio da ce ga cigan prosuti, ali ovaj ispade previse tvrd Meni je odgovarao termin.. da nije sigurno ne bi ni gledao. Fala bogu, mogu da ispratim sve bitnije utakmice, borbe i dogadjaje dokle god su u terminu od 1 popodne pa do 6 ujutro Napr. nema tih para zbog kojih bi se budio da gledam dragi mi Junajted

                          Comment


                          • Vajlder-Ortiz 2

                            23 novembar
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Jutros je bila odlicna borba Porter vs. Spence .

                              Comment


                              • Beterbiev zver pobedio Gvozdyka, bice zanimljivo ko je sledeci protivnik.

                                Comment

                                Working...
                                X